Duch žije doma

Od: Datum: 25.10.15 20:09 odpovědí: 30 změna: 28.10.15 17:50

Dobrý den ,

Mam strašný strach z duchu a mne se jeden duch zjevuje každý rok o Maminých narozeninách 24.10 nevíte jak se ho zbavit? Poprvý když jsem se probudila tak jsem ho videla sedet na zemi u dveri a byl cely bílý měl mini oči a koukal na mne bylo to vecer kolem 3 hodin ja myslela ze mne trefí šlak tak jsem zavrela dvere a spala dal dalsi rok otevrel dvere a dalsi rok coz bylo vcera tak se me dotkl no zezacatku jsem slysela divne tiche zvuky a pak se mne i dotkl. :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.15 20:13
Zkus najít někoho kdo dělá praktický šamanismus. Nebo, pokud jsi věřící, zkus kněze.
Datum: 25.10.15 20:20

Zkus myslet na něco jiného než na ducha, pokud příjde, zeptej se ho co chce.

Od: tosh®
Datum: 25.10.15 20:22

Na to se moc bojim :(

Datum: 25.10.15 20:25

Ducha se nezeptáte, respektive vám nikdy neodpoví. Bude chtít asi klid a dostat se z vašeho domu. Musíte hledat vice na internetu.

Od: ria®
Datum: 25.10.15 20:26

Dobrý den, víte alespoň kdo to může být? proč zrovna na narozeniny maminky? Já mívám děsivý sny - typu že ke mě někdo příjde a začne mi ječet u ucha, padám výtahovou šachtou v mrakodrapu... ale pořád je to jen sen..

Datum: 25.10.15 20:36

Možná to muže být mojí matky otec (je po smrti už dlouho)

Datum: 25.10.15 20:40

Pro mě je to dokonalý námět pro horor, co myslíte, že udělé příště?

Od: dylin
Datum: 25.10.15 21:19

Ve 3 hodiny ráno nechodí nic dobrého (3 hodiny v noci jsou opakem třetí hodiny odpolední, kdy zemřel na kříži Ježíš)... ani to tak nemusí být duch jako démon. Dobře děláte, že se snažíte tuto entitu ignorovat. Nicméně Vám nepomůže nic lépe než katolický rituál osvobozování místa od zlých duchů. To je ale složité, protože za žádný kněz se do toho nepohrne za 1) kvůli tomu, že málo kněží věří na tyto věci (ačkoli by to mělo být jejich hlavní náplní) a za 2) musí to schválit biskup. Jinak prozatím zkuste podle obrázku na googlu nakreslit na papír benediktínský kříž a dejte ho do místa, kde se to zjevuje. Zkuste tam umístit i něco svatého - kříž, sošku panny marie - nejlépe posvěcenné. Reakce hodně prozradí.

Datum: 26.10.15 01:07

A není to třeba soused? - Srandičky. Ale teď vážně. Záleží také na tom, jak máte silnou psychiku. Pokud máte silnou a duch neškodí, zkuste se s ním sžít,zeptat se ho co chce, je to jen duše. Pokud by Vám způsoboval potíže, nebo jste to zvládnout nedokázala, tak byste se měla snažit ho s pomocí církve dostat z domu.

Datum: 26.10.15 11:54

tak za prvé :

Každé strašidlo je tím větší, čím více se ho bojíš.

a zadruhé :

Nemáš náhodou zlomyslného bráchu? Na tyhle duchy obvykle platí špičkou nahoru nastražené rýsováčky. Nastraž rýsováčky pěkně na podlahu, duchovi do cesty. Až v noci uslyšíš řev a nadávky, tak rožni lampičku. Hned toho ducha poznáš.

Datum: 26.10.15 13:29

*palec*

Datum: 26.10.15 15:04

:D :D mam bratra 6 let :) to by ho nenapadlo je moc malý :D

Od: rv
Datum: 26.10.15 16:05

Protože duchové neexistují, tak to, cos viděla, bylo jen v tvé hlavě. Pokud budou takové bludné představy přetrvávat, vynechej napínavé filmy, popřípadě běž do postele k rodičům. Léčí to i lékaři.

Datum: 26.10.15 16:24

Já bych to až tak rezolutně netvrdil. Já jsem totální materialista, nevěřím na žádné čáry a máry, ale tohle se ukázalo ve foťáku mému synovi když fotil svojí sestru. Už jsem sem ten odkaz kdysi dával, ale bylo mi vysvětleno že je to podvrh. Prostě to podvrh není, tečka a puntik. Dokonce jsem i nabízel různým skeptikům, ať si přijedou ten foťák prohlídnout, dokud ten snímek tam syn měl, nevím, možná ho tam ještě má. Nepřijel nikdo, jen se tomu vysmívali. Ani si neumím představit, že by to byl snímek vyfocený na předchozí snímek, přecejen ta postava tam je docela logicky ustavená. Prostě toto vyfotili, podívali se na to, najednou řev a: KOUKEJ CO TAM JE! Vyvalený jak pulci. Dodnes jsem to nepochopil, co se vlastně dělo. Tady je odkaz. http://saman47.rajce.idnes.cz/duch/

Datum: 26.10.15 17:37

Teda to zírám. Já Vám věřím, přece nejste takový pošuk, aby jste tohle nějak falšoval. Teda trošku ta Vaše přezdívka. Šaman. Bude se Vám to zdát divné, ale proč takový nick? Nemusíte odpovídat, já jen že já bych té fotce věřila, jen mne zarazil ten Váš nick. Vy se něčím takovým zabýváte? Víte přece kdo to jsou šamani a čím se zabývají. Právě komunikací s duchy, teda mimo jiné. Kdybyste měl jiný nick, věřila bych na sto procent. Takto mi zahlodal malý červíček podezření, že jste jen chtěl udělat fotku, která by vzbudila senzaci v určitých kruzích...

Datum: 27.10.15 12:19

Ten nick jsem zakladal před 8 lety, ta fotka byla dělaná mým synem tuším loni na podzim. Osobně jsem se nikdy jakýmkoliv duchařením nezabýval a spíše byl na druhé straně barikády. Nick saman vznikl na základě poslechu stejnojmenné písničky od Kabátů, která se mi líbila a nijak jsem tím nesledoval jakékoliv okultistické zájmy. Na jakékoliv retušování či pozměňování fotek ve fotoshopu jsem absolutně levej a vživotě! Opakuji v životě jsem neupravil jedinou fotku, protože to zkrátka neumím. Ale myslím, že Vás o tom, že nejsem podvodník stejně nepřesvědčím. To slyším a nejen tady: Na otázku co to je? Odpověď: PODVOD. Bohužel s tím asi nic neudělám. Tak to tedy nechme ležet. Hezký den.

Datum: 26.10.15 17:42

No je to něco mezi záclonou a oknem. Vypadá to, že mezi záclonou a oknem je tak 10cm a ten duch má na šířku aspoň 30 cm, tak je celkem placatý. Nezdá se, že by stál v zácloně, protože vzor záclony u jeho hlavy i vzor přes nohy se nezdá zeslabený oproti okolí vzoru. Duchův oděv je průsvitný, jsou přes něj vidět třeba žaluzie. Ale pro ruce a nohy oděv průsvitný není, ty jsou useknuty tam, kde začíná oděv. Zvláštní. Ten, co toho sedícího fotografoval, to moc neuměl, protože pro fotografování bez ducha by vznikla špatná fotka s hlavou osoby uprostřed a v horní půlce by nebylo nic. Ale na druhou stranu zase díky tomu se tam vešel ten duch. Jak to vzniklo zde nevím, ale ve fotošopu to dovedu taky.

Datum: 26.10.15 19:35

*smich* Nojo Rv! To je fakt. Já si toho vůbec nevšimla. Já moc nefotím a když, tak i já dávám pozor, abych tam měla to důležité. Proč by dotyčný fotil takový kus záclony, kdyby tam nemělo být místo pro to "hlavní". Já už jiná nebudu, můj první impuls je pokaždé lidem věřit. Pak začnu přemýšlet. Ach jo, já nevím co si tímhle lidi chtějí dokazovat. *nevi*

doplněno 26.10.15 19:48:

Jinak k samotné otázce bych řekla asi toto. Já věřím, že existuje něco, co je mimo naše chápání. Mám o tom několik důkazů, ale nebudu to tady popisovat, bylo by to dlouhé. A pak, nemám potřebu někoho přesvědčovat. Sama jsem si s tím dost dlouho nevěděla rady a nenašla žádné rozumné vysvětlení, i když jsem se opravdu snažila sama sobě vyvrátit to, co jsem prožila. Prostě to nešlo, stalo se to a já dodnes nemám vysvětlení. Ale že by se duch přímo někoho dotkl, to se mi nezdá pravděpodobné. Tady spíše půjde o nějaký sen.

Datum: 26.10.15 17:01

a ty máš důkaz že neexistují? ja netvrdim to ani to, jelikož s tím naštěstí nemam osobní zkušenosti, ale existujou různé formy energie a není ničím vyjímečná jejich transformace..

Datum: 28.10.15 14:27

To jsem si myslel taky, než mi v noci bez příčiny ze dvoumetrové skříně spadla klávesnice, která tam předtím ležela několik let (ležel jsem v posteli, nikde nic, ticho, najednou rána a klávesnice byla na zemi). A už jsem párkrát doma viděl jakousi tmavou postavu. Taky by mě zajímalo, co je tohle.

Datum: 28.10.15 15:07

suzymon ti vysvětlí, že jsi to tam naaranžoval ve photoshopu, stejně jako já. ) Těžké vysvětlování.

Datum: 28.10.15 17:13

Někde bych měl mít i originál s EXIF daty vč. souřadnic. Jestli to najdu, dám ho sem taky.

Datum: 28.10.15 15:50

tak to je dobrý, nemáte ještě někdo podobnou zkušenost, my máme doma starší rozvrzané schody a už se mi párkrát stalo, že jsem se nad nima zastavila a schody vrzaly, jako by po nich někdo šel, stupeň po stupni nahoru.. Mohlo to být změnou teploty, ale i tak to bylo děsivý..

Datum: 28.10.15 17:15

U nás něco vydává nějaké zvuky tak často, že už to ignoruji (jenom jednou jsem se naštval a následně zabil tesaříka, který mi žral trám nad hlavou).

Od: fik
Datum: 26.10.15 17:13

Ducha jsem ještě nikdy neviděl a ani po tom netoužím,ale někdy mám takový divný pocit jako bych třeba nebyl v pokoji sám,naježí se mi chloupky na těle a někdy mám i strach. Věřím na posmrtný život a věřím na to že duše který jsou pořád na tomhle světě něco chtějí,pro nějaký důvod nemůžou odejít. Pokus se o nějaký kontakt,vím že je to těžké ale jinak to asi nepůjde. Jestli máš podezření na svého otce,tak tím spíš by to mohlo tak být,že po tobě něco chce a proto nemůže odejít

Datum: 26.10.15 17:45

Toto souvisí se vzděláním. Čím méně toho člověk ví, tím více nadpřirozených jevů kolem sebe vidí.

Od: fik
Datum: 26.10.15 18:01

Kamaráde,jsou věci které nikdo vysvětlit neumí. a nesouvisí to se vzděláním. Věřím na posmrtný život a v to že duše člověka která nemá už žádný úkol nebo tady na tomhle světě už nic nechce tak odejde. Kdo se tady pořád objevuje tak něco chce. Někdy to může být i tak že blízcí kteří jsou na věčnosti se jdou podívat jak se jejim potomkům žije,to je podle mě jen takový ten pocit,když se duch člověku přímo ukáže,tak po něm něco chce

Datum: 26.10.15 19:25

rv. Budu Ti oponovat. Čím VÍCE člověk zná a ví, čím více toho on sám zažil, tím spíše je ochoten připustit, že COSI mezi nebem a zemí existuje. Jenom člověk velice omezený šmahem odsoudí něco, co sám nepoznal a není schopen vysvětlit.

Datum: 28.10.15 09:15

S tím souhlasím.

Datum: 28.10.15 17:50

dobrý den, něco jsem zaslechl, že prý to má pan farář vykropi svěcenou vodou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.