Jak se těšíte na příští horký týden?

Od: Datum: 01.08.15 21:13 odpovědí: 17 změna: 03.08.15 12:56

Tento týden co byl to byla uplná paráda, teploty okolo 20 stupňů, žádný vedra, prostě nic.Jenže jsem se díval na předpověď na příští týden a mám po náladě už od čtvrtka má být 37 stupňů, takové počasí ať je rači v Africe a ne tu v Evropě.

Jak se těšíte na příští horký týden? :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.08.15 21:20

Netěším, vedra nesnáším.

Od: mate59
Datum: 01.08.15 21:24

Tesim se.Miluji teplo,nabiji mi to baterky,plavani u vody,opalovani, uz to vyhlizim.

Od: vklus
Datum: 01.08.15 21:31

Vůbec. Je za červenec v těch hicech jsme doma spotřebovali o 4 kubíky vody víc než normálně.

Od: osel59
Datum: 01.08.15 22:00

Těším se. Mám rád horké léto. Letos jsem za teplem na jih nejel a zatím nelituji

Datum: 01.08.15 22:04

Mě to není nijak příjemné,ale můžu si to zpříjemnit...ale co příroda,v řekách skoro nic,ryby chcípají,všude vosy,úroda v háji,ptáci se nemají kde osvěžit..letos jsme udělali na terase pro ptáky napajedlo-koupadlo,to je podívaná,jak si užívají welnes lázně *slunce*

Datum: 01.08.15 22:11

Já se spíše na vedro těším. :)

Datum: 01.08.15 22:22

V tyto dny je na chalupě trošku chladno a tak se těším na oteplení, večerní posezení venku si oblékám zimní bundu a jsem ráda, že jich mám víc jelikož je mohu rozdat přátelům kteří přijedou v tričkách. Sice vedro moc nemusím ale zde jsou venkovní teploty 30 a víc vítány.

doplněno 02.08.15 16:01:

Tak nevím ale dne (neděle) je 24C, drobně prší a už 2x se přihnala průtrž s burácením hromu. Zatím ta slibovaná vedra nic moc.

Od: lm®
Datum: 01.08.15 22:56

Ano,moc *jasne*.Ale je to hlavně tím,že mám dovolenou.Kdybych měla odpolední,zněla by moje odpověď zcela jinak...;)

Datum: 02.08.15 07:28

Bojím se. Vždycky jsem vedra a parna nesnášela, ale teď mívám tmu před očima, mžitky a snahu padat. Lámat si kosti a rozbíjet hlavu. *plac*Milovala jsem horko, když jsme měli přívěs postavený 5m od hladiny Žermanické přehrady. Na vařiči se smažily ryby a já jsem zaběhla do vody na pár temp a vylezla jen proto, abych řízek obrátila a odstavila z ohně papiňák s bramborami. Děti strouhaly okurek na salát a pes to všecko jistil. Z takové dovolené byly špinavé jen plavky a tepláky smradlavé od kouře z ohně. Byla to krása! *slunce*

Od: jofa®
Datum: 02.08.15 07:50

Rozhodně těším. Včera byl studený vítr a dnes zatím zataženo. Starší paní musela být ve svetru.Tak to vypadá spíš na podzim.

Datum: 02.08.15 08:47

Já říkám,že všeho moc škodí--jak pro lidi i přírodu...

Datum: 02.08.15 09:46

Miluju horka a ještě víc, když vyjde koupaliště.

Datum: 02.08.15 11:55

- no, já si zatáhnu rolety a pustím větrák - ale co zvířata a suchá pole, lesy, louky ! - ( i počasí už máme jako v Africe, jakoby se už i naše příroda připravovala na vítání uprchlíků).

Datum: 02.08.15 16:23

Hurá do fabriky, už jsme tam měli skoro 50°C, tak s tím aspoň budu příští tejden zase počítat *modla*.

Od: mp
Datum: 02.08.15 23:57

Spíše ne, záleží na úhlu pohledu. Při představě, že strávím nastávající týden zase vařením v kuchyni (kde je ještě o několik stupňů více), se mě to moc nelíbí. Pozitivní je, že bude určitě kšeft, plné kempy, všude narváno. Spíše to odnese obsluha, nestačí roznášet nápoje. Jídla půjdou spíše lehčí - hlavně saláty. A hlavně hlad bude určitě až večer. Doufejme, že nepříjde nějaká zuřivá bouřka, a s ní spojené komplikace.

Datum: 03.08.15 12:49

Těším se, takhle má vypadat pravé léto. :) Zimu vyloženě nesnáším a vstávat tenhle týden do práce, kdy bylo 10-13 stupnu me fakt stvalo. Nejradsi bych se prestehoval nekam, kde je takova teplota celý rok :)

Od: buss®
Datum: 03.08.15 12:56

V létě má být léto, v zimě pak zase jsou stížnosti na zimu..., nemusím jezdit za slunkem.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.