Letní dovolená-uprchlíci rádi cestují

Od: Datum: 14.08.15 07:27 odpovědí: 7 změna: 14.08.15 16:19

Slyšela jsem, že Evropa je velmi oblíbenou destinací černochů z Afriky a moc se jim tu líbí naše příroda a pohostinné lidi.. Je mi ale divné, když já chci jet na dovču do Afriky- Egypta, proč to cestovky tak předražují a na týden chtějí 15tis.Kč.s all inclusiv. Když k nám přijedou Ti z Afriky,tak jsme jejich hostitelé a mají většinu služeb přespání i jídlo grátis.Nemá platit pobyt hostitelská země jako to je u nás s uprchlíkama? Proč nám tedy cestovky taky na zájezd k nim do Afriky neudělají dovolenkový zájezd velmi levný nebo zdarma, jako mají právě Ti afričani, aby to bylo rovnocenné- výměnný pobyt? Z nás jen všichni cestovky vytahují na léto nehorázné sumy za dovolené za zájezdy. Jak dlouho trvá běžná dovolená u uprchlíků? U nás v práci dávají volno na léto 14 dní a myslím, že oni budou mít víc volna než my na zotavenou z práce.

doplněno 14.08.15 07:49:

Pokuď uprchlíci nemají nárok na dovolenou, tak jim asi jejich firmy dávají neplacené volno, podobně jako u našich pracovních agentůr. Proč je ale většina lidi nemají v oblibě, když to jsou také zahraniční turisti a ostatní turisty rádi vítáme němce,angličany. Nemají se v oblibě zahraničních turistů dělat rozdíly.Nemůžou za to s jakou barvou pleti se narodili. Turistický ruch nám zvyšuje také mimo jiné příjmy do státní pokladny.Tak nechápu proč tito cestovatelé někteří nechtějí, když jim se u nás libí památky, příroda.Proto sem taky jezdí,ne?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.08.15 07:31
avatar

To nemůžete srovnávat. Oni nejsou v pracovním poměru, takže nárok na dovolenou bohužel nemají.

Ale po zapojení do pracovního procesu je to také čeká.*afro*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radkapod*
Datum: 14.08.15 13:57

"Ale po zapojení do pracovního procesu je to také čeká"...vy evidentně ráda scifi, že *smich*?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.15 15:33
avatar

Ale po zapojení ... byla ironie.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.15 07:44

Poněvadž to je humanitární politika vážených odborníků z Bruselu za kývání růžově-svato-koblihového vedení v Česku a voličů, dále zcela dobrovolně bez nátlaku jsme vstoupili do EU a rovněž volíme svoje kvalitní představitele za silné podpory voličů-nevoličů, kteří pohrdají příjít k volbám

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 14.08.15 10:07
avatar

Růža se vyspala do růžova a rozhodla se nás pobavit...

Ale nemělo by to být spíše v rubrice vtipy (ve volné diskuzi)?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: procislam
Datum: 14.08.15 14:16

Protoze je tady fasisticky stat a potrebuje dokoncit genocidu puvodniho obyvatelstva evropy. To je jednoduche, proto dovoz teroristu je soucasti rozpoctu, je to proste polozka, stejne jako naklady na policii, nebo hasice. Az bude puvodni obyvatelstvo vyhubeno, budou i africti obyvatele za pobyt platit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilik
Datum: 14.08.15 16:19

Paní Růžo, víte, že jste mi s vašimi tématy už chyběla? Berte to tak, že aspoň křesťanské holky nemusí cestovat za muslimskými milenci z internetu do Lybie. Jestli by vám to nevadilo, rád zdrhnu z domova k vám domů, kde mě necháte zdarma bydlet, když jste tak vzácně pohostinná. Slibuju, že se budu chovat jako nějaký Němec či Francouz, klidně i podpořím turistický ruch a pozvu vás na prohlídku nejbližšího hradu, než z něj někdo udělá zříceninu. Ovšem pouze za předpokladu, že dobře vaříte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.