1xZajímalo by mě, kde jste se seznámili

Od: Datum: 15.11.15 15:25 odpovědí: 19 změna: 16.11.15 08:28

Dobrý den , otázka pro všechny, kdo měli nějaký déle trvající normální vztah. Zajímalo by mě, kde jste se seznámili s tou osobou a případně jakým způsobem. Nějak nevěřím na to, že bych někde někoho takto potkal (i když za den potkám třeba 100 lidí) a nechápu lidi, kteří se někde ačkoliv se vůbec neznali dokázali seznámit tak že z toho byl déle trvající vztah či dokonce manželství. Bavit se s lidmi dokážu normálně. Bohužel trpím poruchou emocí a nedokáži skoro vůbec prožívat veškeré pozitivní věci, jen občas smutek, ale i tak se občas zasním nad tím, že by to bylo krásné mít někoho kdo vás má rád, ale moje šance je minimální.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 15.11.15 15:40
Ve vlaku. Pristoupil jsem do kupe, kde sedela. Pokukovali jsme po sobe a ona, kdyz vystupovala nechala na sedadle listek s mailovou adresou. A ja ji napsal a... byla svatba
Ohodnoceno: 0x
 
Od: kawi*
Datum: 15.11.15 16:05

Před 32 lety se mě zastal chlapík u vstupu do metra, když jsem byla obtěžována omladinou nevím zda zfetovanou nebo opilou.Byl jediný, nebil lhostejný a šel i proti přesile, až při probíhající rvačce která byla nevyhnutelná se začali spontálně přidávat další přihlížející.Tak jsem ho poznala.Před rokem zemřel.Mám s ním 3 děti a po celí život jsme byli spokojení ,že máme jeden druhého.Vzpomínám na něj stále a každý den opravdu byl vyjímečný.Už nikdy takového chlapa nepotkám.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 15.11.15 16:43
avatar

Pridrzela mi dvere a mela stejnou cestu na zastavku autobusu. Uz jsou z toho dva novi pidilidi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.15 16:52
avatar

v období puberty jsem jela s kamarádkou tramvají a ona dělala oči na mladíka, co tam taky jel... vystoupily jsme a on za námi, až nás oslovil (ji) a pozval na něco teplého (byla zima), tam jsme se začali bavit my dva a kamarádka byla mimo... byla z toho velká láska, svatba, bohužel později i rozchod, ale to už sem nepatří...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.15 17:00
avatar

Za mého mládí byl časopis Mladý svět, od té doby můj můž už 35 let říká, že mě dostal přidělenou. Jeho kamarád dal inzerát a pak rozdělil odpovědi svým kamarádům.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.15 17:05
avatar

Zazivala jsem x vztahu, ale nikdy jsem necitila co bych mela, tak jsem vetsinou vse ukoncila.. Pak, to uz mi bylo 25, jsem si rekla, ze uz to balim, ze mam chlapu uz dost, ze toho pro me potkam asi az v domove duchodcu, ale vzdy jem vedela, ze nekde byt musi.-)V praci jsem sla jednou na pokec na chat, kde milion lidi kecalo vcelku o nicem a ja jsem se tam zapovidala s jednim klukem a opet jen tak, protoze o nic neslo.. Pak jsme si obcas psali a bylo to moc fajn.. Pak jsme oba prestali psat, ja zazila dalsi vztah o nicem a po roce mi ten kluk zase napsal, ja odepsala a zase to bylo moc fajn.. Po dalsim roce psani navrhl setkani, ja odmitla, ze ho videt nechci.-)Zamlouvalo se mi, ze e na svete chlap, ktery je tak fajn a nechtela jsem to kouzlo ztratit, Nicmene me po case ukecal, ze si aspon posleme fotku.(byl 350 km ode me)Poslali jsme si fotku a ja na ni zirala s otevrenou pusou, protoze byl presne ten typ chlapa, ktery se mi vzdy zamlouval.. Po case rikal, ze na tom byl s moji fotkou stejne..-) Po case me zase ukecal k setkani a od te doby jsme porad spolu, mame dve deti a ja dekuju Bohu, ze mi ho dal drive nez az v tom domove duchodcu.-)Nesmite to nikdy vzdat(!) a musite vzdy verit, ze nekde ta prava pro vas zije a verte, ze to tak je..Za me teda to probehlo na netu na chatu absolutni nahodou.. Postupne jsem zjistila u nas v praci, ze se hodne vztahu takto rozjelo a verte mi, ze jsou to nadherny zensky, zadny trosky.. -)U nas jsme resili jak vyresime vzdalenost.. Nakonec sel on za mnou..-)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.15 17:20

Zajímavé je, že se s mojí ženou neshodneme na tom, kde bylo ono poprvé. Já tvrdím, že v panťáku na trase Hradec - Pardubice, cestou na Svojšický slunovrat, a ona s i mě vychutnává, protože tvrdí, že to bylo mnohem později, neshodujeme se ani v letopočtu. Z uvedeného vyplývá, že já jí zaregistroval hned a ona mne až na několikátý pokus. Zkrátka se naše dvě party vandráků setkávaly na folkových festivalech. Ale dojít jsem si pro ni musel k ní do práce, kde jsem se nechal zaměstnat jako brigádník. Někdy se tomu musí pomoct.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 15.11.15 17:23

Nejste sám. Taky už přestávám doufat, že někoho potkám a bude to láska jako trám a na dlouho. Většinou mi vztahy začnou a pak skončí, ať je to s kýmkoli. Dlouhodobý vztah, co to je?. Ale co tak poslouchám od lidí a čtu, nezáleží na tom kde, ale s kým jste se seznámil. Někdo se dobře seznámil i přes seznamku, jiný když šel venčit psa nebo v lázních, přes známé, kamarády, v práci... Pokud si koupíte pravdivé romantické příběhy - každý měsíc to vychází, tam si počtete, jak se lidé seznámili... Kupuju to už několik let. Je otázka, jestli to pomůže. Když si pořídíte třeba pejska, bude vás mít rád jistě od začátku do konce jeho života. Tam je věrnost a láska jistá a zklamání snad nehrozí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.15 19:19

Jako začínající rogalista jsem zašel z nějakého důvodu za naším inspektorem létání a po zazvonění mi otevřela jeho dcera. Teď již kolem nás pobíhá jedna vnučka a druhá je na cestě :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.15 22:50
avatar

Pejsek se snad s lidskou láskou srovnávat nedá. Tak snad v důchodu, kdy už si člověk nechce zvykat na nikoho jiného, když mu partner odejde. A samozřejmě když nechce, nebo nemůže mít vztah, tak je to dobrý kamarád, ale neměl by být náhražkou za partnera, to snad není normální, nemyslíte? Člověk by neměl přestávat hledat a taky přemýšlet, jestli nemá nějaké vlastnosti, které by měl změnit, nebo proč vztah nikdy nevychází. Je nutné se vzájemně přizpůsobit a být tolerantní, velmi důležité, krom lásky, je i sdílení pocitům myšlenek, nadějí, snů, vzáj. úcta, nesobeckost a to, jestli si toho druhého mám za co vážit, obdivovat ho, atd. Člověk musí najít někoho, kdo vyznává ptřibližně stejné hodnoty, jinak to právě po čase začne skřípat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.15 19:17
avatar

Nezaměřujte se tolik na možnost seznámení, choďte za svými zájmy.

Seznámit se lze kdekoliv – všude. Budete-li chodit za svými koníčky, budete mít

první krok snazší – je lehčí oslovit někoho, s kým máte od začátku o čem mluvit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 15.11.15 19:51

Fronta v kině na Angeliku, vybral jsem si ji, zda by mi koupila lístek.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.15 19:54
avatar

Trpite poruchou emocí? V jakém smyslu? Věřte, že se seznamují lidé s různými vadami na kráse..., tak proč zrovna ne vy? A v životě to velmi často funguje tak, že akorát, když to nejméně cekate, tak se to akorát povede.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rd®
Datum: 15.11.15 19:59

Tak jsem to počítal kolik bylo setkání na slepo, většinou to bylo přes inzerát, pár přes známé. Neuměl jsem se seznamovat. Během pár let jich bylo 30, jestli jsem na nějakou nezapomněl,ve valné většině to dopadlo tak, že sem slečně nepadl do oka, pár nepadlo mě, se třema jsem chodil a až ta třetí se stala mou manželkou. Takže občas to bývá fuška někoho najít :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.15 20:13

Zdravím, my jsme se s manželem seznámili před 31 lety ve vinárně,ač moc nepiju,tak musím přiznat,že jsem byla docela nacamraná *hi*. Jsme spolu už 30 let,máme dvě dcery a vnučku. Dodnes si manžela dobírám,že střízlivá bych ho asi neoslovila. Ale nelituji,máme celkem hezký vztah,někdy i Itálii,jsme oba temperamenti a horké hlavy,ale milujeme se a pořád to mezi námi jiskří a to mě baví. ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 15.11.15 21:39

Už je to dávno,tenkrát se na vesnicích zakládali spolky -JUVENA-,nikdy jsem v žádném spolku nebyl,tenhle byl jediný mého života. S kamarádkami tam chodila taková ,pro mne fešná blondýnka.Poznávací znamení,čtverácká díra mezi předními zuby.Dodnes nechápu ,jak se to stalo,-já děvčata ukecávat nikdy neuměl,-že jsme spolu začali chodit.Moc krásné období života,ale krátké.Přišla vojna.Nevím,jestli by někdo překonal náš rekord.Za dva roky jsem napsal a podobně obdržel 588 dopisů a pohlednic.Když říkám že jsem si ženu nenamluvil ,ale upsal,je to doslova.Krátce po vojně byla svatba a dodnes mohu říci ,že JUVENA A POŠTA zajistily moje štěstí na celý život.Za pár měsíců spolu budeme 43.let.a jsem spokojený .Někdy jsem si dokonce říkal,že si to snad ani nezasloužím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.15 22:16
avatar

já tu svou potkal u nás v práci kde nastoupila nejdřív jako brigádnice a posléze pro její šikovnost si jí tam nechali na stálo :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.15 22:37
avatar

Pokud nemáte emoce, budete to mít hodně těžké, o tom vztah je, a právě emoce, lidi k sobě většinou přitáhnou. Existují ale i sňatky z rozumu, možná, pokud byste našel partnerku sklamanou, která by dala přednost před závratí emocí jistotě, že by to bylo naprosto přirozené a nejjednodušší. Ale kde ji hledat, že? Dívejte se kolem sebe, netlačte na to, třeba si Vás vyhlédne nějaká sama a bude o Vás stát tak moc, že to překoná, V každék případě, pokud se něco začne rozvíjet, počkejte s přiznáním až vztah nabyde na pevnosti, abyste ji nevyděsil a neutekla. Ale rozhodně jí to říct musíte, aby si nedostatek emocí nevykládala jako Váš nezájem. To by brzy utekla. Možná bych Vám mohla prakticky poradit mnohem více, pokud mi pošlete adresu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.11.15 08:28
avatar
Jak vosy na med...
se vrhla naše rota vojáků (po nočním poplachu a následném 39 km pochodu s plnou polní) na tři třídy budoucích učitelek na plaveckém výcviku, polehávajících v parném létě v skromném oblečení okolo bazénu. Nepřeberný výběr, malá velká, tlustá tenká, holky holky holký, ty já mám rád...Co si voják může více přát? Kromě piva...
Měl jsem v ruce jako vždy fotoaparát, stačilo cvakat. "Dej adresu, pošlu ti fotku". Tenkrát o mobilech a emailech nebylo ani potuchy. Nedivme se, v letě to bude už 50 let.
Vybavil se na večer společný táborák, zábava, taneček ...
Vybral jsem si. A tak už 45 let tancuji, jak druhá píská ...
Nelituji. Je to déletrvající normální vztah. Se vším všudy.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.