Výklad snu

Od: Datum: 23.09.15 21:12 odpovědí: 5 změna: 02.10.15 21:27

Dobrý večer. Zajímá mě váš názor, napište mi prosím, jak byste vyložili tuto část snu, nezávisle na tom, komu se zdála. Prostě jak byste si to vyložili, když by se to zdálo vám, či vašemu kamarádovi.

Je to prosté. Šla jsem ulicemi, které měly mírné naklonění, šla jsem tedy do takového menšího kopce. Docela pomalu, kolem byla auta, paneláky, bylo docela šero, prostě podzimní podvečer. Najednou jsem stála na "vrcholu" té ulice, na tom kopci, ale už to nybl mírný kopec, ale kopec nakloněn pod úhlem asi 80° a já koukala dolů, zakláněla jsem se, abych nesjela dolů po zadku a nakonec tu ulici sešla, docela rychle, bez úrazu.

Budu ráda za váš výklad, hodně se tím zabývám a každý den mám jasno v tom, co se mi zdálo a co to znamenalo, ale dnes jsem trochu zmatená. Vím, že když bych šla do takového kopce (který by asi nebylo reálné normálně vyjít) nahoru, tak by to znamenalo, že si za něčím jdu, ale jde to hodně stěží, pomalu atd...

Děkuji všem, co mi pomohou! Krásný večer


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: snupa*
Datum: 23.09.15 22:10
Dobry vecer, muze to znamenat ze vas zivot bude jako na houpacce neco se povede (cesta vzhuru) neco se stane vase rychla cesta dolu z ulice. Pred par lety jsem mel neco podobneho ve snech jsem se objevoval ve vytahu ktery se sam pohyboval jednou jel nahoru po druhy zas dolu. Zdalo se mi to obden asi tak mesic... Ve svym zivote jsem nic neobvykleho nezpozoroval, ale kdyz jsem se pak ohledl zpet tak jsem uspesne ukoncil VS -> pritelkyne se se mnou rozesla -> nasel jsem si super praci -> zemrel nam pes -> koupil jsem si byt...
Buhvi jestli to stim tenkrat souviselo nebo ne.. Osobne na to neverim.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.09.15 23:32

Já myslím, že seiózní diskuze o výkladu snů není možná, protože nám to během spánku podsunuje podvědomí. To je závislé jen na tom, co jste sama zažila, chtěla zažít, na vašich touhách, nebo obavách. Někdy je to hodně fantaskní, ale vždy jsem našel spojitost s výše popsaným. Takže nehledejte výklad u cizích osob, zkuste si to spojit se sebou. Myslím, že odpověď najdete, i když nebude logická.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.09.15 11:08

No, myslím, že jste zapomněla na jednu důležitou věc a to jaké jste během konkrétních situací měla pocity. Jestli se vám šlo těžko nebo lehounce a zvesela.

Mě se totiž v dospívání často zdálo, že létám a byla to pro mne noční můra, protože mám strach z výšek.

Až se zamyslíte nad pocity jednotlivých částí snu, tak věřím, že i lépe jeho význam pochopíte. Sama jsem se v rámci psychoterapie zúčastnila sezení pro výzkum výkladu snu. Sezení ale fungovalo spíše tak, že terapeut mluvil minimálně a jen mne chytrými poznámkami nasměroval k tomu, že jsem na vše "přišla sama". Vzpomínám si, že jsem měla vedle postele nachystaný blok, kam jsem ihned po snu zapisovala nejprve podrobný popis a pak pocity z něj. To se má dělat dlouhodobě. Já přišla na to, že se mi ukazuje pořád to samé jen pokaždé v jiné situaci.

Přeji úspěšné rozklíčování vašeho snu

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.09.15 16:10

V podstatě jste mi vanilko potvrdila můj výklad. Až na to, že létací sny mám od dětství a stále, miluluji je.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.10.15 21:27

K výkladu bych potřeboval znát vaše pocity. To je jak kdybyste přišla k psychologovi a mluvila o všem možném jen ne o vašich pocitech. Obecně bych vám mohl říct co to znamená, ale obecně vám to bude k ničemu. Pokud chcete znát můj nezávislý výklad, tak napište své pocity. Odpovědi výše jsem nečetl.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.