Lide na Mesici

Od: Datum: 26.10.15 21:46 odpovědí: 39 změna: 29.10.15 19:24
Objevili se davno i nedavno dalsi spekulace o tom,zda lide opravdu bi na Mesici...udajne ten primy prenos natacel kubrick..pak taky ty fotky-neni stin vlajky.a jeste postreh ze vlastne od te doby tam nikdo uz nebyl tusim ze od roku 1972..nezda se vam to taky divny...?blbce z nas delaji vsude ale tohle taky?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 26.10.15 21:48
avatar

Dobrý den, a existuje podle Vás vůbec Měsíc nebo je to nějaký odraz či záře? Zdravím!

doplněno 26.10.15 22:06:

Mimochodem, někdo tam musel být, protože tam zapomněl zhasnout .

doplněno 26.10.15 23:21:

72mona3 - no, zrovna tuto noc je to rozsvícené osvětlení na Měsíci hezky vidět. Ale, možná tam stále někdo je, protože přes den zase zhasíná .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.15 22:34
avatar
@ben - děkuji za to, že jste mě rozesmál *haha* Mona
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.15 12:23
avatar

JJ,Bene, také jste nás s manželkou rozesmál *palec**palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.15 21:58
avatar

Nezdá se nám to divný.

Je naprosto jistý, že kdyby to byl podvod, tak by to jedna mocnost, (která taky chtěla na Měsíc a nevyšlo jí to) rozmáhle ještě hned za čerstva. Nestalo se.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luha®
Datum: 26.10.15 22:13

Nikdo z normálních lidí ani netuší, co by následovalo, kdybychom porušili zákaz kolonizovat Měsíc.*afro*

Zamyslel se taky někdo nad tím, že kosmonauti na Měsíci nebo ve volném prostoru, mimo vesmírnou stanici mají na sobě volné, plandavé obleky? Tlak 100 kPa = 1 Atmosféra je dost velký na to, aby byli nafouknutý jako panďulák Michelin.*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 11:56
Viděl jste někdy konstrukci skafandru? To rozhodně není plandavý oblek, relativně volný je jen vrchní potah, ale do něho se přetlak nepřenáší, tudíž žádný Michelin.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.15 22:14
avatar

Jsou jen dvě možnosti. Buď uvěříte oficiální verzi, nebo se stanete zastáncem jedné z mnoha konspirativních teorií. Na internetu je toho spousta. Uvěřitelnějších i neuvěřitelnějších.

Některé teorie, ty uvěřitelnější, jsou podloženy spoustou faktů, některé ty "divočejší-neuvěřitelné" spíš domněnkami a lživými-vymyšlenými důkazy. Já osobně se domnívám, že spousta takových teorií byla vypuštěna záměrně, aby jimi byly zdiskreditovány ty obyčejné-uveřitelné, podložené fakty. Je to na každém, aby se s tím nějak vypořádal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.15 22:39
avatar

Jelikož je na měsíci instalován koutový odražeč, tak ho tam určitě někdo musel přivézt ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 13:17
avatar

A co když je to práce nějaké spy USA družic co mají na oběžné dráze :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mot
Datum: 26.10.15 22:57
je to vsechno podvod, nikdo tam nikdy nebyl, jenom je to snaha nadnarodnich korporaci a bank nas ovladat.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.15 23:23

mot: *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.15 23:14

Toto je mnohokrát vyvrácená konspirativní teorie, jedna z nejblbějších, kterou kdy chorý mozek vymyslel *smich**bzum*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 13:36
avatar

No vyvrácená tak úplně není.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jamal
Datum: 27.10.15 18:50

Ona stačí jen dodat, že v 1200 až 1600 km kolem Země jsou Van Allenovi pásy, kde se díky magnetismu Země zadržuje kosmické záření. Toto záření všech vlnových délek je několika násobně až set násobně silnější než RTG záření. Není možno se mu vyhnout.

Už v dopravních letadlech piloti popisují, jak jim jakoby blikalo v očích nějaké světýlko nebi tak nějak to popisovali. Už to je část proniklého záření. A teď si vemte, že v tého hrůze letí kosmonauti ve skafandrech, které ani omylem nezadrží žádné záření. Apollo mělo 3mm hliníkový plech kolem kabiny, což zčásti zabrzdí záření Beta. To ničivé - Gamma záření by zadržela pouze metrová deska z olova, což by ale Saturn ani neposkočil ze startovací rampy.

http://echooo.frohlich.eu/836586_item.php

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 19:12

Ale, no tak. Obavy z Van Allenových pásů už byly taky dávno vyvráceny. Ochrana při krátkodobé expozici kosmického záření úplně stačí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 12:48
avatar

Je mi to jedno a máte pravdu, blbce z nás dělají už dlouho a téměř ve všem, jsme tu takový Metrix. Mě stačí to co vím, víc ani vědět nechci a zase jsme u toho, vím jen to, co chtějí abych věděla.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 13:28
avatar

Můžou vyvracet cokoliv, ale HW techniku a raketu konstruovanou na přistání a opětovný odlet bez zásahu techniků nemají ani dneska a tenkrát to dali hned na první dobrou :-D :-D :-D Čínanům nabourali tajné služby během vývoje software a po přistání zapli error mode a tak mise skončila. Všichni ti zastánci přistání ukažte mi jediný let, kde raketa přistála na Zemi a bez jakéhokoliv zásahu expertů a techniku znovu neplánovaně odstartovala do vesmíru a třeba na Měsíc? A jistě mi dáte za pravdu, že opačná situace na Měsíci bez předem znalostí musela být o 1000x složitější. Pravda domluvila :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: honzik*
Datum: 27.10.15 14:17

promiňte, ale tohle je fakt trapný. Proč se Vám popíračům zdá tak nemožné, že amíci dokázali lítat na Měsíc? Chvilku si sedněte a zamyslete se, jakého úžasného technologického pokroku dosáhlo lidstvo v uplynulých 100 letech. A to skoro vše kvůli válkám a i té studené, díky soutěživosti a touze zničit a zmasakrovat někoho jiného. Díky soustředění financí a mozků na určitou věc. Třeba atomovou bombu popřít nemůžete, to prostě nejde. A přitom vytvořit funkční bomby bylo technicky srovnatelně obtížné s přistáním na Měsíci. Rusáci to už jen, díky agentům, vzali přes kopírák. Podívejte se právě dnes, Rus bude živý o vodě, chlebu a vodce, ale půjdou miliardy do "mírových zbraní", aby byli zase velmoc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 13:41

Ten stín tam je. Nedávno zveřejnili kompletní sérii fotek - je jich několik tisíc. Pokud si najdete a seskládáte celé panorama, tak zjistíte, kde ten stín je.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 14:34
avatar

Nevím, jestli kdy byli na měsíci američané, ale vím bezpečně, že teď tam je naše sousedka. Když jsem s ní před čtrnácti dny mluvil, říkala že jede na měsíc na dovolenou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 14:51

majsterjoe: a v čem konkrétně vyvrácena nebyla? Víte to vůbec? Pokud ano, sám jsem zvědav.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 15:01

kangaroo: hle - odborník promluvil! Rakety opravdu nikdy nikde nepřistály, natož aby znova odstartovaly.*bzum* Ignorant domluvil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 18:37
avatar

Máš pravdu já se v těch sh*toplánech moc nevyznám, ale můj dotaz přece nestojí na jaké verzi zařízení bylo použito. Jako na principu přistání a znovu odlítnutí a to mi prosimtě tedy rozumbrado vysvětli :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 19:30

Je to velice jednoduché: lunární modul přistál pomocí ručního řízení. Taky tak odstartoval zpět. Počítač potřeboval jen pro korekci dráhy letu a spojení s orbitálním modulem, v závěru opět řízeno ručně. Spojení s Houstonem sloužilo především ke komunikaci, k řízení letu jen částečně - příliš velké zpoždění signálu. Tak ti to snad bude jasnější. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jamal
Datum: 27.10.15 18:58

Když ustavovali na oběžnou dráhu Hubbleův vesmírný dalekohled,přistání na Měsíci bylo asi tak 100 x složitější, počítače jen chytřejší kalkulačka a ono to napoprvé vyšlo... Zázrak. Nikde žádná fotka hvězd, fotky a filmový záznam nevalné kvality, což je divné. Už tenkrát měli mít velmi kvalitní kamery pro záznam. No, asi náhoda. Pak někdo zveřejnil tajná videa, kte se ukazuje na Zemi a najednou jim tam před objektivem něco upadlo - ve stavu beztíže a něco spadnout pod objektiv. No nic. Asi náhoda.

To je to samé, jako 11.9. spadnou dvojčata volným pádem naprosto perfektně rovnou do základů. Nic se neposune, neuhne. Traverzy zespodu nahoru arůzně napříč jakoby vůbec nehrály žádnou roli. Hustý černý dým má mít teplotu tání kovu. Jak říkám, asi nějaká náhoda.

Prostě z lidí dělají idioty za nějakým účelem. Pravda ale není vůbec nic.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 19:09
avatar

Na Měsíci? Stav beztíže? Chyběla jsem na škole na hodinách fyziky já nebo Vy?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jamal
Datum: 27.10.15 20:06

Asi jste chyběla v hodinách čtení. Psal jsem snad, že by byl záběr Země z Měsíce? Když píšu stav beztíže, nikoli šestinová gravitace Měsíce, tak by to mělo být jasné. To už musí člověk psát obecně známé věci? No to mě tedy připadne, že se vzdělaností jde inteligence do kytek.

Ve videích a fotkách z Měsíce nebylo vidět na nebi vůbec nic...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 19:20
avatar

Tak přistávali na osvětlené straně měsíce, že? Na zeměkouli jsou ve dne vidět hvězdy?

Pokud na měsíci něco upadlo před objektivem, samozřejmě to spadlo na měsíční povrch, neb tam není stav beztíže.

Co se týká přistání a odletu. Při odletu z Měsíce nebylo potřeba sebou vláčet věci na let tam a zpátky, jako při startu ze Země. Kolem měsíce obíhal velitelský modul s třetím astronautem, který zajišťoval cestu zpátky. Stačilo tedy doletět jen k němu. Vzhledem k šestinové gravitaci proti zemi a velikosti návratového modulu, není opravdu potřeba žádná super raketa s pěti motory F1.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jamal
Datum: 27.10.15 20:14

Jak jsem psal, byla zveřejněna ukradená tajná videa, kde jsou různé záznamy. Jedno video je po opuštění Země a právě tam jim něco upadlo. Což jsem napsal " ve stavu beztíže " .

Ale např. fotky a nějaké hodně špatné video ( řekl bych záměrně) ukazuje prostor kolem sedícího modulu na povrchu Měsíce. Prašný povrch je absolutně neporušený a ani jedna vzpěra není od rozmetaného prachu. Možná tam byla uklízecí četa. Jestliže vezmeme v úvahu šestinovou přitažlivost, tlak plynů z trysky by rozmetal menší šutry a prach do slušné vzdálenosti. Jenže tam byl povrch přímo pod tryskou motoru jak uhranabý hráběma. Tak to je do očí bijící nesmysl.


doplněno 27.10.15 20:23:


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 19:53

eee? Vůbec nerozumím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 20:57
avatar

Ti, co věří na konspirační teorie jsou mdlého rozumu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 21:37
avatar

Proč myslíte, že jsou mdlého rozumu? Pokud jste schopen kritického myšlení, a seznámíte se s nimi podrobně, tak z nich zjistíte, že spousta věcí opravdu neodpovídá oficiálnímu výkladu.

Je pochopitelné, když nechcete vědět proč. Je to vaše právo. Ale proč ty ostré názvy pro lidi, kteří by chtěli vědět víc, než je jim podsouváno establishmentem? To je zase jejich právo.

Tím nehájím právě tuhle sp. teorii, která se tu probírá, taky ji nevěřím. Ale jsou jiné, o kterých jsem přesvědčen, že sp. teoriemi nejsou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 23:40
avatar

Pokud logicky uvažuji o konspiračních teoriích, napadne mě jediné. Pokud by se tohle opravdu mělo přihodit, muselo by se takové akce zúčastnit a provést větší množství lidí. Proč všichni tito lidé mlčí? Proč nechce být někdo slavný? Vydělat spoustu peněz, vystupovat v médiích? Zachraňovat svět? Proč nevystoupí nějaký nový Edward Snowden? Snad bych dovedl pochopit, že někdy se opravdu nenajde, ale při tom množství těchto teorií? Pořád nic! Představte si tu slávu. Konspirační teotie potvrzena! Kde jsou?

A ta vaše poznámka o establishmentu , to je taky taková teorie.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.15 11:48
avatar

Jen k tomu establishmentu. Ukažte mi jedinou zemi na světě, jejíř establishment se nesnaží ovlivňovat myšlení a jednání vlastních obyvatel, žádoucí cestou. Neexistuje. To není teorie, to je základní fakt. Některé agresivněji, otevřeněji, některé skrytě, ale dělají to všechny.


doplněno 28.10.15 12:18:

Jo a s tím souvisí taky neexistence lidí kteří by to potvrdili. Zkuste otevřeně obvinit vládu jakékoliv země ze lži. Co myslíte, jak dopadnete jako jedinec? V tom lepším případě jako blázen nebo běženec, v tom horším, se za vámi zavře voda.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.15 22:28

No, já se tu nesmyslnou debatu pokusím nějak uzavřít. Podle zastánců konspirační teorie, USA vyvinuly dodnes nejsilnější raketu světa Saturn 5, program Apollo za stovky miliard dolarů jen proto, aby falšovaly svou přítomnost na Měsíci? Stopy pobytu a zanechaná zařízení na povrchu Měsíce jsou patrny i dnes. A není k tomu zapotřebí rovnou Hubble. Tečka.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 28.10.15 12:35
avatar

Proč? Protože jim to nešlo podle plánu a boj o vesmír s SSSR musel být rychle vyhrán. Toť můj názor. A ty stopy no nevím, já tam osobně nebyl, takže je dokázat nemohu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepa*
Datum: 29.10.15 19:24

To nevíme. Víme ale zcela jistě, že kosmické záření je nad Zemí kolem 1000 km tak silné, že hodinový pobyt naprosto jistě zanechá na organismu nevratné stopy. A jak je možné, že žádný astronaut neonemocněl nemocí z ozáření? Přitom dávka je za hodinu v řádech silnější než RTG při snímkování. Navíc částice ze Slunce nejsou předvídatelné, čili nikdo neví jaké ozáření posádka může "získat".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bukkit
Datum: 27.10.15 23:20

Hitlerův konstruktér Wernher von Braun, no ten, co to přistání na Měsíci pro Amíky udělal, měl už v padesátých létech téměř hotový přistání na Marsu. Největším problémem tenkrát byl transport těch 21 kubíků vody, pánč neměl dnešní recyklaci. Ale kde sou prachy, tam de všechno, a voni na to měli *uspech*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.15 00:43

No ja, máš pravdu. Ale Braun měl jenom vizi. Dál se technikou té doby dostat nemohl. Ale konstruktér byl geniální, ve své době. Dnes se rýsují lepší nápady, s chytřejší technologií počínaje.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.