Haklivost pri Menzesu

Od: Datum: 01.11.15 17:35 odpovědí: 15 změna: 02.11.15 14:33
Ahoj, asi to mozna bude znit divne, ale mam otazku na zeny a divky, proc jsou tolik pri menzesu haklive na sve intimni partie. Dekuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 01.11.15 17:39

příroda, "brebto", příroda...:)

Datum: 01.11.15 17:52
A co bys chtěl brepto? Full servis bez keců i během ,,Menzesu,,? :-D
Datum: 01.11.15 18:06

Co myslíš tím "hákliví". Jakože se stále myjí a "přebalují? Nebo máš na mysli něco jiného? Upřesni to slovo, prosím.

Datum: 01.11.15 22:25

No jakože s tím vším hrozně nadělají a stydí se třeba za svoje intimní partie v tu chvíli...

Datum: 01.11.15 22:48
Milý brepto 58, to jen -náctky v reklamách mají své dny "šťastné a veselé". Reálné ženy to "nadělení" prožívají poněkud méně nadšeně. O studu bych zde nemluvila... M.
Od: pb®
Datum: 01.11.15 23:15
Jak která. Zrovna já háklivá tedy nejsem a asi patřím k tomu malému procentu žen, které menstruace nijak neomezuje a neobtěžuje. Vlastně si ani nevzpomínám, kdy jsem kvůli tomu byla podrážděná nebo jsem cítila nějaké nepohodlí. Kdybych to doma neohlásila, tak můj drahý ani netuší, že mám menstruaci. Nejsem protivná, nic mě nebolí.
Datum: 02.11.15 00:21
Mám to skoro stejně tak, jako vy. Až na pár výjimek, kdy jsem fakt protivná byla, ale menstruace nemusela být důvod :D
Kámoška co seděla vedle v lavici byla jako rozbuška, a divat se na její xicht týden bylo utrpení Tu všechno bolelo,všechno ji s*alo a běda když si někdo rypnul..a taky pořád usinala,no to s ní bylo fakt něco. Kdybych ji neznala tak řeknu že musela brát nějaké drogy :D:D
Od: krasula
Datum: 02.11.15 00:30

To jsou ty menses- množné číslo. Latinsky měsíčky. Krvácení, bolest břicha. A co bolí a krvácí, to si chráním. Kdyby to měli kluci, tak maroděj doma. My jsme s tím běhaly patnáctistovku, drhly schody nebo táhly třídu na vysokohorskou túru..

Od: zirzureu
Datum: 02.11.15 02:37

Co bys dělal ty, kdyby z tebe vytékala krev s odloupanou sliznicí, musel jsi furt měnit vložky nebo tampóny, bolel tě celej spodek (a to myslím celej - břicho, záda, dole celý stydký pysky, konečník, prostě všechno - a to ne bolest jako bolest, ale křeče) + mnoho žen má průjem, můžou být i migrény, náladovost...

Myslím, že sám by sis volal sanitku, nebo se minimálně nehnul z postele. A od ženskejch očekáváš, že budou jako by se nic nedělo jen proto, že jim to otravuje život každej měsíc?

Jen si představ, jak sexuješ s permanentní křečí třeba jen v lýtku (no, můžeš si představit i to samý v břiše, protože tak to bolí) a bolestí penisu no a zároveň by z tebe dole tekla ktev. Asi bys moc chuť neměl, co...

Datum: 02.11.15 06:11

Zirzu, *hej**palec* *palec* *palec*

doplněno 02.11.15 06:47:

pb, každá jsme jiná a na každou z nás něco jiného funguje. Některá špatně nese hormonální bouři před menzkou, některá se svíjí v bolestech, některá krvácí maličko a některá velice silně. Každopádně tahle doba není jen tak snadná, aby mužský zakroutil hlavou a zeptal se, proč jsme tak háklivé. Jsme, protože k tomu máme důvod. Každá svůj, který je nesdělitelný. *hej*

Datum: 02.11.15 06:42
V dnešní době trpět bolestí? Analgetika jsou dostupná. Pokud někdo bude jíst analgetika den dva v měsíci, zdraví si nijak nepoškodí. I když Ibalgin leptá žaludeční sliznici a Paralen poškozuje játra.
Datum: 02.11.15 12:44

Jó, hochu, byly i případy, kdy jsem spolykala 7 Dynilů, přišlo mi, že se vznáším několik metrů nad zemí a bolesti byly stále, ty radile...*stop*

Datum: 02.11.15 13:39

Jsem žena. Pokud nezafunguje jedna účinná látka, je třeba si vzít jinou. Pokud analgetikum nezabere do půl hodiny, tak prostě ta konkrétní účinná látka na konkrétního pacienta nefunguje a nemá cenu dávku zvyšovat. Jestli jste to tak dělala, tak je to čistě Váš problém a Vaše nevědomost. To je přesně ten důvod, proč někdo vychvalije Algifen, jiný Ibalgin a třetí zas něco jiného. Zkrátka každému sedne jiné analgetikum a měl by vědět jaké.

Datum: 02.11.15 14:33

Jé, já myslela, že jste chlap, který dělá chytrého. :-D Víte, ono se mně to už vlastně hodně let netýká, ale jen jsem vzpoměla na roky za svobodna, kdy to byly kruté bolesti a léků na výběr nebylo, takže se muselo to období protrpět. Pokud Vás Vaše tělo netrápí, tak to máte fakt výhodu od přírody. :) Mějte se. - pt

Datum: 02.11.15 13:22
Teda to je popis.To se bojim normalne dalsiho cyklu.
K veci.Znala jsem muze co na zenu ani nesahl kdyz to mela,dokonce odmitl i vedle ni spat.
Nevim kam by si chtěl sahat ale spousta holek se citi tam dole neciste a proto odmitaji jakýkoliv kontakt byť jen v trislech.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.