Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.10.15 20:27

Ne.

Od: jnbvcc
Datum: 16.10.15 21:27
A nekdo jiny?
Datum: 16.10.15 21:35

Bývalá kolegyně pravděpodobně kdysi ano, jednou takhle přišla s šíleným účesem do práce a povídala něco o nějakém culíku a že prý je to super, ne? (Jsme ženské, neměla jsem tu sílu říct jí pravdu.)

doplněno 16.10.15 21:45:

jnbvcc: Jsem si jistá, že to lze pěkně zvládnout ;) asi to holt kolegyně neuměla, no. Jsou to jen vlasy, každý omyl se dá napravit, tak jestli jen váháte, jestli to zkusit, nechtěla jsem Vás odrazovat.

Od: jnbvcc
Datum: 16.10.15 21:39
Ale na tom videu to vypada tak pekne :/
Od: isteron
Datum: 16.10.15 21:42

Už 30 rokov som nebol u holiča. Mám na to osobnú panskú holičku. Musím priznať, že ju príliš nezamestnávam.

Od: koule
Datum: 16.10.15 21:59
Odkaz mi na mobilu nejde otevrit. Striham se uz par let sama. Zcesu vlasy nad celo do culiku, ke strane, kde chci mit patku a smiknu. Jen se musi vychytat dylka, jinak je to osklive. Mam vlasy k lopatkam a patku tak do pul tvare a kazdy se divi, ze to delam sama a ne kadernik.
Od: buss®
Datum: 16.10.15 22:59

Naposledy na mě šáhl holič 2 x na vojně, od té doby sám.

Datum: 17.10.15 00:25

Stříhám se sama, culík vyzkouším...

Datum: 17.10.15 11:45

Nezkoušeli ale já se synem již asi deset? roků nepotřeboval holiče,manželka chodí jen na přistřihnutí vlasu,barvení ji od jisté doby dělala dcera a poté co odešla z domova a bydlí jinde ji barvím vlasy osobně.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.