Jaké mají směny prodavačky v hypermarketech?

Od: Datum: 07.11.15 16:16 odpovědí: 4 změna: 08.11.15 00:11

Dobrý den nevíte jaké jsou směny a jeslti je zaměstnavatelé třeba nepřehazují, požadují přescasy atd. Manžel směnuje a muselo by nám to sedět -střídat se kvůli vyzvedávání dětí. Je možné domluvit jen ranní nebo zkrác.úvazky? je práce prodavačky dřína? děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.11.15 16:57
avatar

To se musíte zeptat přímo na místě. Jakmile budete vědět, že o Vás mají zájem, nahoďte, jestli jsou schopni Vaši požadavky splnit. No a když budou souhlasit, tak si ohlídejte, aby to bylo ve smlouvě (např. jen ranní směny apod.). Když to nepůjde, tak holt musíte hledat jinde.

Dřina, to nevím, nikdy jsem to nedělala, ale jsem si docela jistá, že z toho pípání u kasy by mě brzo píplo s odvozem do Bohnic. A že někde musí stát a nemají židli, to je největší nesmysl, co existuje. (Copak ta prodavačka udělá svoji práci ve stoje lépe?)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.11.15 17:01
avatar

Je to dřina, hlavně v akční dny.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.11.15 23:52
avatar
Některé obchody trvají na tom že všechno zboží z košíku musí ven. Tam prodavačka za den navzpírá třeba na pivních basách víc než leckterý frája v posilovně. Nejhorší podmínky co jsem slyšel panují v tesco, kde vás třeba po dvou hodinách v práci jsou schopní poslat domů a říct ať se vrátíte ve dvě odpoledne až bude špička. Nejlepší platy jsou asi v lídlu. Kauf dává brigádníkům asi 10 a lídl jsem dneska někde v inzerátu viděl asi 16,500.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.15 00:11
avatar

Pěkný dokument.


Hypermarket, jeho pán a otrok .

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.