Mzdové rozpětí

Od: Datum: 26.10.15 18:01 odpovědí: 2 změna: 26.10.15 19:29

Dobrý den,

Měl bych dotaz, když se u zaměstnání udává mzdové rozpětí, je to mzda sjednávaná u nástupu a nebo mzda možná na danou pozici? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 26.10.15 19:25
To druhe. Zamestavatel dava najevo, kolik je ochoten zaplatit. Presne cislo je nasledne otazka dohody pri nastupu, pricemz se odviji od mnoha faktoru, ake predevsim od zkusenosti nastupujiciho pracovnika.
Datum: 26.10.15 19:29

Když jsem nastupoval do první práce na férovku mi budoucí šéf řekl, ať si vyberu, zda mi má dát 17.000 nebo 24.000. Přišlo mi to ohromné rozpětí a hned v zápětí mi vysvětlil, že když budu chtít víc, tak to není problém, ale on bude chtít i víc po mě. :-D

Takže plat se může odvíjet nejen od zkušeností, praxe atd ale i nasazení.

Je to logické. Kdo práci zvládne levou zadní a ještě pomůže kolegům je hodnotnější než ten, kdo v práci zůstává dýl, aby to zvládnul a nechává práci čekat, protože nestíhá. :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.