Česká armáda v boji proti ISIS

Od: Datum: 22.10.15 18:02 odpovědí: 5 změna: 22.10.15 21:34

Ahoj,

proč se česká armáda nezapojí do boje proti IS? Proč musí všechny boje zastat američané s koalicí? Dnes udělali američané výbornou práci-zachránili 70 rukojmích z rukou IS. To češi neumí. Ale kritizovat v diskuzích to jo.

Trochu jsem se rozčílil, ale nezlobte se, když čtete urážlivé diskuze, zvedne vás to ze židle.

Děkuji za názory


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vernon
Datum: 22.10.15 18:40
A proč by měla?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 22.10.15 19:16

Protože ten pojízdný cirkus pár žoldáků co máme není schopen uhlídat hranice, natož chránit republiku kdyby se něco začalo dít, je to jen taková parta / kromě prostějováků / která si hraje na vojáky, nejraději někde v cizině za větrem, kde to za půl roku nasype něco mezi 500.000 - 800.000, 4 x až 10 za karieru započítá se to do let výsluhy dvakrát a prachy taky dobrý, dva měsíce před tím hrání na vojáky ve VVP pak měsíc rehabilitace, dovolená on ten rok uplyne a šupajda na další misi. No a teď když nejsou lidi a berou i platfusáky tak je to sranda...už neplatí že si blbej pudeš na zedníka, když seš línej lempl půjdeš k policajtům, tak dneska můžou všichni do armády, a nový karierní řád jen nahrává debilní personální politice, všichni na stejné hodnosti stejně, ti co něco umí a jsou u cirkusu déle na to kašlou - na co se trápit a snažit se když přijde vemeno po přípravce které neví která bije a ti co by je měli něco učit mají stejně jako ti co včera přišli. Tak se na to kašle a poraďte si, a náčelnictvo ať se snaží jenže to jaksi nefunguje...takže zase máme více náčelníků jak indiáni a mužstvo jaksi není...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 22.10.15 19:49

A nebylo by to trochu trapné, aby naši vojáci bojovali někde v tramtárii a zároveň mládenci z té samé oblasti tady poukovali po jejich manželkách?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.10.15 20:35

Američaně IS vytvořili, financují a vyzbrojují. To má naše armáda bojovat proti Američanům?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 22.10.15 21:34
avatar

PROČ?!?!?

Protože USA ten ISLÁMSKEJ STÁT vlastně sami stvořili.

Tak dlouho si hráli na zachránce demokraccie ve jménu přístupu ke všem nerostnejm surovinám na světě až se jim to vymstilo. Proč bysme to měli odsírat za ně?!?!?!?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.