Co to bylo 31.10.v cca 19 h?

Od: Datum: 01.11.15 07:34 odpovědí: 8 změna: 01.11.15 18:36

Taky jste si vsimly kratkodobeho pruletu neceho, co osvitilo na par vterin celou oblohu? To prece nemohla byt ta kometa co proletela kolem zeme?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.15 08:09

Dobrý den.Nevšiml jsem si ničeho,ale nemohlo to být třeba tohle?

http://technet.idnes.cz/atero…A151031_095955_tec_vesmir_vse

Datum: 01.11.15 08:12

To si prave myslim ze to bylo dost daleko na to, aby to chvili proletlo primo nasi oblohou. Ale napr v diskusi na seznamu to nekteri videli i v Praze apod

Datum: 01.11.15 08:21

Super, to je ono, dik;) Ale prej ze v jizni casti republiky moc videt nebylo..pisou..a ze oblohu osvetlilo o neco vic nez mesic Jsem z jizni moravy a osvetlilo to oblohu asi na 2-3 vteriny ale fest poradne az me to videsilo, bylo jako ve dne..a videl jsem i jak to leti..docela mazec! Odpocitaval jsem minutu, jestli to udela nejakou ranu jak v tom Rusku..ale nic.

Od: au1
Datum: 01.11.15 11:02
Ja si toho vsiml, byl jsem zrovna venku se psem. A neni pravda jak se pise v clanku ze to clovek vidi jednou za zivot, asi pred 8 lety nad Brnem bylo to samy :)
Datum: 01.11.15 18:24

Já jsem tohle neviděla, ale ve tmě jsem zírala na modré, měnící se do červeného, světýlko, které putovalo oblohou. Chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomila, že to mohl být dron. Ale že jsem se lekla!

Od: kulishaczech
Datum: 01.11.15 18:36

To už Ježíšek lítá do obchodních komplexů pro dárky! Jsou teď přeci všude akce! :-P

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.