Provident ala neplatici

Od: Datum: 03.01.16 22:11 odpovědí: 4 změna: 04.01.16 00:18
Dobry den, pred dvema lety si na me matka vzala pujcku u providentu, a pred par dny jsem se dozvedel, ze ji prestala platit. Pujcila si 6000kc plus uroky(cca deset tis.to delalo celkem vc.uroku). Splatila tak 3000-4000kc, pak prestala. Nevite nekdo,jestli maji a kolik popripade davaji sankce za neplaceni v pripade,kdyz bych dluzil doplatek 6000kc,kolik by co cinilo navic?dekuji za Vase zkusenosti
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dexx®
Datum: 03.01.16 22:15

Pokud vím ,tak Provident žádný sankce neuplatňuje, chce jen to, co vám půjčil + ty poplatky co jsou na smlouvě.

Datum: 03.01.16 22:16

To nevím, ale nechápu jak si na tebe mohla vzit pujcku, jako proč ne na sebe? To jako podvod?

Od: mikiki4
Datum: 03.01.16 22:21
Bylo to tak,ze jsem ji chtel pomoct,jelikoz nemela na najem. Jenze nez jsem dosel dom,smlouva uz byla vypsana a ja ji jen podepsal. Ale smlouvu mam. Chci to splatit a od pujcek dat ruky stranou!
Datum: 04.01.16 00:18

Vezměte si k ruce tu smlouvu, zavolejte na Provident (číslo najdete an jejich webu) a vysvětlete jim, že chcete doplatit tu smlouvu. Oni najdou zástupce, který má (měl) vaši matku v péči (chodil si k ní pro splátky) a ten se vám ozve, domluví si s vámi schůzku a peníze od vás přebere, což vám potvrdí písemně. Doplácet bude pouze nedoplacenou částku podle smlouvy - přesně by měla být uvedena v kartě klienta, kterou by vaše matka měla mít. Pokud ji nemá, odzvíte se ji od obchodního zástupce.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.