Kam až zajde dnešní situace?

Od: Datum: 14.11.15 11:45 odpovědí: 38 změna: 14.11.15 22:41

Dobrý den, jak si myslíte, že skončí popř. kam až zajde situace kolem islámu a uprchlíků. Vůbec si nedokážu představit kterým směrem to půjde..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 14.11.15 11:49
avatar

Někde jsem četla, přirovnání - že jako bychom byli na Titaniku, který se potápí a mi pořád slavíme a nic nevíme - přitom už je pozdě..

Já si myslím, že to tak daleko nezajde a opravdu se začnou zase vyhošťovat zpátky..


doplněno 14.11.15 12:02:

mi x my.. dnes perlím..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 11:54
avatar

V roce 1938 francie taky slavila úspěch společně s VB, Německem... a jak to dopadlo všichni víme.

Chápu že nelze házet všechny do jednoho pytle. Ale s imigranty se mělo zatočit už dávno. To Francie je toho příkladem, v Paříži jich je tak obrovské množství, že se v tom nikdo už nikdy nevyzná.

Já jsem zatraceně rád, že žiju tam, kde žiju. Jediné co mi ke štěstí ještě chybí jsou hraniční přechody a ostnaté dráty kolem hranic.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 11:54

Něco se děje?


doplněno 14.11.15 12:04:

Pustil už ráno. Něco nečekaného?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 11:59
avatar

Pusť si zprávy :(

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 14.11.15 12:15

Pro Jethro: Ra252 je ztracený případ, touto formulkou reaguje na mnoho příspěvků.


doplněno 14.11.15 18:30:

V závislosti na včerejší tragedii, dnešních zpráv a vyšetřování zapadla zprávička z Německa, která obsahovala informaci, že naši západní sousedi přestanou ctít nedotknutelnost domovního práva a soukromí. Policie, nebo zřejmě oprávnění pracovníci, budou moci bez souhlasu majitele vstoupit do objektů a domů, aby zkontrolovali, zda-li je objekt vhodný pro ubytování imigrantů. Blíží se zima a vyčleněné kapacity jsou vyčerpané. Toto neskončí dobře.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 12:43
avatar

strakatypes-

Ra252 - tím chce říct, že jsme blbí ! - přejme mu to !


doplněno 14.11.15 12:53:

ra252

- jak říká "masterjoe" - jak pro koho ! - třeba takoví "sluníčkáři" nás budou přesvědčovat, jak takové teroristické útoky poškodí nevinné uprchlíky včetně jejich dětí ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 12:44

A ono se snad děje něco překvapivého?


doplněno 14.11.15 12:51:

Kdo řekl? Když sundali to ruské letadlo, v Charlie Hebdo z toho měli prču a mrtvých tam bylo víc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 12:47
avatar

Jak se to veme. Na jednu stranu to každý čekal, na druhou stranu jsme zaskočeni tvrdostí útoku a počtem raněných

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 12:57
avatar

Nejhorším faktem je že se dějí zvěrstva a ze všech stran z TV apod šlyšíme jen a pouze uklidnujicí zprávy o tom že se vlastně nic neděje - kdo neviděl neuvěří. Lidé mlátící vám do okýnka aut a házející po autě kameny, matky strkající policistům pod nohy děti aby utekly - Jejich plán nezačně - ten už dávno začal.

Nejvíce mě děsí fakt že událost ve francii není první takovou a nikdo nereaguje - absolutně bez reakcí na to že na ulicích byly lidé vražděni jako dobytek nejhorším možným způsobem- projeví se snad i falešný zármutek ze stran politiků ale opatření žádné od útoku žádná regulace v proudění vrahů zkrývajících se za roužkou "migrantů" ..

Bohužel člověk je asi tupý tvor ... když myš udeříte předmětem bude se vždy proti tomu předmětu chovat agresivně a obezřetně - člověk ani po 2 světových válkách a nespočtu utoků se nedokázal poučit ..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 14:29

V kolika zemích naši spojenci dosadili k moci islámské teroristy?

Tak až "spojenci" zase pojedou naší zemí - nezapomeňte jim zase jít zamávat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cechacekvzite
Datum: 14.11.15 15:07
Dlouhá staletí Francie, Něměcko, Belgie, Anglie, Portugalsko, Španělsko, loupežnicky se chovali v Africe, dále primitivním způsobem se v některých oblastech snaží strýček Sam náš velký přítel od sametu nasadit svoji demokracii a většinou se to nepovede. A nýní nejenom přístup k moderní technologii, ale někdo i mimo převaděčů vše organizuje a financuje. Jak to skončí, zvýší to populaci, národy se smíchají, bude levná neprotestující pracovní síla, což podnikavci uvítají, životní úroveň velké části klesne a malé části stoupne za pomoci sluničkářů Angeliček a spol.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 15:31
avatar

Prognóza Zemana. Jen jsem četl a přeposílám, názor ať si udělá káždý sám.

Prezident Zeman je na návštěvě pardubického kraje. Opět jednou řekl něco s čím může souhlasit většina národa.

Během debaty se zastupiteli se jako první zeptal náměstek hejtmana Jaromír Dušek. Zajímalo ho, jaká je dle prezidenta prognóza vývoje uprchlické krize.

"Já tu prognozu mám, Jaromíre, a přeji ti, aby se nesplnila. Moje prognóza je založena na předpokladu, že dříve nebo později budou uzavřeny hranice mezi Rakouskem a Německem. V tomto okamžiku se ČR stane tranzitní zemí při přechodu do Německa. Naivní lidé říkají, že se nic nestane. Ale Německo už řeklo, že bude vracet ekonomické migranty, kteří výrazně převažují. A kam je bude vracet? Do země, odkud přišli, tedy do České republiky. Najednou zjistíme, že tady máme půl milionu uprchlíků, kteří jsou naprosto neasimilovatelní. Při půl milionu Ukrajinců bych se příliš nevzrušoval, protože ti by byli pracovit& iacu te; a obsadili by pracovní místa, která Češi nechtějí. Ale bohužel jde o islámské uprchlíky. Nedávno jsem se díval na fotografie dlouhých průvodů uprchlíkůa počítal jsem mladé, zdravé a dobře vyhlížející muže. Vyšlo mi devadesát procet," konstatoval prezident.

"Tito lidé mohou představovat potenciální nebezpečí, protože mezi nimi mohu být lidé ve službách Islámského státu. Maďarský prezident Áder mi nedávno řekl, že mnozí chycení uprchlíci odhazují své mobily, kde mají nejrůznější výjevy Islámského státu a nechtějí tedy, aby byli odhaleni. Není vyloučeno, že se jedná o organizovanou invazi. Uprchlíci nepřicházejí jen ze zemí, kde se bojuje, ale také z Abánie, Kosova, Senegalu, Eritreje a dalších zemí. Jsou skvěle organizováni, protože existují tisíce, možná desetitis&i acut e;ce převaděců. Tohle se při spontánní akci nestane. To se stane, když se to organizuje skvělým způsobem. Nelze vyloučit, že pokud by nápor uprchlíků přesáhl určitou kritickou hranici, mohl by Evropě způsobit potíže v podobě rozvratu ekonomické, sociální, ale i politické struktury," vykreslil varovný scénář prezident.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 16:00

Nepovažuji pana Zemana za svého presidenta. Plno věcí se mi na něm nelíbí. Prostě nejsem jeho příznivce. Ale v otázce imigrantů s ním musím souhlasit

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 14.11.15 16:15

Tato otázka je nevhodně položena, situace kolem islámu, arabů, uprchlíků mená v podstatě kam dojít - ona je na konci své cesty a buď se to zlomí nebo začne chaos v podání islámu.

Přesto, že každý se začínajícím příchodem migrantů tušil, že se děje něco co by se dít nemělo, nikdo z těch hovad hrájících si na pány sjednocené evropy včetně našich vypatlaných sluníčkářů a lezdoprdeloamerickohavlovských politiků nedokázal říct, dost !Nedokázali to říct ani po prvních 10.000 ani po 100.000, všichni mastili kecy typu Angel..., pouze prezident dokázal oponovat a pokoušel se nazvat věci pravým jménem, a výstížně, oni totiž všichni zapoměli co dělala arabácká mládež za bordel v Paříži, pozapomělo se na to že každy muslim není terorista, ale každý terorista je muslim, muslim je povinen šířit učení proroka a jeho učení prosazovat a tahle mládež krmená jejich zločineckou vírou bez vyhlídek toto přesně prosazuje...komunita muslimů na západ od nás dosahuje katastrofických rozměrů, v jejich oblastech platí jejich právo, jejich víra, požadují zavedení arabského práva do ústav zemí ve kterých nyní jsou...a to je už hodně na pováženou...

Takže teď po vyzkoušení toho jak jsou schopni frantíci zvládnout chaos po trošku sofistikovaných útocích a jak se zachovají v nastále době - dojde k vyhodnocení situace zda a co si mohou dovolit dál a pokud se francie a celá poblblá evropa bude chovat zase jako chcíplá ryba - myslí že nás nečekají dobré časy.

Doufám, že se prokáže přímá souvislost s havárií ruského letadla a Putin uplatní politiku s teroristy nejednáme, ale vyhlazujeme je! To na rozdíl od kašparů z druhé strany oceánu on opravdu dělá a nemá ohledy na nic - ví někdo co následovalo po Beslanu po divadle v Moskvě, to se v našich rádoby demokratických cenzurovaných mediích ani neobjevilo... rusko uplatnilo metodu spálené země a zodpovědnosti za teroristické činy příbuzných...Toto by mělo následovat nyní po vyšetření toho hnusu co se stal ve francii, ale bohužel obávám se že chcíplá ryba, už začala smrdět a je v totálním rozkladu a už nikdo nedokáže tenhle arabský příliv zastavit a nikdo nedokáže říct dost - zústaňte v teple, za rohem máte bohaté ropné bratry, v evropě vás nechceme a všichni co přišli v roce 2015 vrátme domů! A nepočítejte s tím že vám budeme něco platit, půjčku dostanete jedině od ropných šejků nebo od světové banky, ale od nás ne! Bohužel obávám se že politik takového formátu se nenajde a jsme v prd..l !

Nebo je všechno jinak a zorganizovali to naši spojenci aby byla zlikvidována evropa a posílila amerika? A muslimové jsou v podstatě roztomílí snědí lidé nemajíci sice hygienické, sociální a jiné návyky, ale oni se to naučí a budou pracovat a respektovat naši západní kulturu...?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 16:31
avatar

Lidi dají ještě politikům a státním orgánům pár měsíců na tvrdý odvetný krok. Pokud se nic nebude dít, tak lidi to masově vezmou do vlastních rukou. Klasická rukavičková demokracie už končila a kdo je vlastenec, tak půjde bránit vlastní zemi a celkově Evropu. Západní Evropa už je vařící hrnec, který už každou chvíli bouchne. Dodnes jsem sluníčkářům toleroval názor z očí do očí. Nyní by se mi neměl moc před obličejem vystavovat a držet hubu. Nejvíc si situaci berou lidi středního věku, který mají rodiny s dětmi, mladež to bere jako vzrušu a starý si už říkají, že to nějak doklepou, tak se mi za můj názor němůže nikdo divit, že chci zachovat starý poměry v Evropě tečka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 16:43

kangaroo. Jsem ta kategorie starších. Ano, doklepu to tady. Mě se asi nějaké změny až tak týkat nebudou. Teda jestli to náhodou nebouchne třeba o vánočních trzích v Praze, kam ráda beru vnuky. Kvůli atmosféře, kvůli teplý medovině (pro mě) a něco na zub pro děti. Také bych mohla být relativně v klidu. Nejsem. Víš, většina těch starších se daleko více bojí o svoji rodinu, než o sebe. O tu drobotinu, které život teprve začíná. Stydím se za to, jakou budoucnost jsem jim připravila. Ano, stydím se za to, že nedělám nic s politiky, kteří toto dovolili. Stydím se...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 14.11.15 17:17

Nevím, Sebod, proč se máte stydět a potažmo tedy i já, stejná generace. Mohly jsme to nějak ovlivnit? Píšete, že nedělám nic s politiky, ... lépe napíši nemůžeme nic udělat... Jsme tak malí, máme málo pravomocí. Ve volbách jsem volila p. Zemana, ve vstupu do EU jsem byla proti vstupu... co víc člověk mohl udělat.. Celý život jsem poctivě pracovala, moje děti se vyučily a také od 18 ti let pracují...

A když k něčemu dojde, kdo na to doplatí? Obyčejný člověk, který byl ve špatný čas, na špatním místě. Bohužel. A ten kdo má možnost dostat se k informacím a peníze, tak už má dávno peníze vyvedeny ven a mnozí i koupené nemovitosti, byty v klidných zemích.

Do teď to byly jenom samé řeči, shromáždění a žádné konání, pořád něco řešili. A teď - jsme v šoku, jsme solidární, odsuzujeme, Česku nic nehrozí bla, bla, bla. Kontroly časem povolí a bude to za chvíli znova.

Naši politici totiž radikální řez neudělaají. Otázkou je, jestli to dokáže Konvička, Okamura, nebo jiní, jiná, nová strana.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 17:07
avatar

Je to jednoduché.Kde začala a skončila druhá světová válka,která se pyšní mnoha miliony povražděných lidí?Začala financováním zbrojení Německa.Skončila dalším zbrojením a vývojem superničivých zbraní a můžeme být rádi,že nepokračovala opět napadením oslabeného východu americkou armádou.Historici o tom mají povědomí.Zbraně byly ve kšeftu (Američané říkají v byznysu)nejlepší komoditou.A dnes je to stejné.Copak je možné podnikat vojenské akce tak velkého rozsahu bez moderních zbraní?Kapitalizmus umožňuje svobodný byznys bez ohledu na politiku,náboženství i společnost.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 14.11.15 17:18

Je otázkou kdy německo zavře hranice s rakouskem a co se bude dít dál - severské státy už jich taky mají dost, sakra jak se jich k nám navalí 50.000 / nasměroval bych je na Prahu, pokud to pošlou jinam nic se dít nebude / tak to tady zkolabuje, no nic pujdu vyčistit a přebít, štestí přeje připraveným...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 17:23
avatar

Jedna paní je velice zvala tak se musíte zeptat tam-malá nápověda je náše západní sousetka.Teda mít takovou sousetku u nás v baráku no...to bysme dopadli a jestli bych ji potkal tak bych se zeptal HODNĚ nahlas VY TADY JEŠTE BYDLÍTE!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 14.11.15 17:41

No my máme v parlamentodementu taky dárečky, namátkou jen dva z mnoha jednoho s americkým občanstvím a druhýho s rakouským, ti s těma svejma kecama by měli okamžitě po otevření huby přes ní dostat!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 17:26
avatar

- dnešní společnost si už válku po těch 70-letech nedovede představit (jenom žvaní) - ale jinak to skončit nemůže - vždyť je Evropa plná muslimů - tu válku snad už ani nemůžeme vyhrát...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm*
Datum: 14.11.15 18:21

Zdravím, v Evropě žije cca "jen" 50 000 000 muslimů, myslím že Evropa v podobě jakou známe definitivně končí a je to přímo nevyhnutelné neboť zde již máme další generace muslimů kteří se zde narodili, tudíž vyhoštění je prakticky "jaksi" neřešitelné zvrátit tuto situaci by mohly jen velice "tvrdá restriktivní opatření" kterých není alespoň v současnosti žádná zem schopna...

Cílem každého zbožného muslima je, aby Islám zavládl na celém světě, a každý k tomu může přispět, třebas tím, že přivede na svět více dětí, porodnost jednoho muslimského páru je v průměru 8 dětí, a každé bude pochopitelně patřičně vzděláno ve víře...,=výsledek je jasný...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krasula
Datum: 14.11.15 18:16

Co schází, aby ten nekonečný tisícihlavý dav naráz obsadil třeba České Budějovice? To budeme vězni ve svých domech a kdo dům opustí, tak už ho najde beznadějně obsazenej. A nic se neděje, jen se čeká. Prý přes zimu se něco vymyslí. Jestli Vám někdo poleze do chalupy, tak ho musíte zastavit hned a ne o tom v zimě diskutovat a mazat mu na předsíni krajíce.. Už teď se musí organizovat obrana, stavět bariery. Šílené. Oni nepůjdou jen po silnicích. Okamurovi se smáli,že je populista, když říkal v létě, že to už je válka. 17.11. máme jít demonstrovat, aby se vláda probudila.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 14.11.15 18:31

Pokud se imigranti nezastaví tak to víme, buď se jim přizpůsobíme nebo odejít pryč.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 19:20

Tady to máte s obrázky a titulky ...


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 20:58
avatar

- mimochodem - pořád ještě platí, že policie nesmí občany legitimovat?


doplněno 14.11.15 21:20:

buss -

no - vždyť si tu svobodu užijte - nemůžu, než Vám to přát...


doplněno 14.11.15 21:36:

ra252-

zákaz případného legitimování lidí chápu jako symbol absurdního pojetí "demokraticko- humanistického" přístupu ke svobodě občanů, kdy je požadavek na dodržování jakýkoliv pravidel považován za totalitu a diskriminaci.

Ostatně - výsledek takové "politiky" právě sledujeme nejen ve Francii, ale i v celé Evropě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 21:06

dobrej dotaz.., škoda, že nemůžu dát bodíka

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 14.11.15 21:07

Policie má povinnost zjistit totožnost občana, to platilo vždycky. Občan má zase povinnost se legitimovat. Pokud toto někdo zpochybňuje, tak je vůl. Děláme si to všechno sami. Tou přílišnou benevolencí, abychom někoho nediskriminovali a neupírali mu jeho práva. Ta ženská, která toto rozvířila, by měla vrátit titul a školné.


doplněno 14.11.15 21:18:

Bussi, já vím, jak to myslíte, i jsem četla odůvodnění tohoto případu, ale vyrostla jsem velkou většinou svého života v minulém režimu. Chovala jsem se slušně, nekradla, nedělala výtržnosti, neopíjela se, nekouřila, na černo jela jenom jednou, do práce chodila, i kdyby mě kontrolovali každý den, tak mě to,divte se, by nevadilo. A cítila jsem v bezpečí. Možná jsem se pohybovala jenom ve slušném prostředí. A byl pořádek na 99 procent, to musíte uznat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 14.11.15 21:30

Ten případ jsem jen přeletěl, ale opakuji, zákon uvádí kdy mohou žádat Prokázání totožnosti, viz zákon o PČR. Já bych řekl, že byl tehdy strach se postavit. Prostě v tom lidi žili, byli až na výjímky podělaní. . Když při jízdě autem žádají OP, což je nesmysl, tak odpovíím nemám a nemohou mi nic udělat. My si nectíme svobodu, jsme podělaní, neznáme svá práva a na dobrotu vždy doplatíme, politici s námi ořou a my sklopíme uši. . OP s sebou nenosím, to bylo za toho socialismu, mít ho třeba při vynášení smetí k popelnici, díky bohu, že je to pryč!. Lidi se báli i úřadů a to přetrvává.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 14.11.15 21:42

Proč by policie neměla legitimovat jakéhokoliv občana, je to i z důvodu prevence? Jsou občané na které je vyhlášené pátrání, jsou zločinci na útěku, ukrývající se před nástupem do vězení, někoho mohou policajti zkontrolovat a on za rohem někoho znásilní a pod. Když mám čisté svědomí, tak mě žádná kontrola nevadí. Proč bych se měla ohánět nějakým právem nedotknutelnosti?

Jestli je někdo podělanej, tak to jsou leda naši politici ohledně EU a imigrantům!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 21:48

A čemu to legitimování pomůže? A pokud jde o podělanost - pokud bude EU podělaná před USA, nic se nezmění.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 14.11.15 21:10

Se mýlíte, musí k tomu mít důvod, ne že nesmí, ne že přijde a ukažte občanku jak to bylo v mnohými opěvovaném socialismu.
A jak to, že někde nic takového v demokraciích nemají? Ale, chce občanku, jak je to v zákonu?
A jsem tomu rád, že je to upraveno a nemůže mne lustrovat na každém kroku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 21:36

bussi - je vidět, že ten zákon stejně neznáte a pouštíte se pořád chůze po tenkém ledě, hlavně, že furt diskutujete , a když říkám furt, tak furt..*modla* čímž neříkám, že jste si jej v minulosti nikdy nečetl, ale dnes nevíte, která bije.. (buss - Ale, chce občanku, jak je to v zákonu? - no bussi, odpovězte, tedy jak to tam je, neptejte se druhých)..)

Mimochodem jsem u caldy buldy, či jak se to píše, hodnotil trefnost příspěvku v dnešní době, s ohledem, jak se nedávno tato pravomoc PČR napadala a kritizovala, nikoliv obsah. Ten se stejně právě kvůli včerejšímu zvěrstvu, brzy zase změní..

A bussi -mimochodem, ten zákon o policii ČR, ten vás může zkontrolovat, kdy se mu zachce, jen musíte znát..

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 14.11.15 21:21

A čemu pomůže legitimování občanů?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 14.11.15 21:47

Pro Culdubuldu1: stručné, pádné, přesné. Dokážete chytit za správný konec. Souhlas a děkuji za Vaše příspěvky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 14.11.15 22:17

Ten americkej blb si snad dělá prdel... http://www.parlamentnilisty.c…la-organizovana-armada-408235

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.15 22:41

Ještě doplním, aby si někteří skeptici nemysleli, že si mohou jezdit v motorovém vozidle bez té jejich občanky a policistovi ji neukážou - to může vymyslet jen malej člověk.. Tak prosím, při kontrole předkládejte vždy (pokud možno)občanský průkaz, řidičský průkaz, pokud někteří z vás chtějí, tak i jiný průkaz totožnosti, kterým může být i cestovní pas .,nezádělávejte si na zbytečné potíže, jen pro to svoje EGO, řešme podstatné věci a né p...ny..

Dobré je si přečíst třeba : http://www.parlamentnilisty.c…e-bez-vyzvani-Ale-proc-314894

Zejména si je dobré také připomenout, že dnes jezdíme často po Evropě, zejména v Schengenském prostoru, kde nemusíme mít cestovní doklad jako takový, ale při vstupu do jiné země nebo při návratu zpět, musíme mít vždy průkaz totožnosti, kterými jsou výhradně cestovní pas nebo obč. průkaz. Pokud chcete dát na skeptika busse, tak si občanku vždy doma vyndávejde a nenoste ji, ona vám totiž dnes "zabere" hodně místa, a pokud náhodou by jste chtěli jet třeba na blešák k sousedům,nebo na pracovní poradu, tak si vždy přece vzpomenete, že občanku máte doma vyndanou z peněženky..., držím nám všem palce.. Zejména v nastávající době se nenechme nabádat k nepředloženostem.., a ten průkaz totožnosti, pokud možno, nosme, budeme mít klid a nebudeme zavdávat příčinu..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.