Názor na článek

Od: Datum: 10.11.15 16:59 odpovědí: 9 změna: 11.11.15 13:57
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 10.11.15 17:02
avatar

a vy?


doplněno 11.11.15 07:48:

@takve - pokud někdo nechce zakládat téma pro následné pobuřování a oponování, má v podobných dotazech rovnou uvádět svůj názor.

"Dnes je hezky. Můj názor je, že by tak mohlo být do konce týdne. Jaký máte názor vy?"

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.11.15 18:38
avatar

Terko, nám ten úkol nikdo nezadal a náš názor znát nepotřebuješ.

Nauč se aspoň nazývat věci pravými jmény a lépe vystupovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 10.11.15 19:26

terko, jako více požadavků o sdělení názorů na něco zde by bylo vhodné, co k tomu máte VY! A k čemu to potřebujete? Vy máte na věc nějaký vlastní názor?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.11.15 19:41

Názory jsou v diskuzi pod článkem. Vyber si ten,který se ti nejvíce líbí a když žádný, tak prostě nějaký slušný opiš, pochopitelně svými slovy. Jinak je to plagiát a to je "trestné".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: takve
Datum: 10.11.15 21:51

Ale ona se vás jen zeptala na názor! Odpovídat přece nemusíte! Proč se do ní hned navážet a rovnou ji podezírat z nekalých úmyslů?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: terka*
Datum: 11.11.15 11:03

Chtěla jsem jen pomoct s názorem na tento článek, protože si s ním nevím rady. Toto téma mám zpracované + teorii jen mi chybí názor. Tento předmět pro mě je cizí, myslím si, že většina z vás měla taky potíže občas s nějakým d.ú. nebo předmětem.
Nechápu, proč máte takové odezvy, když potřebuje někdo pomoc.
Jestli už mám na toto nějaký názor napíšu ho sem a jen se mi vysmějete, že jsem to špatně pochopila a budete mě nadále buzerovat?

PS: Děkuji za zastání ,,takve,,


doplněno 11.11.15 11:52:

Názor:

ČNB snížila úrokovou sazbu na 0,05 %, aby podpořila eko. růst a stabilní inflaci to vedlo k poklesu úrokových sazeb u KB pro klienty, kteří mají spořicí a běžné účty. Účelem bylo, aby lidé místo spoření utráceli podporovalo by to ekonomický růst. I přes tuto nízkou úrokovou sazbu banky stále ukládají peníze u CB, protože peníze se zúročí lépe než při nakoupení cz dluhopisů. Výnosnost cz dluhopisů se dostala do záporných hodnot, kvůli měnové politice, se podařilo stabilizovat český státní dluh v jeho absolutním vyjádření, a také například to, že deficit v roce 2014 nedosahoval rozpočtovaných hodnot

Od: jmlc®
Datum: 11.11.15 12:41
avatar

Když příště napíšete dotaz vč. svého názoru a prosby o pomoc, budou všichni reagovat jinak. Váš dotaz byl v podstatě vyčůraný, arogantní a nic neříkající.

Nyní, díky doplnění vašeho názoru, většina lidí bude chápat směr dotazu. Také jeho odbornost atd.

Když vám na váš dotaz odpovím jen "no podle mne, má to hezky upravený text" - bude to také korektní odpověď na vaši otázku, ale vám bude k ničemu.


doplněno 11.11.15 13:52:

No já si nejprve prvním dotazem chtěl ověřit váš požadavek. Že si tu chcete nechat poradit s úkolem vyplynulo až z vaší druhé části...

Nicméně takto arogantním lidem se mi pomáhat nechce a raději si svůj názor nechám pro sebe. Pomoc jsem chtěl, již nechci.

Přesto vám přeji úspěšné zvládnutí zkoušky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: terka*
Datum: 11.11.15 13:25

A vy máte nějaký názor? Nebo jste mě přišel jen ponížit a říct, jak se tady chovám? Podle mě většina lidí pochopila na co se ptám i vy jste to dobře pochopil, ale nepochopím, proč má většina z vás tendenci někoho stále kritizovat a nakonec se stejně vyhne názoru. .
Proč to vlastně potom komentujete?
(Nechci tady řešit, kdo jak se chove. Chtěla jsem znát názor, od nikoho jsem se ho nedozvěděla. Ok, chápu přijímám nic se neděje. Jen pro příště, jak nevíte nebo někomu nechcete poradit, tak nekritizujte a běžte odpovídat na jiné otázky. Možná někdy budete potřebovat vy pomoc, ale nikdo vám nepomůže.) - Tento text není určen jen vám.
Skončila jsem. Nashledanou :)

Od: mzxy*
Datum: 11.11.15 13:57

je to doklad a praktická ukázka nechopnosti mamanagementu komerčních bank riskovat a investovat peníze jinde a jinak

podnikat tak, že zavedu další a další poplatky, to dokáže každý hlupák...pravděpodopbně to sype, víc než dost, proto banky neriskují a neinvestují jinde a jinak...nazval bych to poplatková degenerace

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.