TIPSPORT - bude tiket platny a bude se platit

Od: ® odpovědí: 2 změna:

Podal jsem dne 14.8.2009 tiket v Orlové, jedná se o maxikombinátor (4 skupiny za 77 Kč) vyhrál jsem jen 44 Kč (vyšli dvě skupiny) tiket jsem ztratil a ted opet nasel, ale jsem v jinem meste, budu platit nejaky poplatek za vyber vyhrane castky v jinem meste a bude jeste tiket platny ta vyhra? Dekuji.

2 odpovědi na otázku

0x

záleží kdy jsi tikel podal,myslím,že máš 6týdnůna výběr výhry,nezáleží na které pobočce jsi vsadil,vyplatí tě všude,je lepší sázet přes internet čaunsand tě to pomohlo

Dobře díky, ihned tam zajdu, na internetu jsem se regnul, nešlo se mi podařit se přihlásit tak jsme zažádal o nové heslo bylo mi prý posláno někde na něco (email to nebyl) tak nevím kde pro to heslo jít předpokládám že na pobočku je blbost

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]