Až tady nebudou, jaká osobnost?

Od: Datum: 31.10.15 22:33 odpovědí: 22 změna: 01.11.15 22:09
Koho ze slavnych osobnosti nebo lidi vam bude nejvice lito az jednou zemrou..nebo koho vam uz lito bylo... rodinu sem neplette ...za me- lito mi bylo moc hercu panu Sovaka, Kemra..pani Zazvorkove..Medricke...z ruznych hledisek..a lito mi urcite bude moc pana Sveraka jednou...to zaplacu hodne...
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.10.15 22:44
Přestože posloucham punk,určitě ukapne slza,až jednou umře Mistr.Super chlap.
Datum: 31.10.15 22:52
A jeste me napadl jeden super chlap...ale toho asi budou znat jen prazaci a brnaci z divadel..nejlepsi soumen co kdy byl v huse na provazku...Jiri Vyoralek.. nejlepsi vykon v predstaveni Knize Myskin je idiot;)
Datum: 31.10.15 23:05

Jako milovnici DJC jsem litovala odchodu pana Smoljaka,bojím se také odchodu pana Svěráka. Nedávno jsem si pouštěla seriál Taková normální rodinka...no herecký koncert, takže všech DOBRÝCH herců a zpěváků..Je jich mnoho...Gott,Zich,Schelinger, Kurt Cobein,atd.

Datum: 31.10.15 23:11

Nezlobte se "kokinko" na kafe bych s vámi šla ale plakat na cizí hroby rozhodně nepůjdu. Ti co jmenujete sice patřili k sakra dobrým hercům ale jako lidi je neznám a nepostrádám, zrovna tak je mi šumák s čím se léčí božský Karel a jestli to přežije. Já cizí lidi neoplakávám ani se necpu na čumendu na jejich pohřby, několikrát jsem si všimla, že čumilové dokonce i mávnou do kamery. Je památka zesnulých tak byl jste už na hrobě svých předků?

Datum: 31.10.15 23:20
Ja se pokud nemusim taky na pohrby necpu;)babi s dedou jsem na hrobe uz byla...druha babicka mi umrela ted v pondeli takze jeste nikde neni..no ja mam nektery lidi rada proto me ledacos mrzi.tak jsem jen chtela vedet kdo komu by chybel..je fakt ze to kafe bude lepsi napad...
Datum: 31.10.15 23:43

Já myslím,že každý z nás má v oblibě herce,zpěváka,jiného umělce či jakoukoliv jinou známou osobnost a přestože ji nezná,nemluvil s ní,je mu určitým způsobem sympatická,příjemná a bude litovat,že opustila tento svět.

Mi osobně je totálně šumafuk,s čím se léčí Mistr,nečtu si žádné dohady o jeho hospitalizaci,jen ho mám v oblibě a přeju mu,ať je s námi co nejdéle.

Myslím,že nikdo nemůže být tak odtažitý,aby si neoblíbil alespoň někoho.

Já osobně jsem měl moc rád Laďu Pechu od nás z vesnice.Hodný člověk,že hodnějšího nebylo.Nebyl nijak slavný ale byl to prostě prima chlap.Dlouho jsem se s tím nesmířil,že už si nezahrajeme kulečník.

Datum: 01.11.15 08:09

Jsem na tom stejne;) holt nekdo je vic citlivy, to je pak tezky..

Datum: 31.10.15 23:58

Emanuel Bacigala z Popradu.

Datum: 01.11.15 00:01
Nafasoval karbobrusku zo skladu
Datum: 01.11.15 00:11

...tú starú Boshku karbošku poškodenú trošku.

Ja toho Bacigalu zabijem!

Datum: 01.11.15 00:00

Karel, toho jména Čtvrtý, římský císař a král český.

doplněno 01.11.15 00:14:

Horký že slyze... jojo, mívají zajímavé texty. Takové zapamatovatelné

Datum: 01.11.15 00:15

Mě momentálně mrzí, že Německo, potažmo Evropa, nemá nějakou Vůdčí osobnost.

Jé. sorry, mám tam jeden shift navíc. Už to nejde opravit. Nevadí to?

Datum: 01.11.15 00:16

Litovat můžeme sami sebe, že už se od nich nedočkáme ničeho nového z jejich umu. Pro mě vždycky byl a vždycky bude v těchto souvislostech na prvním místě Vladimír Menšík.

Datum: 01.11.15 00:32

Čím je člověk starší ,tím má větší řadu lidí ,které měl rád a kteří už odešli.Těžko jmenovat jednotlivce z řad živých či mrtvých.Tak jen namátkou , pan Nepil, Verich,Pešek,Lipský,paní Medřická,Rosůlková,Zázvorková,Kozderková.A ti co jsem nejmenoval je hodně, prominete laskavě starému pánovi ,že jste nebyli titulováni? Z živých mám rád pana Munzara, Větvičku, paní Zagorovou, Zavadskou atd. Všem tam nahoře přeji k svátku klid, aby se nemuseli dívat dolů na něco co se jim nelíbí a všem těm žijícím i bez svátku děkuji za to ,že jsou .

Datum: 01.11.15 01:07

- mně bylo a je moc líto pana Vladimíra Dlouhého - právě to začínal být pan herec, když zemřel, taky mi bylo líto paní Evy Jakoubkové a Petra Nováka - všichni byli dobří a citliví umělci, které jsem měla moc ráda a přitom měli velmi nešťastné lidské osudy, které je zcela pohltily uz v mladém věku, kdy by mohli ješte hodně dokázat .

Od: ivik®
Datum: 01.11.15 08:58

Když už byla položena taková otázka, tak si myslím, že bude scházet spousta schopných lidí,jako např.známí kardiochirurgové,neurologové,chirurgové,dále pak lidé ,kteří přinášejí do našich životů vědění...

doplněno 01.11.15 09:24:

Měla jsem ráda např. spisovatele Arnošta Lustiga,člověka, který prošel peklem...

Datum: 01.11.15 09:00
A ještě bych doplnil,že scházet budou především elektrikáři, instalatéri,zedníci a další řemeslníci ze "staré školy".
Od: ivik®
Datum: 01.11.15 09:22

To také,samozřejmě )

Od: uska®
Datum: 01.11.15 09:40

Mimo jiné Pan Jan Werich - jak pravdivé bylo, je a bude ... listopad 1978

Když už člověk jednou je,

tak má koukat, aby byl.

A když kouká, aby byl,

a je, tak má být to, co je,

a nemá být to, co není, jak

tomu v mnoha případech je.

Od: nikc®
Datum: 01.11.15 19:09

Mně hodně vzala smrt Vladimíra Dlouhého a Petra Muka. Vladimír Dlouhý mi přirostl k srdci díky pohádce S čerty nejsou žerty v roli Petra. Písnička Petře Petříčku, chlapče rozmilý k němu patřila. A hrál i v jiných filmech a seriálech. Dříve, před 18 lety mě vzala smrt Michaela Hutchence z INXS.

Datum: 01.11.15 19:15

Já v poslední době potkala pár svých vysokoškolských učitelů a byla jsem hodně vyvedená z míry tím, jak zestárli. (Mám od školy 7 let) Na mnohé z nich vzpomínám jako na lidi na svém místě, vlídné, chápavé, leč důsledné lektory, kteří mi ukázali to, co jsem chtěla vidět. Nekonečné dohady na interpretačních seminářích, lidé, kteří si i přes 100 lidí v ročníku dokázali zapamatovat moje jméno, kteří viděli, že chci a umím a dokázali to ocenit. Dodnes čtu jejich publikace a knihy a budou mi jednou chybět.

Od: radkapod*
Datum: 01.11.15 22:09

Mě bylo hodně smutno nedávno ze smrti Pierra Brice - Vinnetoua.

Vzpoměla jsem si, jak jsem kdysi dávno četla pod peřinou a s baterkou, jak umřel v knížce Vinnetou a bulela jsem při tom jak želva...tak jsem si ted nedávno pobrečela zase *plac*. Už jsou s Old Shatterhandem zase spolu...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.