Nezvratný osud ve skutečnosti

Od: Datum: 20.10.15 14:13 odpovědí: 6 změna: 21.10.15 10:00
V noci se mi zdála taková vidina, jedu na kole ze školy, spadnu a čistou náhodou vjede na chodník opilý řidič a zabije mě. Ok v pohodě. Jenže dneska jsem jel na kole, pohodička jedna ruka řídí druhá v kapse v bundě. Nevím co na chodníku bylo ale najednou se mi ztočila řídítka a spadl jsem. V té chvíli mě nic nenapadlo že bych měl nějakou vidinu a mělo mě přejet auto. Zvedl jsem kolo a jel dál. Myslíte že se mi teď něco může stát?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 20.10.15 14:20
pokud budete ridit jak blbec s jednou rukou v kapse,tak ano. jenom doufam ze vas driv prejede nekdo jiny,aby se to nestalo nahodou me.
Od: ria®
Datum: 20.10.15 14:30

Hm.. těžko říct.. mě se zdál sen, dělaly jsme se sestrou na stráni kousek nad barákem v lese piknik za chvíli k nám došla veliká želva, která na sobě vezla skoro nahého kluka, sestra řekla, že mu přinese nějaké oblečení a běžela domů, v tom spadla větev ze stromu a klukovi urazila hlavu.. - probuzení

Druhý den jsem šla lesem, na procházce, po cestě hopkala žabka, tak jsem se zastavila a koukala na ní, a asi tři metry před náma spadla ohromná větev prožraná mravencema, kdybych se nezastavila, asi bych to schytala..

Možná jen náhoda, možná ne...

Datum: 20.10.15 15:11

Ria, tohle náhoda nebyla. Sice nemohu podložit ničím, jestli byste se nezastavila i v tom případě, kdyby se Vám ten sen nezdál, ale zdál se Vám. Nejdůležitější na tom je to, že jste si to dokázala uvědomit. Pokud se s tím naučíte pracovat, dokážete se v životě vyhýbat mnohému. A když ne, tak budete alespoň připravena na to, až se to stane...

Od: ben®
Datum: 20.10.15 15:19

Dobrý den, nemyslím si, že je nutné se po snění něčeho obávat. Ostatně, když máte erotický sen, tak po něm také následuje to vysněné v reálném světě? Zdravím!

Datum: 20.10.15 17:16

S tím snem to vůbec nesouvisí.

Ale předpovím ti na 99,999 %,

že pokud stále budeš bideš jezdit na kole s jednou rukou v kapse,

vjedeš brzy některému řidiči pod kola sám. [A řidič nebude opilý.]

Datum: 21.10.15 10:00
Nezvratným osudem bych to nenazvala, ale varováním určitě. Neznamená to, že každý sen se dá nějak logicky vysvětlit, ale občas neuškodí, zamyslet se nad nimi. Otázka zní: Myslíte že se mi teď něco může stát? Odpověď zní ano. Ale ne proto, že jsi "unikl osudu". ;) Mona

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.