Co nakoupit na Aliexpress?

Od: Datum: 10.11.15 14:22 odpovědí: 9 změna: 11.11.15 16:26

Zdravím. Chci se zeptat, co bych mohl nakoupit na čínském portálu aliexpress? Myslím tím věci, které jsou dá se říci ověřené a s kterými nebude problém, máte nějaký tipy a rady? Mimo elektroniky samozřejmě. Díky. Adam

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.15 14:24

Já nakupuju jen to, co potřebuju. Co potřebuješ ty, to nevím.

Datum: 10.11.15 14:40
To je přece individuální. Kupuji třeba komponenty na šperky, oblečení, baterie, sem tam nějakou hračku atd. U každého druhu zboží je i tak třeba vybírat mezi prodejci. U oblečení např používají jednu katalogovou fotografii, ale skutečné zboží se v kvalitě liší.. Chce to číst hodnocení a recenze.
Datum: 10.11.15 22:29

Taky nemám problém...od oblečení, obuvi, přes elektroniku až po věci do domácnosti, jističe, hlásiče atd atd. Nakonec to co koupíš tam, tak to stejné koupíš i u nás, jen několikrát předražené.

Od: buss®
Datum: 10.11.15 22:43

Nevím, o co je zájem, kupuji co chci.

Od: aliexpress
Datum: 10.11.15 23:36

Za chvíli 11.11, možná to je již dnes, má Aliexpress velké slevy. Tak objednávejte.

Datum: 11.11.15 07:56
Manželka vyšívá obrazy podle předlohy a z toho, co se dá najít na alíkovi je naprosto unešená. Dokonalý, přesný potisk plátna i kvalita bavlnek za třetinu ceny u nás. Zahrádkáři můžou zase experimentovat se semínky všeho druhu.. Nápadů co koupit nejen 11.11. by se našlo hafo.
Datum: 11.11.15 13:42

6ádné slevy, spíš naopak. To co jsem kupoval před týdnem až dvěma stojí buďto stejně nebo i více. Čínani jen upravili cenovky - původní cena aby byla vidět sleva, podobně jako se to dělá u nás. A zdražujou taky pořád, pomalu ale pořád, a to nemluvím o dolaru, který je na maximech. Ale i přesto je tam levněji. Už to ale nepotrvá dlouho, příští rok chtějí povolit uzdu juanu.

Datum: 11.11.15 15:57
Taky mám dojem že plíživě zvedají ceny a kvalita, tam kde to ještě jde jde ještě víc do háje. Led pásky, které jsem objednával jako první svítí pátý rok bez chyby ale z těch přibližně deseti dalších které pak chtěli objednat známí už jedny zdechly úplně a jedny vysleply na polovině diod. Když vezmu ten sortiment kterým začínal Direct X tak se lišil od ostatních obchodů snad 90% zboží. Dneska všechny krámy nabízejí hlavně mobily a dvoudolarový gadžet který jim dělal v začátcích polovinu obratu jde pomalu ale jistě do háje.
Datum: 11.11.15 16:26

u mě to není odpověď, jen povzdychnutí, škoda, že se tam už nanabízejí živé kaktusy

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.