Stres z práce

Od: Datum: 09.09.15 22:12 odpovědí: 2 změna: 09.09.15 22:42
Ahojky,je mi 19 jsem čerstvě vyučená a nastoupila jsem do práce jsem v ní měsíc kolegině jsou hrozně fajn mam tam dvě.Ale poctata věci je že v tý práci poctatě přežívám pač jsem hrozný nervák a vše mě stresuje.Někdy mam takové nervy ráno že ani nejim jak my je blbě bojim se co mě zase čeká a tak a kuli čemu mě zase seřve šéfová.Pracuju v jednom zahradnickym centru takže tam musim obsluhivat i pokladnu což mě moc nejde další věc co mě stresuje.Sebevědomí mam asi 20 % ale to se nespraví pač v práci pořád něci kazim vždy špatně pochopim šéfovou a to je pak děs.Jinak kolegině semnou problem nemaj dokonce si mě i chválej.Ale se šéfovou sme si nesedly ikdyž jsem si myslela ze začátku že je super a to jsem o ni slyšela hrozný věci.Ona je někdy doceka fajn ale akorat opčas. Ale to nic nemění na tom že když ráno du do práce a vydim před firmou jeji auto tak už my je blbě pak sem vynervovaná a dělám chyby. Jinak mě trochu stresuje i práce s lidmy ikdyž mě baví. Já jsem dřív na škole 3roky v prváku dokázala celí sen mlčet a lidí se stranila pač mě i šikanovali v prváku ale teď už je to lepší ale stejně mě větší společnost a práce stresuje a nevim co stim? Jinak prášky na nervy už nechci měla bsem bw dva roky a byla jsem na nich skoro závislá tak je už neberu.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 09.09.15 22:21
avatar

Dobrý den, pracujete v ženském kolektivu a to je "záhul", který každá nevydrží. Jste tam měsíc a je to Váš první měsíc v zaměstnání - časem si zvyknete, nebudete tak "vyplašená" a pochopíte i princip ženského kolektivu - tedy, zřejmě ho opustíte, pak si najdete pracovní kolektiv smíšený a dojdete většího klidu. Také už budete mít zkušenosti a stres pomine (zjistíte, že něco můžete mít "na háku"). Zdravím!

P.S. V podstatě každý vedoucí je nesnesitelný člověk .

doplněno 09.09.15 22:47:

Jste vyučená, tak nebudete idiot - jen si nejste jistá nebo nemáte zdravé sebevědomí.

Musíte si více věřit, nenechat se odradit paní vedoucí a učte se i okoukejte, jak to tam dělají ostatní. Zkuste vydržet.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: juky
Datum: 09.09.15 22:42
Bojim se jinou práci neseženu a navc v malým městě akorát do supermarketu a to bych prostě nedávala. Musim dojždět jsem závyslá na autobusech. Tak ta práce se těžko hledá a bojim se že nic nezvládnu pač jsem asi nej. Idiot nic my nejde a šéfová mě v tom ještě podpuruje těma řečma . Ale kolegině jsou hrozně fajn a nechci je tam nechat samotny už takle to někdy nestíháme.Ale o tom že odejdu přemýšlím docela často tak nevim no ale jinou práci asi neseženu.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.