Jak zjistit či jsem Hetero, BI či Homo?

Od: Datum: 07.11.15 15:28 odpovědí: 20 změna: 07.11.15 22:30

Zdravím, asi je to pro někoho dost divná otázka, ale já si upřímně nejsem jistá svou orientací. Nikdy jsem nebyla zamilovaná a o nikoho se nezajímala. Proto bych ráda, kdyby někdo napsal z vlastní zkušenosti jak zjistili, že jsou Bi nebo Homo? Zjistila jsem, že se líbím jednomu klukovi..udělalo mi to radost, ale nějak nemám zájem. Pak jsem se dozvěděla, že mě chce lesbička (jmenuje se Vanes a chodí se mnou do třídy) a já začala přemýšlet nad různými věcmi..jestli mě má opravdu ráda a podobně. Chováme se k sobě normálně. O tom, že se ji líbím, jsem se dozvěděla od kamarádky (spolužačka), které věřím a měla o mě něco zjistit. Kamarádka mi pověděla, že Vanes chce vědět jestli jsem na holky, ale já neodpověděla, protože si sama nejsem jistá. Takže kamarádka řekla Vanes, že jsem mlčela a stále se snaží o mě něco zjistit. Proto bych si chtěla ujasnit svou orientaci a pak řešit to ostatní. Budu moc ráda za odpovědi a snad mi to pomůže :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.11.15 15:31

Kolik Vám je?

Od: lavi®
Datum: 07.11.15 15:35

Je mi 16 let a za 23 dní mi bude 17.

Datum: 07.11.15 15:48

Puberťákům se vcelku běžne plaší hormony. Počkejte s rezolutním záverem ještě nějaký ten rok..

Datum: 07.11.15 15:49

někde jsem četla, že se to pozná podle toho, jestli si při masturbaci představuješ kluky nebo holky...;)

doplněno 07.11.15 15:51:

a o své orientaci jsem se přesvědčila, když jsem se zamilovala do kluka

Datum: 07.11.15 18:43

Ještě nikdy jsem nemasturbovala.. :x Jinak Děkuji za odpověd! :)

Datum: 07.11.15 15:53

Můžeš být demisexuál, asexuál, aromantik... jé, toho je. A hormony atd.? Říká snad někdo heterosexuálům v patnácti, že jsou ještě mladí a hormony se jim bouří a můžou z toho "vyrůst"? Ne. Sexualita je daná, ale ohebná.

Datum: 07.11.15 18:37

Páni..nikdy jsem o tom neslyšela, že existujou i jiný druhy sexuality. Děkuji Ti moc za odpověd! :)

Datum: 07.11.15 19:24

Demisexualita - nezamilovává se, až potká někoho spešl, pak se může zamilovat

Asexualita - nepotřebuje fyzickou lásku

Aromantik - nezamilovává se (romanticky)

Bisexuál - na oboje

Pansexuál - nerozlišuje podle pohlaví

Androsexuál - na muže nebo spíš na maskulinní zjev

Gynosexuál - na ženy nebo spíš na ženský zjev

Heteroflexible - heterosexuál, který ale může občas mít styky se stejným pohlavím

Polysexuál - přitahují ho/ji lidé, kteří mají různé pohlavní/sexuální identity, ale ne všichni

Omnisexuál - bere vše

A to ještě nejsou všechny... no, radši se ani neptej, kolik je pohlavních identit, protože u "muž x žena" to opravdu nekončí (ani zdaleka)

doplněno 07.11.15 19:28:

A pokud ještě nemáš jasno, ale nutně hledáš "nálepku", tak můžeš být questioning nebo prostě jenom queer (=cokoli, co není hetero... v tomhle konkrétním smyslu, ale na queer pozor, je to takové slovo dost na hraně, protože se dřív používalo, a někde pořád používá, jako urážka/nadávka).

Datum: 07.11.15 16:54

Když to o sobě nevíš teoreticky, zkus to prakticky. Vyspi se s klukem, pak s holkou a uvidiš co se ti bude líbit a co ne.

Datum: 07.11.15 18:40

To se lehce řekne, těžce udělá :x Myslím, že bych to nemohla udělat, když nebudu do dané osoby zamilovaná.

doplněno 07.11.15 18:48:

A děkuji Ti moc za odpověd! :)

Datum: 07.11.15 16:22

Tak to vyzkoušej, s různými partnery/partnerkami, nebo aspon v představách při masturbaci. Tam najdeš odpověd. Pokud jsi BI, pak jsi šťastná holka.;)

Datum: 07.11.15 18:47

Vyzkoušet to by byl asi nejlepší způsob, ale musela bych být do té osoby zamilovaná. Představy při masturbaci? To mi nepomůže, jelikož jsem nikdy nemasturbovala. Děkuji Ti moc za odpověd! :)

Datum: 07.11.15 18:51

Kdo si počká, ten se dočká. Prostě berte co vám život přinese a ono se to časem jistě ukáže. Trochu mě zaráží, že jste nikdy nebyla zamilovaná, já měla jasno už v MŠ.

Datum: 07.11.15 19:18

Bohužel nebyla..snad se někdy do někoho zamiluji :) Děkuji Vám moc za odpověd! :)

Datum: 07.11.15 19:20

Děkuji moc za odpověd! :) Článek jsem si přečetla a je opravdu zajímavý a trochu se přesvědčila, že hetero vážně nebudu. :)

Datum: 07.11.15 18:58

Na idnesu o tom vyšel zajímavý článek.

doplněno 07.11.15 19:02:

Pro 2masoni taky. ;) To je náhoda.

Datum: 07.11.15 19:21

Děkuji moc za odpověd! :) Článek jsem si už přečetla :)

Datum: 07.11.15 19:31

Závěrem, lavi, zamiluj se až to přijde, neklaď odpor, přijmi to. Bude to krásné, bolestné a taky možná klamavé. Tak bud pruzkumník, bez této role by už lidé vymřeli.;)

Od: krasula
Datum: 07.11.15 22:30

Dcera mé známé chodila několik let s přítelem. Byli moc hezký pár. Bydleli asi rok spolu. Asi v 19 letech se rozhodla vztah ukončit a následně zmizela někam daleko do velkého města. Po pár letech jsem se dozvěděla, že žije s přítelkyní a je spokojená.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.