Jsou silní řidiči?

Od: Datum: 07.09.15 18:43 odpovědí: 17 změna: 10.09.15 11:07
avatar

Proč řidiči v silných autech VW AUDI BMW jsou tak důležití a mají nos nahoru?oni jsou něco víc?oni mají víc koleček na autech než my?nebo mají o kolečko víc?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ju®
Datum: 07.09.15 19:40

Proč? Zavidíš jim máš trabanta? Pokud jede za mnou spěchač s jakýmkoliv autem uhnu - bliknu pravým a jeď. Znám plno dementů se silnýma autama a dementů se slabými auty, je to tak půl na půl, takže mi nevadí, vadí mi ovšem když někoho nevinného sejme, ale to se stane i kloboučníkům, opatrným a já nevím komu...Je to jako s nehodama - 25 % nehod zaviní opilý řidiči, ale těch dalších 75% zaviní uplně střízliví řidiči / nejezdí ti nažraní lépe? / holt to je statistika a každý si ji ohne jak mu vyhovuje.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.09.15 19:54
avatar

Ale neodpověděl jsi mi proč mají nos nahoru?

Datum: 07.09.15 20:16
avatar

Ale odpověděl,alespon já tam odpo nalezl.Pokud to chceš polopatě .

Někdy mají nos nahoru i řidiči HaŤaPek,Matizů atd nejen silných.Stejně jako najdeš debila v celém spektru řidičů,od kloboučníků po profíky v busech a kamionech,stejně tak i řidiče s nosem nahoru!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.09.15 21:48
avatar

Dobrý den. Mají o kolečko více - možná rezervu v kufru. Jinak taky nechápu jejich chování, jestli narážíte na evidentní nadutost ridičů jmenovaných značek. Asi mají dojem, že si to mohou dovolit, protože na to mají... Ale tak to bylo vždycky, ne? Ti, co šli pěšky, byli pro posměch těch, co se vezli na koni, v kočáře... Tak se nedivte, že je tomu i v dnešní době moderních technologií.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.09.15 22:24
avatar

Lada1, tak si takové auto kup taky a uvidíš, jestli se staneš důležitým a budeš mít nos nahoru, nebo ne... jestli na to nemáš, tak se aspoň zkus stát služebním řidičem takového auta, abys viděl. A hlavně, nezáviď tolik a buď rád za to, co máš a věz, že každý má své starosti, ten v malém, stejně jako ten v silném autě ;).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 08.09.15 09:16
avatar

Ano, jsou neco vic. Co tam mas dal?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 08.09.15 10:11

Kupuje si je určitá sorta lidí, v ČR často arogantní nadlidi co se považují za něco víc než "plebs"... Ale třeba v Německu to neplatí a tam v nich jezdí až na vyjímky pohodáři a slušňáci..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.15 15:48
avatar

Tak jen asd1 na to kápl jsou to asi nadlidi!a jen mimochodem tu káru jim nezávidím šlo mi a chování a né o prachy na auto-a škoda,že se nechováme k sobě lépe.Možná na těchto stránkách napsali,že povaha lidí se pozná za volantem.

Od: pb®
Datum: 08.09.15 18:08
Silné auto se nepozná podle značky, ale podle motoru a jeho výkonu. Uvedené značky mohou být slabá auta, co nikoho nepředjedou. Nesortovala bych podle značky. Máme už druhý VW, máme rádi koncernová auta a ohleduplnější řidiče abyste pohledal.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.15 18:30
avatar

Těch koleček v hlavě mají naopak daleko méně než dobrý řidič.Doplnit si je mohou jen absolvováním psychotestů,které by měly paka za volantem vyřadit ze silničního provozu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.15 19:15
avatar

Zdravím, jako "pohraničník" bych o frajírcích v těchto autech mohla napsat román. Ve zkratce - ano, pokud kolem mě prosviští hovado ve stopadesáti a do protivky se řítí kamion, zpravidla je to to auto jmenované značky, případně oktávka apod.

Nesouhlasím s tím, že rakušáci a němci jezdí v silných autech hezky a podle předpisů, protože hodně výše zmíněných hovad má označení země D nebo A.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 09.09.15 09:31

To je další zajímavost - němčour přejede co ČR a je z něj prase. Stejně tak CZ hovado, jak přejede do D tak zkrotne a je z něj slušňáček.

Ale většina Němců i v ČR jezdí slušně, skoro až zbytečně pomalu a opatrně. Ty hovada jsou jen víc nápadný. Taky spousta těch s D nebo A značkou budou češi nebo Poláci co v D nebo A pracujou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.15 20:00
avatar
Nemyslím si, že řídící s většími auty mají nos nevím kde jak se rika, ale spíše bych řekla, že je to opět a pouze jen o člověku samotném..Denně na silnicích potkávám řidiče s běžnými auty, kteří se také chovají jak-pip-- Není to o autě, ale o člověku a blb může být kdokoliv.
Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 08.09.15 20:19
avatar

tak já nevím, dnes jsem byl silným řidičem v Peugeotu 308 1.6 HDI *smich*, přede mnou byl silný řidič v Opelu Insignia a za mnou třetí silný ve Škoda Octavia III, takže to sortovat podle značky auta či modelu je úplná blbost ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.09.15 00:30

Ahoj. Je to problém. Třeba já jsem ,,silný,, i kdybych tlačil kárku. Budu muset krapet zeslábnout.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.09.15 23:11
Zapomínáte na jednu věc. Jsou řidiči, kteří mají tu značku rádi.Protože mají dobré jízní vlastnosti, výkon, pohodlí a tak dále. A proto mají taková auta, ne aby si zvedali ego. Prostě je baví. A protože ho dobře znají, dovedou ho ovládat taky dobře, ne jak někdo, kdo jede z A do B a je mu jedno čím, jenom držkuje. A že vás předjedou 120? No a co. Rychlost nezabíjí, to jsou propagační keci. Zabíjí nepozornost, špatný způsob jízdy atd..A patřím mezi ně, kamenujte mne.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.09.15 11:07
avatar

Jojo, předjíždění ve 120 odbočovacím pruhem v křižovatce (bmw s označením A) nebo do protivky s kamionem, který musí brzdit (mercedes cz), to vůbec s rychlostí nesouvisí *smich*.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.