Jsem zvlaštni?

Od: Datum: 17.08.15 23:20 odpovědí: 8 změna: 20.08.15 16:10
Nechapu co všichni vidi špatneho na tom když řeknu, že Ektor, řeznik apod je hrozna hudba.
Nebo když se divam na starši filmy, mam rad Četnika všechny dily s Funesem, nebo Malery pana učetniho, podle ostatnich jsem divnej a podle přitelkyně exot.
Všichni mladši generace řikaji že česky filmy jsou odpad.
Ale když řeknu, že třeba Slunce seno, Dědictvi aneb, jsou dobry filmy, hned jsem zase zvlaštni.
Nebo jsem za uplnyho blazna když řeknu že mam rad Modern Talking (hudebni kapela).
Jednou jsme ve škole měli popsat ve slohu našeho oblibeneho herce, popsal jsem Louis de Funese.
Všichni kroutili hlavou kdo to je, že je to prej nějakej nezmamej herec. Sem v tyhle době jedinej tak zvlaštni?

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 17.08.15 23:27
avatar

Dobrý den, ano, jste zvláštní, protože Váš vkus je jiný, než většiny Vaší generace a do té jejich škatulky se nevejdete. Nejdete s davem, ale vedle něho. Ovšem, není to nic špatného - pokud si to obhájíte a zůstanete individualitou. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fik
Datum: 17.08.15 23:31

Není to nic zvláštního,každýmu se líbí něco jinýho,zvláštní je to na poměry pubertálních spratků kteří si myslí že kdo neuctívá to co oni tak je zvláštní

Asi tak,jestli se ti to líbí nenech si to vzít jen kvůli blbým kecům

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 17.08.15 23:33

Zásadně neoperuj s "všichni" není to pravda. Mluv za sebe. Každému se líbí něco jiného a je to jeho vkus. Jako ženy, muži...nechápu, proč urážejí Klause mladšího, nemůže za to jak vypadá a je chytřejší než mnozí, určitě než plivači.
Jsi svůj, když se ti něco líbí, neohlížej se na ostatní, jinak jsi nejsi jistý sám se sebou!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nanda
Datum: 17.08.15 23:34
Nejsi zvláštní, každý má rad něco jiného,tak ty třeba klasiku. já teda řezníka taky nemusím a občas si poslechnu skladby typu "cherry cherry lady" nebo "brother loui" a to mi je 16 :D lepší než dnešní "hudba" (no dobře, až na pár výjimek) :)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.08.15 23:46
avatar

- záleží na tom, v jaké společnosti se pohybujete - pokud ve společnosti fanoušků de Funese (v hudbě se nevyznám) - tak jste třeba "fajnšmekr" , znalec a odborník...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filipino28391
Datum: 17.08.15 23:50

"zvláštní chování" by se dalo definovat jako: chování nějakým zpúsobem odporující nebo nesouhlasící s chováním ostatních ( je to trošku kostrbatý ale mělo by to stačit :D ) takže si "zvláštní", ale na druhou stranu to že je někdo zvláštní neznamená že je v něčem horší ...mě je 17 a poslouchám KABÁT a miluju Rúžovýho pantera :D → sem divnej? .. JO v porovnání s prúměrným 17. letým klukem v ČR, ale v porovnání s prúměrným čechem tvořím početnou část obyvatelstva :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.15 00:39
avatar

Dobrý den. Nic si z toho nedelejte. Syn byl ve škole za divného, když se zmínil o tom, že jemu se líbí písně Johna Lennona, nebo Paula McCarneyho z Beatles. Spolužáci je totiž vůbec neznali. Zato věděli, kdo je Pittbul nebo Lady Gaga... Je to věc spíše všeobecného rozhledu, ten vás je rozhodne větší než většiny vašich vrstevníků. Buďte svůj. Takových lidí je třeba.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: drlight01
Datum: 20.08.15 16:10
Na tom není noc zvláštního, já osobně miluju filmy s panem Funesem (highfive) a to že posloucháš jinou hudbu než ostatní to je jen tvoje věc. Já třeba rád poslouchám heavy metal,hard rock, nebo powermetal a skoro všichni blbečci ve třídě se mi smějou. Takže ne, nejsi jediný takový "zvlaštní".
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.