Naše duše - náš vesmír

Od: Datum: 07.10.13 00:10 odpovědí: 14 změna: 08.10.13 02:40

Dobrý večer. Včera jsem tu něco psal ohledně mého vnímání světa. Teď bych to rád rozebral trochu podrobněji. Je to jen můj názor a nikomu ho nevnucuji. Přemýšleli jste někdy nad podstatou našeho vesmíru? Vesmír je vlastně v nás. Naprosto celý vesmír. Ale taky jsme jej vypustili ven. A náš vesmír, stejně jako my, funguje na bipolární fázi. Každý člověk je bipolární, ale člověk, který to buď vědomě nebo nevědomě tuší, může být označen psychiatry jako "bipolární" či je může systém označit jako "konspirační teoretiky". Nicméně tito jedinci si většinou uvědomují, že svět funguje trochu jinak, než je nám předkládáno a nepodléhají tolik mediální manipulaci jako ostatní. Pak záleží na každém takto "nemocném" jedinci, jak se s těmito informacemi vypořádá. Záleží na duchovním probuzení každého jedince. Ne, každý "bipolární" člověk vnímá všechny ty změny kolem sebe. Takže tedy, vesmír i všechno živé v něm je bipolární. Jin a jang, dobro a zlo, duše a ego, láska a strach. Z náboženského hlediska je tedy přestavitelem dobra Bůh a také jeho pomocníci - andělé. Můžeme jim také třeba říkat Anunnaki či Nephilim. Z lidského hlediska jsou to naše dobré vlastnosti. Na opačné straně stojí ďábel a jeho přisluhovači - padlí andělé neboli démoni. Také známí jako Reptiliáni či Šedí, co se týče mimozemských ras. Tyto negativní bytosti se křížili s lidmi a jejich potomci si nárokovali vládu nad světem. Předávali si informace, aby vytvořili systém (matrix), pěti smyslů, ve kterém jsme všichni uvízli. Manipulují s námi a vytváří v nás strach, kterým se živí. Vytvořili si po celém světě své vládnoucí dynastie, satanskou pokrevní linii. Můžeme jim říkat Ilumináti. Ovládají bankovnictví, politiku, církve, média, armádu, školství, prostě všechno. Od starověkého Egypta přes Svatou říši římskou až po dnešní rothschildovskou dynastii, kam mimo jiné patří či patřili také královna Alžběta, Bushova rodina či Adolf Hitler. Ovládají systém na celém světě a podléhají svým mimozemským pánům. Až budou lidé natolik probuzení a bude se odehrávat jejich vnitřní boj duše s egem, bude se také odehrávat tento boj navenek, tedy vrátí se Anunnaki a budou válčit s Reptiliány. Je jen na nás, kdo zvítězí.
Co si o tom myslíte vy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.10.13 00:17
avatar
Ja v zasade souhlasim.Nejsem uplne talhle vyhranena.nicmene se o veci o kterych pisete aktivne zajimam. Vnohem jsem prestala podlehat tlaku autorit.verejneho mineni.manipulace skrze media atd...
Kdyz s timto clovek zacne (kdyz si uvedomi souvislosti) tak to nema moc jednoduchy.protoze kolem je mnojo tech.kteri si to neuvedomuji.
Zaroven musim rict.ze posledni dobou mnoho lidi procita... !
Ohodnoceno: 0x
 
Od: marijuan
Datum: 07.10.13 00:22

Souhlasím, mnoho lidí si začíná tyto věci uvědomovat. Samozřejmě je to docela těžké, ten proces je strašně dlouhý a není to jen tak, je to hodně náročné a pro mnoho lidí je pohodlnější žít v systému. Ale jsem rád za každého člověka, který se začíná probouzet.

Datum: 07.10.13 04:24
avatar

Bipolární, matrix... někdy si musím půjčit knihu od jehovistů zda píše o iluminátech a spol...

Nevyjádřím se přímo k obsahové otázce textu ale není autor náhodou členem spolku "vesmirni lide" a spol.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marijuan
Datum: 07.10.13 07:03

Nejsem členem žádného spolku, píši pouze za sebe.

Datum: 07.10.13 06:01
avatar

Co si o tom myslím? Že to jsou naprosté nesmysly.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: laera
Datum: 07.10.13 08:52

Zajímavý pohled či vysvětlení. Řekla bych, že ta manipulace může či je oboustranná. Oni vědí že manipulují s lidmi, aby získali větší moc, více peněz , ale víte i vy, zda nejste náhodou manipulování proti nim? Závist se také dá schovat za osvícená slova o lásce, o probouzení se, o bipolaritu. Slova a učení, které jsou stejně manipulující jako reklamy, protože stejně jako reklamy jsou obaleny do imaginárních slibů o ... .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.13 09:43
avatar

http://spotter.tv/912904-generace-0.htm#! ;) Proklikej tenhle odkaz velmi, velmi pečlivě a velmi podrobně. Najdeš za každým slovem, na které klikneš, video s povídáním, úvahy, rozbory toho, co ty pomalu objevuješ. Co objevuješ, to už nekdo objevil a objevil také zákonitosti všeho. Najdeš tam mnoho odpovědí na své úvahy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.13 10:33
avatar

Ve své otázce jste mnohokrát použil slovo "bipolární". Dokážete mi vysvětlit (vlastními slovy, nechci citaci ze slovníku, či odkaz na Wikipedii), co si pod tím představujete? Nebo je to jen tajemné slovo, které se Vám líbí?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marijuan
Datum: 07.10.13 13:53

Bipolární já osobně vnímám jako dvě síly, dvě navzájem si odporující energie, póly, myšlenky. Jako příklad tam schválně uvadím např. dobro vs. zlo, apod. Docela jsem si to slovo oblíbil, co se týče mého vysvětlování vesmíru. Nepoužívám ho jako synonymum ke slovu maniodepresivní, jak to obvykle dělají psychiatři.

Od: axus®
Datum: 07.10.13 14:27
avatar

Na pocatku byl Eru Ilúvatar.

Eru Ilúvatar stvoril Airnur a zhmotnil Ardu.

Nejmocnejsi Ainu, Melkor se stal prvnim Temnym panem Morgoth Bauglir.

Jeho nasledovnik, Sauron, se stal druhym Temnym panem po te, co si nejprve lstive strihl roli jako Annatarm.

A dal uz to vsichni zname...

doplněno 07.10.13 14:29:

Tolik k memu nazoru na Anunnaki, Nephilim, Reptiliany, Sedivce a jim podobne...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.13 17:30
avatar

"A dal uz to vsichni zname..."

Neznáme. Já kupříkladu o těchhle nesmyslech ještě neslyšel. A budu upřímný, ani slyšet nepotřebuju.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.13 18:04
avatar

Já si myslím, že jsi se v jednom ze svých dotazů zmínil, že je psán pod vlivem alkoholu a ještě něčeho jiného. Ony všechny tvé zde založené otázky vypadají, že jsou psány pod vlivem toho něčeho jiného. Také jsi se ptal, zda máš navštívit odborníka. Rada zní: Ano, jednoznačně a neodkladně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.13 21:08
avatar

Pro mě nesmysl ale mám švagrovou co má zbaleno a vyčkává až pro ni přiletí Aštar se svojí flotilou. S tou byste si patrně rozumněl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.10.13 02:40
avatar

Potom nevím jestli litovat Vás nebo švagrovou...

Vás protože ji znáte a švagrovou, no kdo ví možná pro ni přiletí a ostatní zapláčou...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.