1x

Používáte na čel.sklo tekuté stěrače?

Od: Datum: 17.09.15 18:17 odpovědí: 10 změna: 18.09.15 11:51

Používáte na čelní sklo tekuté stěrače ve spreji?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.15 18:40

V minulosti na stařičkém fiátku 125P jsem používal občas přípravek Flash Off a fungovalo suprově,ale tam zase nefungovali tak suprově stěrače jako v nynějších autech,i když i tam by byli dobrým pomocníkem!

Od: gumid
Datum: 17.09.15 18:44

spray ne, kupuji v rozprašovačích s páčkou.

v létě se nenapékají mouchy a snadno se čistí okno a stěrače i bez vody (třeba omylem puštěné) nevržou

v zimě se snadno škrábe námraza. Led dělá velké kusy a ty samy kloužou dolů.

opravdu dobré používat a fungování bych přirovnal k obligátnímu VIFu aditivu paliva

Datum: 17.09.15 19:21

Ano, používám, cca 2 x za měsíc.., jezdím každý den. Jinak radím, aby jste mimo čelní skla, vzali všechna okna, zpětná zrcátka taky - pak mi dáte za pravdu..

Od: bbbb
Datum: 17.09.15 19:21

Používám ty s pumpičkou. Koupil jsem přípravek na zkoušku a byl jsem překvapen jak výrazně zlepšují viditelnost.

Od: jmlc®
Datum: 17.09.15 19:39

také kupuji - obyč v kauflandu - umývám 2x do měsíce

Když je deštivé počasí více než týden, občasné setření stěrači jde slyšet, beru to jako podnět k dalšímu ošetření. Jsou i nějaké "NANO" tekutiny a prý to vydrží i rok - pokud má někdo zkušenost s tím dražším, také budu rád za potvrzení...

Od: hokr®
Datum: 17.09.15 21:12

Jo, jo, je to dost příjemné - za menšího deště při vyšší rychlosti dostojí svému názvu - opravdu nejsou stěrače potřeba a kapky vody se jen kutálejí ke střeše a jde dobře vidět. Doporučuju.

Datum: 17.09.15 21:55
Flash off je i můj favorit ale u nás se blbě shání.Kde ho kupujete?
Datum: 18.09.15 11:51

Abych řekl pravdu,tenkrát jsem flash off koupil na doporučení a v kauflandu,ale již asi 10 roků jsem ho neviděl,ale možné je to tím,že jej nehledám.

Datum: 17.09.15 21:53

Mimochodem - největší přínos mají na oknech, kde jiné stěrače nejsou.

Datum: 17.09.15 21:59
Použil jsem na dovolenou, cestou zpátky asi 8 hodin proprselo na dálnici. Takže se mi to dost v noci hodilo. ale nebaví mě to aplikovat, takže snad zase za rok... :-D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.