8-leté a jsou vdané?

Od: Datum: 23.10.15 11:09 odpovědí: 13 změna: 23.10.15 14:56

Prosím Vás,já jsem na internetu zjistil,že v Jemenu,Indii, atd si dospělý chlapy berou zcela legálne a zákonitě za manželky i 8-leté holčičky.Třeba v Indii dá ženich tatínkovi 10 krav za nevěstu a je svatba.Jaktože tady by šel člověk do basy a tam to nikomu nevadí?Co taková malá holčička musí si vytrpět při svatební noci?Jaký na to máte názor?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.10.15 11:29

Jiný kraj, jiný mrav. S tím nic nenaděláš.

Datum: 23.10.15 11:37

Ona ve skutečnosti ani žádná svatební noc nemusí být. Prostě si chlap koupí služku.

Mimochodem, hranice legálního sexu je třeba v takovém Vatikánu 12 let.

Datum: 23.10.15 11:41

- jó - narodit se jako ženská není žádná "sranda" !

Datum: 23.10.15 11:58

Ono to v té Indii není zase tak zlé. Za deset krav si tam pořídíš manželku. U nás ne. A navíc u nás by ti ani za deset manželek nikdo nedal ani jednu krávu. *smich*

Od: buss®
Datum: 23.10.15 12:02

Názor - víš, že je mi fuk, co dělají v Jemenu?

Datum: 23.10.15 12:09

Když se narodil Ježíšek, bylo jeho mamince Panně Marii 13 let.

Na a jestli se na toto téma chceš dozvědět něco aktuálnějšího, pak si někde puč knihu Nikdy o tom nemluv od Kathy O Brien. Autorka popisuje, jak to chodilo a co se dělo na internátě církevní školy. Je to čtení, při kterém se ti bude otevírat kudla v kapse.

Datum: 23.10.15 12:10

Pro Evropana je to nepředstavitelné, pro ně je to normální. To jako když Češi mrskaj o Velikonocích holky, tak všude ve světě jim to přijde morbidní a sadomasochistický. U nás prostě normálka. Holt každý kraj má jiný mrav a jinou tradici. Většina lidí to chápe a respektuje, pouze uSSa to vidí jinak a co jim přijde odlišné od jejich normálu, to ihned jedou přeměnit k obrazu svému za pomocí demokratizace

Od: strakatypes
Datum: 23.10.15 12:15

U muslimů to tak je. Mám pocit ale, že je tam hranice 9 let. Otázka je, jestli svatba třeba tak brzy, ale pohlavní život až když děvče vyzraje.

Co jdou zprávy, tak chlapi v těch zemích klidně znásilní malé, sousedovic děvče a svatba ani náhodou. Kolikrát je i zabijou, aby je neprozradila.

Úchyláci a sadisti jsou v každém národě, i u nás,j enom někde to podchytí a trestají, někde léčí a někdy tolerují, zavřou oči a dělají, že o tom neví, a v těch muslimských zemích se řídí co je v Koránu. Mohammed měl manželku 9ti letou, takže to mají s požehnáním.

Od: jmlc®
Datum: 23.10.15 12:15

Kolik lidí tvrdí, že sexuálně častěji žili před svatbou? ... Svatba a sex nemá mezi sebou rovnítko. Dokonce obrovská spousta lidí vám může potvrdit, že o svatební noci "nic nebylo".

V samotném dotazu si odpovídáte sám - v Indii dá ženich tatínkovi nevěsty xy, a je svatba... takže to není svatba, ale prodaná nevěsta. Nikdo nemluví o sexu a mladší děti by dokonce při aktu mohly zemřít...

Ale je zajímavé sledovat vaše aktuální dotazy ... nechcete navštívit lékaře?

doplněno 23.10.15 13:16:

Ono bude záležet na věku, ale s ohledem na dotazy a způsob komunikace mi připadáte na 10-12 let, což je pro vás sex a podobné ještě pár let tabu. Pokud máte nad 15, je tu nebezpečí pro okolí a pokud na 18, už je to na psychiatra a léčbu sexuální deviace...

Datum: 23.10.15 13:10

pROČ BYCH MĚL JÍT K DOKTOROVI?tO NECHÁPU!

Od: vejcenatvrdo
Datum: 23.10.15 13:12

Svatba se nutně nemusí rovnat okamžitá deflorace, ale třeba zde jsem četl, že mnohým prostitutkám - zejména dovezeným černoškám - v Bombaji bylo (pravda, před sto lety) osm let. *cteni*

Datum: 23.10.15 14:50

Je to úplně normální, v jejich komunitě. U nás v Evropě měly královské rodiny sňatky ještě v mladším věku a jejich aktéři se o svatební noci se maximálně hádali o hračky.

Datum: 23.10.15 14:56

No, někdy se svatby odehrávaly i v zastoupení. Obávám se, že ani v takových případech nedocházelo ke konzumaci manželství hned první noc.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.