Pochopil, ze jde o rande?

Od: Datum: 14.11.15 20:31 odpovědí: 14 změna: 15.11.15 20:12
Dobry vecer, pozvala jsem spoluzaka na rande s otazkou ze s nim "potrebuju neco probrat". Byl mily a kyvnul. Misto i den nechal na me. Myslite, ze pochopil, ze jde o rande nebo ne? Dekuji za odpoved
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.11.15 20:33

Něco potřebuju probrat, vyloženě jako rande nezní. To se na mě nezlob. Možná to tak pochopí, možná ne. Záleží jak se k sobě máte.

Od: gab
Datum: 14.11.15 20:39
Jsem hodne stydliva a zvala jsem kluka na rande poprvy. My se spolu skoro nebavime.
Datum: 14.11.15 21:00

Taktéž by mi to tak nepřišlo, ovšem záleží jakým tónem jste to řekla

Od: rd®
Datum: 14.11.15 20:37

Obávám se, že odpověd na vaši otázku zná jen ten spolužák. Mně osobně by to jako pozvání na rande nepřišlo.

Od: buss®
Datum: 14.11.15 21:19

Určitě nepochopil, já bych také ne. Je to jak pracovní schůzka, proč píšeš rande? Prostě pozvi na kafe, někam a udivíš. Jak se budeš na tomto probírajícím setkání chovat, komunilkovat, máš plán?

Od: gab
Datum: 15.11.15 03:03
No, myslela jsem, ze bychom sli do parku.. Jelikoz je to kousek od vsech spoju a ani jeden nejsme z nejblizsiho mesta.
Datum: 14.11.15 21:27

Ahoj GABko. Ber to sportovně. Jestli jsi jen trochu zajímavá, tak se hošan chytne. Jestli ne, tak to bude jen jinak. Nějak to dopadne vždycky.

Od: krasula
Datum: 14.11.15 21:36

Tak teď abyste vymyslela to něco, třeba ze školního učiva, co byste měli probrat . Že je to rande, to bych mu neříkala. Nač se shazovat. Prostě, jak by řešil něco, nebo jak máš napsat to a to...A když ne ze školní látky, tak poradit, na jakou kulturu, co vzít s sebou či na sebe na nějakou akci, jak vyzdobit místnost na třídní akci, kam se vypravit . Ale nejlepší bude, že potřebuješ znát názor, jak to / něco/ vidí kluk. Jemu asi nejvíc "sedne"na povídání něco, co se týká jeho zájmů, zaměření.

Od: dylin
Datum: 14.11.15 21:41

Brej večír... neva, jak to pochopil. Budete spolu a jestli to bude "při probírání" mezi vámi jiskřit, tak to taky vzplane.

Datum: 15.11.15 16:17

Nepochopil.

NIkdo nemůže pochopit, co myslíš,

když říkáš něco jiného.

Přestože jsi stydlivá, budeš se muset naučit mluvit a jednat přímo a jednoznačně.

Tenhle kluk to v lepším případě nějak "vezme",

v horším případě ti vyčte,

že´s ho vylákala ven pod falešnou záminkou.

Od: an®
Datum: 15.11.15 18:41

Klidně na tu schůzku jdi, sama poznáš jak tomu rozuměl. Pokud to není známý šprt, nebude očekávat, že s ním budeš probírat doučování.

Od: rerre
Datum: 15.11.15 18:56

A ja bych to pochopil presne tak, ze chce jen neco z uciva...

Proboha, tak rekni, jestli by si nechtel vyjit nekam jen tak, spolu. To uz pochopi :D

Datum: 15.11.15 19:28

Je ale super, že jsi udělala první krok! :)

Uvidíš, jak se to bude vyvíjet, třeba z jeho chování poznáš, že to jako rande bere.. Nicméně, podle toho co jsi napsala bych na to moc nesázel, i když - kdo ví :)

Od: rv
Datum: 15.11.15 20:12

Nepochopil, ale je normální, že ženy mluví v náznacích, které chlap nepochopí a nepochopí.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.