Nevíme si rady

Od: Datum: 28.10.15 23:43 odpovědí: 5 změna: 29.10.15 08:43

Můj syn,který s námi bydlí,je bez zaměstnání,ale stále si bere půjčky a ani nevíme kolik.Bojíme se,že přijde exekutor.Co můžeme udělat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 29.10.15 00:21

Vyrazit ho z bytu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: atj®
Datum: 29.10.15 00:38
avatar

Promluvit si a udelat si jasno a poradek. Vyhodit jako posledni moznost.

Hlavne resit chladnou hlavou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.15 06:18
avatar

zalozit si slozku na paragony a faktury od vybaveni bytu atd, aby byla po ruce

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.15 06:59
avatar

Když píšete tady, pak jste jistě hodně dlouho a hluboce spolu hovořili, vy jste mluvila, probírala, plakala, vyhrožovala.Určitě už bylo řečeno vše. Věřím vám, je to strašné. Už jsme to tady asi 2x zmiňovala, že znám paní, které tohle všechno dělal syn. Neplatil státu ani sociální, ani nemocenskou a navíc, nadělal dluhy. Když jí do bytu přišli exekutoři a donesli papír se soudním rozhodnutím, mladý byl v klidu a paní na mrtvici. Potom přišel exekutor podruhé a polepil jí vybavení bytu oranžovými lístky. Paní zvracela, mladý byl v klidu. Pak nacouval náklaďák, policie donutila otevřít byt a chlapi začali vynášet věci. Naštěstí paní volala druhému synovi, který řekl, že s penězi jede. A přijel. *sok* Po první návštěvě exekutora se soudním rozhodnutím, se paní sebrala a hledala řešení. Nenašla. Jen jí někdo poradil, že může uprchnout do domova důchodců. Tam že si může zachránit holý život. Jela jsem s ní, tak vím, jak vypadají starobince v Ostravě. A pak syna odhlásila z bytu a přihlásila k trvalému pobytu na úřad. No, vlastně ona jen odhlásila, ale přihlásit se musí na úřad on sám. Když viděl, že je opravdu zle, udělal to. Má to tu výhodu, že kdo mu dá na takovéhle bydliště půjčku, koleduje si. Nicméně, exekutorská mašinerie se rozjela, všichni chtěli své peníze zpět a nebýt mladšího syna, pak by paní bydlela ve starobinci s kufříkem svého prádla. To by bylo jediné, co by zachránila za celý život práce. *hej*Přišla doba, kdy nesmíte zachraňovat syna, ale musíte zachránit sebe. Z bytu ho odhlaste a donuťte přihlásit se na úřad. Seberte mu klíče od bytu a vystěhujte ho. Klidně na chodník. Kdybych tohle nezažila se svou kamarádkou, řekla bych, že to co píšu, nemůže žádná matka svému dítěti udělat. Věřte mi, je to to jediné, co lze.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.15 08:43
avatar

Vyhodit ! Zrušit trvalý pobyt !

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.