Kam všude vám spadl mobil?

Od: Datum: 17.11.15 12:00 odpovědí: 24 změna: 18.11.15 09:20

...nebo tablet, čtečka, navigace, notebook, vysílačka, kalkulačka či jiné podobné zařízení?

Určitě se každému něco podobného stalo.Zajímá mě, kam tyto věci padají nejčastěji. Můžete se i rozepsat o okolnostech a hlavně o tom, jak to s oním přístrojem dopadlo, jestli byl pak ještě použitelný a podobné. Za sebe hned odpovídám - mobil mi skočil do hrnku s horkým čajem, do hrnku poměrně úzkého, takže se tam musel zasunout zcela přesně, kdyby se člověk takto chtěl trefit, nepovede se mu to ani na 100 pokusů A ke všemu byl při tom připojen k nabíječce. Po vysušení tam fungovalo vše kromě displeje, ten byl mrtvý. Mobil jsme vyhodili.

Schválně tu nedávám možnost "na zem," ta je pochopitelně nejčastější, ale nezajímavá. Jde mi spíše u různé kuriózní či vtipné pády.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.11.15 12:13

Mně do záchoda,tři dny sušení v rýži a normálně šlapal dále.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 12:18
avatar

Dva dny vypnuty a fungoval jeste dlouhou dobu nez jsem jej vymenil.


doplněno 17.11.15 12:27:

Reaguji na předešlý příspěvek, tedy mám podobnou zkušenost krom sušení v rýži.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 12:26

majsterjoe: No a spadl ti kam? Nebo se jen divíš tomu, že mobil po dvoudenním vypnutí funguje? *smich*

Datum: 17.11.15 12:23

doktpr365: Tak to, prosím, označ v anketě.

Od: ben®
Datum: 17.11.15 12:14
avatar

Dobrý den, mně upadl mobil snad jen jednou, ale radost jsem neměl. Přišel balíček a v něm hezká barevná krabička, která se vzpírala otevření. Až později jsem zjistil, že je vysouvací a to už byl celý její obsah na koberci, neb jsem ji vysunul obráceně. No, ale zcela nový mobil to přežil a funguje stále. Zdravím!

P.S. A neupadl na zem, ale na koberec .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 12:38
Taťkovi spadl mobil do konve s mlékem. Měl ho v náprsní kapsičce montérek, nahnul se, že konev zvedne, a zbluňk. Byla to tehdy Nokia 5110. Rozebral co šlo, vyčistil uchošťourama francovkou, nechal vyschnout a mobil šlape dodnes.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 12:48
avatar

Výtahová šachta v Interspar. Ani necinkl o okraj a byl dole. Tři hodiny trvalo, než dorazili servisáci, odstavili výtah a vylovily ho. Bez škrábnutí! Pravda, na dně šachty byl takový binec (papírky, olej, žvýkačky, prach), že to bylo hladké přistání. Půl dne v prd-li :-D :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 13:06
avatar

Mojí ženě před pár lety do hajzlu. Přišla za mnou, jestli by to šlo nějak rozchodit. Šlo a hned na poprvé na mně jukla její vášnivá esemeska kterou psala svému milenci, takže naše manželství bylo na dost dlouho také v hajzlu. Zvláště potom, co jsem toho pána navštívil na úřadě, kde pracoval a vytřel tam s ním předevšemi podlahu. Takže pozor na padání mobilů kamkoli. Může to mít nedozírné důsledky...*frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 15:21
avatar

To je skoro smutný..to s tou ženskou...chudák úředníček pokud v tom byl nevědomlky nevinně, pokud tak...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 16:46
avatar

No, nevinně v tom nebyl, užíval si s ní skoro dva roky. Ale byla to docela zábava, protože když jsem skončil já, pustila se tam do něj druhá jeho milenka a jeho manželka, která tam za ním právě přišla, takže byl po zásluze odměněn. Bylo to jako ve špatné americké komedii. *frajer* Je fakt, že jsem měl trochu trable s měšťákama, ale nakonec byli docela chápaví, a ani flastr mi nedali, protože ta druhá milenka byla přítelkyně jejich kolegy. Jak říkám, špatná americká komedie hadr...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 18:35
avatar

2 roky?

Asi jsem s prominutím ještě mládě takovou bych kopl do zadku pak ze předku a sbohem...

Chápu nějaký úlet nebo něco v tom smyslu podobného ale tohle? xy měsíců lhát do očí...to fakt ne.

Na druhou stranu pojem manželství je propírán asi méně než jeho záchrana i zde na poraďte no...

Asi jsem zatím trávil čas s přiliš zasadovýma slečnama...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 17.11.15 18:09

A nemělo se vytřít se ženou? Dostala nabídku a přijala. Asi jí to proti mysli nebylo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 18:35
avatar

A je to pořád ještě tvoje žena, nebo bejvalá žena?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 13:08
avatar

Mně teda žádná voda, žádnej záchod, nic takovýho. Jen z kapsy na podlahu, výška sotva metr, rána žádná. Mobil to přežil v pohodě, jen to odprdla paměťovka a všechy data z ní v hajz.., takže vlastně můžu hlasovat pro ten záchod.

A jen tak na okraj. Víte proč se dává utopenej mobil do rýže? ...

Rýže přiláká asiata, a ten vám ho opraví.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 13:26
avatar

Na chalupě do kukaně kam slepice snášejí vejce, pátrací akce trvala dva dny a za tu dobu slepice provolaly kredit, kam volaly nepřiznaly ale při bližším ohledání to byla rychlá záchranná služba a já čekala vystrašená až si pro mě příjde PČR a já budu vysvětlovat, že to slepice. Je to půl roku, zatím nikdo nepřišel a mobil funguje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 13:28
avatar

Mě upadl nad schody. Padal asi 12 schodů dolů kde minul kýbl s vodou. Naštěstí byl v pouzdře tak se mu nic nestalo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 17.11.15 13:32
avatar

Me kdysi v hospode spadl do kapsy chlapkovi sedicimu u vedlejsiho stolu.

Mobil se vylovit podarilo a fungoval. Co zrejme nejaky cas nefungovalo byl chlapikovo nos.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 15:34
avatar

z ruky mi veci vylozene nepadaji ... ale telefon temer porad do jakekoli tekutiny, reka, casto zachod, kde tel nechavam a on tam pri volani nebo budiku odvibruje z parapetu ...nicmene uz asi 6 let pouzivam pouze vodotesne telefony, takze je mi to vesmes jedno :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 17:41

Ahoj. Koukám, že možnost hajzlíku v nabídce je. Jen tam nespadl, ale mrskla ho tam moje vsteklá žena(tenkrát). Dnes je asi vzteklá na někoho jiného. Mobil byl zaplý a samozřejmě odešel. Vyskratoval se a bylo. Jednou šel synek městem a použil k cestě lávku nad řekou. Tak si tak poskakoval a mobil mu vyklouznul ven, ťuknul o hranu zábradlí u země a skončil v řece. Měla tenkrát vyšší průtok a hloubku asi 100 cm. Hoch byl celý nešťastný, telefon stál asi 2000Kč. Věděl, že jsem mu říkal, aby si ho po kapsách zapínal na zip. No, nestalo se tak a tak šel. Asi za měsíc mu vypadl podruhý. Na cestě k tomu mostku. Pak ho chvíli neměl. Samozřejmě. Poslední Nokii mám starou asi 6 let a pro neustálý pády ji mám v obalu. Už mi padá i z toho futrálu. Zatím funguje. Sice ne až tak dokonale, ale jde.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 17.11.15 17:42

kolegyni z práce - byl jsem u toho do prdelačky ve velkém hrnci - už to nerozchodil, jejímu drahému do bazenu i s ním když se plantal kolem bazénu lehce napojen - také to nerozešel...


doplněno 17.11.15 19:01:

mobil


doplněno 17.11.15 19:03:

mobil

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 17.11.15 18:01
avatar

Kdo to nerozešel, ten mobil, nebo její drahý?! *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.15 18:23

Na pády mobilu jsem docela expert. Nejčastěji mi padá na zem a do vody. Spadl mi do řeky, do rybníka, do moře i do bazénu. Občas tedy padám i s mobilem v kapse. Nikdy se mi nestalo, že by mi spadl do záchodu, ale kamarádovi se to stalo. Mobil to přežil s trvalými následky. Nejvíc mě asi naštvalo, když mi mobil spadl do plechovky s barvou - byl KO. A největší kuriozitou jsem zažil když mi spadl do šachty nad 20m3 nádrží s benzínem. Nic se nestalo - slezl jsem si pro něj po žebříku, ale stalo se to zrovna při školení BOZP a PO - bezpečákovi se to moc nelíbilo z důvody rizika vzniku jiskry při dopadu do benzínových par.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: atj®
Datum: 17.11.15 18:51
avatar

No asi se to nebude pocitat, ale podelim se taky o nehodu s telefonem,

V sedme tride jsem vlasnil Nokii 5510 takova s klavesnici a displejem uprostred viz odkaz.

Jednou jsme meli s klukama delat ohen u reky a udelat si kazdy omeletu. Vajicko jsem si tehdy dal do kapsy k telefonu a ono prasklo. Nenapadlo me nic lepsiho nez telefon vysusit nad ohnem. Takze omeletu jsem mel v celem vnitrku telefonu, ktery jsem uz nerozjel.*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.15 09:20
avatar

Často mi vypadne z kapsy při předklonu. Mám takovou práci, že lezu někdy po kolenou, takže to dobře přežívá a nic se nestane. Jednou jsem se muse pohybovat v obrovském lijáku. Vzal jsem si novou, super nepromokavou bundu. Mobil do kapsy, ale zapomněl jsem přes kapsu přehnout (nevím jak se to jmenuje) takový ten kus látky, který kryje díru do kapsy. No a asi po 10 minutách byla práce dokončena, sáhnu pro mobil a kapsa byla nafouknutá a až po okraj plná vody. Mobil byl starý jeden den a stál 11 tisíc. Mobil už není, zato bunda je skvělá pořád.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.