Uprchlíci - budeme stále jen přihlížet?

Od: Datum: 31.07.15 23:32 odpovědí: 178 změna: 14.08.16 21:59

Dobrý den,

rád bych se dozvěděl Váš názor na téma uprchlíci. Nechci tuto diskuzi pojmout jako nevraživou, ale dozvědět se názory lidí, které neznám a možné zjistit i něco nového.

Já osobně si myslím, že tato situace začíná být již neúnosná, Vlastně mě dnes dorazila zpráva kdy uprchlíci demolují ubytovny do, kterých zde byli umístěny. Jejich život zde je placen z našich peněz, ale já bych své peníze mnohem raději poslal např. na kloknka než na lidi, kteří využívají našeho systému a možná naší Evropu jak jí známe pošlou do kytek..

Jaký je Váš názor?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.08.15 01:05

To je výsledok toho ak sa demokracia niekomu vnucuje a nieje mu umožnené sa slobodne pre tu demokraciu rozhodnúť.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.08.15 06:13
avatar
My jako Češi bysme měli mít k problému uprchlíků malinko jiný vztah. Podle střízlivých odhadů za dobu vlády rudé klaky uteklo do zahraničí skoro půl miliónu Čechoslováků.
Proboha jen mě hned nekamenujte. Nejsem zastánce mísení kultur a z přílivu uprchlíků mám stejnou hrůzu jako vy. Jen si říkám že západ musel mít třeba v osmašedesátém stejnou "radost" z nás.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.15 06:28
avatar

No jste tak nějak mimo mísu. Naši emigranti se snad chovali stejně? Demolovali to co jim nabídl stát? Naopak, byli vděční za to, že jim jinde poskytli domov a dokázali se přizpůsobit a hlavně byli pro tu zemi i značným přínosem. Tak se jděte umýt studenou vodou, ať se řádně proberete!

Ohodnoceno: 4x
 
Od: korytk
Datum: 14.08.15 09:12

Zcela jste mi tyhle slova vzal z úst.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petrka
Datum: 01.08.15 10:42

Pro totak: mícháte hrušky a jablka. Prchající Češi nikdy nebudou stejní jako údajně prchající arabáši. Jednak je divné, že to jsou samí mladí (asi vojáci), bez žen a dětí. Podle mě to je předvoj parchantů z IS, kteří byli vysláni pro boj a šíření Islámu do Evropy. Nejen že nebudou nikdy pracovat ale už podle reportáže z našeho sběrného tábora je jasné, že nesou jen rozklad, chaos a zmar.

Češi přišli kamkoliv a dokázali nejen makat ale i svým umem zatnout tipec místním borcům. To arabáši nikdy nedokážou.

Jen se ptám, jestli je naše vláda složena z idiotů, kteří nevidí šiřitele IS. Jakmile vybuchne první bomba, bude pozdě a budou muset lidi začít chránit sami své životy a rodiny.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.15 13:19
avatar

Ale bnejhorší je že lidi nemají své domovy a rodiny chránit jak? Nejsou ani bezpečnostní složky, ani zákony, které by nás uchránily.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petrka
Datum: 27.11.15 14:59

Dnes je 28.11.2015 a na novinky.cz psali, že podle německých tajných služeb je v počtu uprchlíků až 80 % mladých mužů, kteří měli co dělat s IS.

Psal jsem to v srpnu a v listopadu na to přišli Němci. To je postřeh od těch kluků Merkelové...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mmmm
Datum: 04.08.15 17:06

Napíšu ti vlastní zkušenost, taky jsem emigrovala v 19 letech do Rakouska, pobyla jsem v lágru 14 dní a pak jsem letěla rovnou do Austrálie přiděleno mi byl Melbourne. V Rakousku jsem bydlela v nějakých kasárnách, kde nás leželo asi 100 lidí v hale, lůžko, vedle lůžka, nějaká deka. Dostávali jsme denně snídani 2 houstky a bílou kávu neb čaj, nevím jestli byl oběd, ale jedno teplé jídlo a polévku to dával Červený kříž. Stáli jsme dlouhou frontu a byli jsme vděční za každé jídlo co nám dali, někteří lidi plakali, nikdo nechtěl z domova ale museli jsme, celá rodina mě s pláčem vyprovázela. Z kasáren jsme mohli ven, zařizovat si papíry na Australskou ambasádu, viza, letenky, jednou mě i ostatní dokonce přijal i australský velvyslanec a ptal se, jako odkud jsem a co mám za profesi. Řekla jsem, že jsem vyučená kuchařka, to mi pochválil, že určitě v Austrálii dobré kuchaře potřebují. Věděli jsme, která země přijímá, a která ne a nedovolila bych si požádat o azyl zemi, která emigranty nepřijímala. Kdo chtěl v Rakousku pracovat mohl, ale nevěděli jsme přesně kdy dostaneme letenku a tak jsem si našla ve Vídni uklízení ulic, práci, kde dávali peníze za každý den, nějakých 100 šilinků. Nic moc, makali od rána do večera, zametali listí náš parták byl z Vídně starý pán a vždycky nás v poledne pozval na moc dobou polívku bramboračku do hospody. No vysněná chvíle nastala i já jsem letěla do Melbourne, kde se mě na letišti ujala česká rodina, moc hodní lidé, oni si naši krajani v Melbourne české uprchlíky rozdělili, ubytovali je u sebe a hledali jim práci. Dlouho nic, už jsme začali být nervozní, měla nastoupit jako kuchařka, ale neuměla jsem anglicky tak z toho sešlo. Ale za 14 dní se podařilo, jistý Čech mi našel práci v nemocnici jako ošetřovatelku, kde šéfová byla Němka a moje kolegyně Jugoslávka, tak to šlo, mohla jsem bydlet v hostelu a strava byla nemocniční. Uniformu jsem měla od nich a na hnědé boty a modrý svetr mě půjčili, to jsem jim v officu po výplatě vrátila. Zkrátím to, napíšu jen, že jsem se anglicky běžně jsem se naučila od pacientů, na moji práci si nikdo nestěžoval naopak mě chválili. Peněz jsem měla dost, hodně jsem šetřila, v bance mi nabídli, jestli nechci půjčit na domek, jen se mi moc stýskalo po domově. Zkrátím to, nejsem si vědoma ničeho, že by s námi měli v Austrálii problémy, naopak, každý se chtěl rychle dostat nahoru a přizpůsobit se Australanům. Já tu zemi miluji i Rakousko a říkám jí můj druhý domov, moc jsem jim vděčná, že mi podali pomocnou ruku v nouzi. A ted musím číst takový články, že nás přirovnávají k těm ilegálním emigrantům někde v Calais nebo v Bělé, co si dovolí rozmlátit ubytovnu, neslýchané! Sorry za pravopis.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.15 17:38

mmmm. Moc děkuji za příspěvek...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 04.08.15 17:48
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.16 21:59
avatar

Jenomže čeští emigranti se asimilovali, makali a nebyli nikomu na obtíž.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 01.08.15 08:01
avatar

Já si myslím, možná úplně blbě, že ta vzpoura v ubytovně musela přijít. Když si představím, že do baráku s kousíčkem pozemku zavřeli mnoho zdravých mužských, které vykoupali, oblékli, nakrmili, nechali vyspat a odpočinout, ale nechali je na malém protstoru naprosto bez činnosti, snad jen s nějakou prastarou českou literaturou ve stařičké knihovně, pak přece musí všem být jasno, že se agrese a nespokojenost obrátí proti vězniteli. Chápejte, naprosto a vůbec se jich nezastávám, ale 24 hodin v nečinnosti, to je "ponorka" jako hrom. Navíc bez informací, bez perspektivy, bez jakékoliv vyhlídky. Jen veliká nejistota, nečinnost, úzkost po šílené cestě. Je to pochopitelné. Jasně že se bojím, děsím, odsuzuji. Ale ti lidé jsou naprosto bez perspektivy. Nic neumí, mnohdy ani číst, žádné řemeslo, nejsou žádným přínosem, nikdo je nebude nikdy chtít, vždycky budou mimo společnost. Šílené! *plac*Bože, jak já jsem šťastná, že jsem se narodila tam, kde jsem se narodila!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petrka
Datum: 01.08.15 10:45

Možná vám uniklo, že právě jejich kondice je naprosto alarmující. Pro mě to jsou diverzanti z IS a jejich snaha jít nezákoně do německa je až zarážející. Právě že nic neumí znamená, že tam za prací určitě nejdou. Jsou to sebevražední fanatici a takové je třeba vyprat ihned zpět, nejlépe na moře a bez loďky. Jakmile vám výbuchem zabijí rodinu, co budete říkat pak? Je těch atentátů málo? Budeme čekat, až to bude tady? Já říkám Ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 15:13

Přesně tak, čtete mi myšlenky. Jejich situace je naprosto beznadějná, ale obávám se, že naše taky. Neš naše "vláda" začne něco řešit, tak my už budeme mít uřezané hlavy. Ti lidé nemají co ztratit a pokud se dostanou ven mezi nás, tak když budou něco chtít, tak si to prostě vezmou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.15 08:11
Můj názor je ten, že se to tu řeší každý den a vždycky se najde nějaký jouda co položí stejnou otázku!
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.15 08:15
avatar

Tak v první řadě nazývejme věci správnými jmény. Nejedná se o žádné "uprchlíky" nýbrž o KOLONIZÁTORY v pravém slova smyslu. To je zároveň i názor na to, co nás od kolonizátorů může asi tak čekat.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: mirpo
Datum: 01.08.15 08:17

Také si myslím,že náš stát vynakláda nemalé prostředky lidem kteří o to nestojí a jen chtějí do Německa a Anglie,bože kdy už v Té Praze na to přijdou.Mám rád lidi a demokracií ale to co se děje přivede tolik v minulosti zkoušenou Evropu k její záhubě.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kjj
Datum: 01.08.15 08:31
Já si myslím že je to pouze mediální masáž aby bylo o čem točit a psát, dějou se mnohem horší věci.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: strojar*
Datum: 01.08.15 10:35

Ja jsem se například dosti pozastavil na informací, že Evropa plánuje přijmout tento a příští rok cca 40 000 uprchlíků, ale, že nyní už jich je na našem uzemí kolem 150 000, takže nezlobte se na mě, ale ti pánové v Bruselu jsou úplně zbyteční :).

Včera jsem dokonce četl, že si u města Calais ve Francii vybudovali vlastní město s kostelem, školou. Jsou napojeni na městský vodovod a elektřinu a už tam chtějí zůstat. Myslím si, že Francie je jasně odstrašujícím příkladem kam až to může dojít.

Bojím se, že zde nejsou možné kompromisy.. Je to otázka buď my nebo oni. Může to znít dnes možné trohu přitažené za vlasy, ale i lidé v roce 1938 si mysleli, že válka nebude :). Mimochodem postoj Evropy mi do značné míry připomíná politiku appeasementu představitelů evropských velmocí ve třicátých letech minulého století.

Datum: 01.08.15 10:38
avatar

V jednote je sila a pak muze jit politikareni mimo , chce to jen prvni signal , az nekdo neco udela *cert* . Politici jdou proti lidu a to neni spravne ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.15 10:36
avatar

Budou to same co kofoly , ale horis , neumi jazyk , maji uplne jiny styl zivota , budou jen bud doma , nebo venku a cumet a brat penize. Jednou to zacne i u nas *cert* http://zpravy.idnes.cz/nemeck…A150729_152624_zahranicni_mlb

nejhorsi , ze je nastehuji do cikanskych ghet a nechcou je ani cikani , takze bude peklo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.15 10:41
avatar

jsme svědkem zániku "říše římské" ! - nevím, jestli se to dá zastavit.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.08.15 10:50

Já jsem se na tohle téma bavil i s člověkem, který k nim zajímá neutrálně-pozitivní názor. A položil jsem mu dobrou otázku, která v médiích moc nepadá.

Média nám neustále říkají, že naše důvody "proč ne", jsou špatné a založené na nějakém bludu.

A já položil otázku "proč jo?". Proč ty lidi sem vzít, jak mi zlepší život, o co se budu mít líp, a co mi to přinese... Tudutudum... Příznivce byl v koncích

Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss
Datum: 01.08.15 10:58

Názor není podstatný pokud se nám to nelíbí a není akce. Politici se nás neptají, rozhodují a národ drží hubu, frflá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.15 11:15
avatar

buss -

- docela by mne zajímalo, jakou "akci" máte na mysli?! - myslíte vzít cepy a řemdichy a vytáhnout do boje? Myslím, že hrdinné doby českého národa jsou dávno ty tam a tento národ se zmůže jen na povykování se šibenicemi na náměstích, nebo na házení vajec či rajčat na presidenta, který má navíc v mnoha věcech dost pravdu.

Po těchto akcích se pak spokojeně vrací ke svým pivům, aby se zase s gustem a opileckou moudrostí "podivovali" nad tím, kam jsme to za 25 let svobody dotáhli - a jací jsou ti komunisti potvory, že nám to takhle "zavařili". Kdepak jsou řeči pana Klause, který nám po r. 89 sliboval, že za 4 roky doženeme západ ! - No - v počtech přijatých uprchlíku už je dnes konečně možná doháníme !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strojar*
Datum: 01.08.15 11:03

Ja mám rozhodně v plánu se zůčastnit demonstrace a začít něco dělat. Zrovna teď jsem slyšel v rádiu, že odvezli z bezpečnostních důvodu několik desítek uprchlíků z Bělé na jiné místo. Mezi těmito uprchlíky byla i těhotná žena a teď mi jen problesklo hlavou:

to dítě se narodí zde - tím pádem bude mít české občanství a kdo poté pošle zpátky do Afriky jeho rodiče a dítě tady nechá samotné? Jaký úřad to udělá? Toto je obrovský problém a měli bychom začít něco dělat!

Datum: 01.08.15 11:59

To strojar: Velmi souhlasím s Vašimi názory.Jsem docela vyděšená,ne proto,že jsem bázlivá,ale proto,že nevidím cestu,jak tomuto zabránit,když nejsme jednotni.Podíváte-li se na TV, tak to jsou v přemíře mladí lidé,kteří jdou za dobrodružstvím a nemají ani chuť pracovat.Kde vzali peníze na "úplatu" těch,co je převezli k Evropě?A naši politici jednají s tím podtitulem,že je potřeba potřebným pomoci.Nám že bylo také v r.1968 pomoženo.Ale to se přece nedá vůbec srovnávat.Ti dnešní "utečenci"nemají svůj cíl slušně se uživit,pracovat apod.Vůbec jim osobně nevěřím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strojar*
Datum: 01.08.15 12:16

Děkuji. Tito lidé nemají žádné vzdělání a do Německa chtějí díky štědrému sociálnímu systému. Lidé co utíkali od nás v roce 1968 byli lidé z drtivé většiny vzdělání, kteří se bezproblému začlenili do zemí ve kterých se usídlili a hlavně utíkali díky režimu, nikoliv kvůli tomu, aby využívali jiné země jako dojnou krávu. Proto považuji toto srovnáni za velice zcestné. Plus většinou utíkali se svou rodinou, sami do zahraničí nešli. Zde je to přesně naopak - utíkají mladí statní muži, kteří spoléhají, že dostanou azyl a poté za nimi přijde jejich rodina, jak se jim zde začnou rodit děti, tak je konec. Bohužel si to pravděpodobně nikdo z Bruselu neuvědomuje. Naše vláda je malým pánem což dokazují i jednání, kde Sobotka přišel vítězoslavně se zprávou, že češi odvrátili plán povinných kvót a následně bylo oznámeno, že v příštím roce přijeme "dobrovolně" 1500 uprchlíků. Já je ze svých daní platit nechci a oni si na své živobytí nevydělají.

Datum: 02.08.15 17:24

Kolik jste jich viděl, že máte takové statistiky?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 19:22
avatar

Dítě nabývá státní občanství České republiky narozením, je-li v den jeho narození alespoň jeden z jeho rodičů státním občanem České republiky. Místo narození dítěte nemá na nabytí českého státního občanství narozením žádný vliv.

To je jen malý vzorek toho, jajk fundované debaty se tu vedou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.15 12:31
avatar

To je pravda a je to tak i jinde ve světě. Ve Francii se mi narodil syn, já ještě neměla státní příslušnost francouzskou a jeho otec byl Švéd. Můj syn tedy měl českou příslušnost až do doby, kdy já jsem dostala i francouzskou příslušnost. Kdybych ji ale nedostala, on měl právo se ve svých osmnácti letech svobodně rozhodnout, jestli přijme jednu, nebo druhou příslušnost. Protože se ve Francii narodil, měl na to právo. Jiné to bylo v Monte Carlu. Tam tenkrát stačilo se tam narodit, ihned jste měl jejich státní příslušnost. Dnes už tomu tak není. Píši o roce 1979.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.15 12:09
avatar

Nikdo nic neuděláte. Budete tak jako v minulosti jen vykřikovat na internetu, kafrat v hospodě u piva a nebo fňukat u zpráv na tv nova.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.15 12:13
avatar

A dyť je to fuk, stejně jednou všichni skončíme, tak proč ne zejtra ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strojar*
Datum: 01.08.15 12:17

Dle mého mínění dost ubohý názor

Od: lugel
Datum: 03.08.15 17:17

Majsterjoe to vychytal A pokud by už někdo chtěl něco udělat, pak ho označí v médiích za extrémistu, a tím pádem je společností vyvržen, takových borců už bylo.. Nikdo nikdy nic nedokáže udělat, pokud nemá v ruce miliony žhavých nábojů..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.15 15:40
Hlavně jaký názor má svato-růžovo-koblih volič a jejich vůdci
Ohodnoceno: 0x
 
Od: rybana
Datum: 01.08.15 19:34

Nechci tu lidi z jiných kultur, nechci tu araby a afričany, kdyby to byli evropani, sousedi, nevadí mi to, ale toto ne!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 01.08.15 19:49

Tohle je velmi složitej problém. Buď se o tom budeme bavit jako lůza (možná lehce přehnané slovo, ale víte co myslím) a dojdeme k nějakejm pudovým sebezáchovným výsledkům a nebo se o tom budeme bavit odborně s přesahem do mnoha oborů jako je sociologie, klimatologie, ekonomie, psychologie apod a tehdy se dobereme zcela jiných závěrů. Drtivá většina volí tu první možnost. A lůza má jasno - zavřít hranice, všechny imigranty (snad i ty s občanstvím) deportovat a čím dál více se setkávám i s názory a lá Hitler. A za těmi zamčenými hranicemi je nechat pochcípat kvůli nedostatku vody, surovin a z toho vyplývajících válek, hladomorů, nemocí apod..
Moudřejší lidé asi tuší, že takhle to probíhat nebude a naopak stěhování národů probíhat bude a nikdo mu nezabrání. Evropská kultura již nebude v budoucnu jen křesťanská, ale z části i islámská a co bude za 100-200 let, to opravdu nikdo netuší, islám může zažít úpadek stejně jako ho zažilo křesťanství.
Já nejsem ani na jedné barikádě, v podstatě mi je jedno jak to dopadne, vím, že nás nemusí čekat jen dobré, ale nemyslím si, že musíme prožívat furt jen spokojenost a bezpečí. To je jako s tím nekonečným ekonomickým růstem. Jakékoliv střety kultur, v podstatě v celé historii lidstva, vždy vedly z dlouhodobého hlediska k pokroku. Takže když budu zcela nesobecký, tak klidně přijmu obě varianty. Pokud by mi přeci jen někdo dal nůž na krk a řekl mi, že musím udělat nějaké politické rozhodnutí, tak bych zvolil poměrně bezpečnou a humanistickou variantu, tedy přijímal bych uprchlíky výlučně z válečných oblastí a přednostně všechny křesťany a rodiny, kde jsou děti do 15ti let. Až poté i islámské uprchlíky, ale jen ty, u kterých by nebylo ani smítko pochybností o jejich napojení na radikály. Po ukončení válečného konfliktu by se buď poslali zpátky a pokud by se dostatečně integrovali (naučili se jazyk, měli bydlení, pracovní zkušenosti), tak by mohli získat občanství a zůstat tu. Pokud by se po celou dobu azylu nijak nesnažili, byli by vráceni. Samozřejmostí je to, aby se nevytvářela ghetta, takže rozmisťování po celé EU.
Ale nikdo mi nůž na krk nedává, takže mi je to jedno. A jestli mě zabije nebo okrade imigrant nebo neimigrant, to mi je taky jedno.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.15 19:51

Demokratizace humanitárním bombardováním přirozeně nese ovoce.

Někdo se diví?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 01.08.15 20:05

A co po staletí trvající humanitární christianizace, taky to přineslo ovoce?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lugel
Datum: 01.08.15 21:43

Ty mediální "sběrné" tábory pro uprchlíky jsou jen podnět k větší nesnášenlivosti čechů/evropanů vůči muslimům. Černoušci, kteří jsou cíleně vysíláni do Evropy - ano - cíleně, statně a mladě a pěkně placeně a taky nedobrovolně, mají jen udělat chaos v Evropě, rozvrátit pořádek (teda jestli se tomu tak dá říkat), donutit evropany nesnášet islám. Až se tak stane (což se daří, protože většina evropanů ani neví, co to islám je a už ho nesnášejí) a Evropa bude nachlazena tímto umělým virem, pak začne teprve boj - rasový a náboženský boj, který nikdy neexistoval a ani nebude, bohužel umře spousta nevinných lidí. Masová válka bude, dávám tomu pár měsíců, maximálně 2 roky, taky už nás totiž mediálně připravují na rozpad EU, jak jste si již mohli všimnout. Před nedávnem jsem navštívil muslimské země, a o těchto lidech nemám pochyb - mírumilovní, nekradou, mi jako svému hostovi dělali tihle lidé takový komfort, jaký neudělali ani vlastní rodině, já vůbec nemůžu přijít na to, proč jsou tak očerňováni našimi (promiňte) dementíma médiema, je mi jich strašně líto, to že někdo vytvořil radikální IS má dostat na kolena jak křesťany, tak muslimy (samozřejmě ty nevinné, protože umělé je to zlo), neptejte se proč, za chvilinku to uvidíte na vlastní oči.

Podle mě je jediná možnost, jak se dostat z téhle zkorumpované umělé šlamastiky, že všichni lidé se musí naučit uvažovat sami, bez televize a školy, bez ,,jedna paní povídala", začít bojkotovat všechny politiky, banky - čóóóveče, to by byl hukot, další válka za penězma...

Netroufám si ovšem říct, jak tohle všechno dopadne, jisté ale je, že tohle je bouda, a to velmi pěkně propracovaná..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.15 22:15
avatar

Bourání hranic jsem považovala za nesmyslné, dnešek mě v tom jen utvrzuje. Uprchlíky bych posílala štandopede zpátky. Jistě se najdou tací, co řeknou, že naše emigranty na západ také zpět neposlali, jistě, oni ti co utekli měli vzdělání a něco uměli i tak si své místo na slunci museli tvrdě odpracovat. Z ČSSR utíkali ti kterým totalitní vláda házela klacky pod nohy, nebo jim za politický postoj hrozil kriminál ( Mašínů se to netýká, to byli a jsou pro mě vrazi). Mám pocit, že uprchlíci jen prahnou po lepším ekonomickém životě, většinou neumí nic a většinou nejsou perzekuování pro svůj politický nebo náboženský postoj. Nacpali jsme se do EU, máme co jsme chtěli (nebo snad nechtěli?). Jak se bránit?, to vážně nevím. Klidné demonstrace nevedou k ničemu, natáhnout dráty a začít střílet? Myslela bych, že přecejen jsme už trochu vyspělejší lidská rasa a k tomuto se nesnížíme.Tak snad, žádné sociální dávky, práce (jen nevím jaká, když je ji málo), prvořadé je naučit se zákony a jazyk té země kde chci žít, za to mám jistotu, že mě nezastřelí pro jiné náboženství a jinou politickou příslušnost. Nechceš?, běž jinam. Ovšem takle to nefunguje a fungovat nebude, jelikož naše vláda má v hlavách sečku a jen kýve a dělá co mu kdo kde nadiktuje, nebo ještě líp dělá to, zaco ji spadne něco do koryta.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 03.08.15 01:45

Liduš, balkánský sýr máte dobrý, ale když řeknete, že Mašíni jsou vrazi, tak to jste podle mě jen komunistka.

doplněno 03.08.15 01:46:

A to je škoda.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 07:16
avatar

mp -

- a co jsou tedy Mašíni?! - a proč myslíte, že nejsou vrazi?

doplněno 03.08.15 15:04:

-petr 02 -

- no - to už můžu rovnou opěvovat Stalina - taky bojoval proti "utlačovatelům lidu" - a taky všemi prostředky ! A stejně jako v případě Mašínů to odskákali obyčejné "ovečky" ! Fuj !

doplněno 03.08.15 18:27:

už taky blbnu - ovečky si to odskákaly.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 03.08.15 08:57

Nebyli to především ovce a co byli, to už je jedno, hlavní je, že nebyli ovce a bojovali proti komunistům i přes mrtvoly - tleskám a škoda že jich nebylo více a nezabili třeba stovky těch, kteří jim bránili ve svobodě. Pro mě je to ale inspirace, pokud mi tady budou zase někdy komunisti škodit, udělám to samé a budu se snažit, abych nadělal ještě více "škod".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 17:46

Takže potencionální vrah? No pane jo...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 03.08.15 18:22

Potenciálním vrahem je skoro každej, záleží na situaci, ve které se ocitnete. Ano, někdy je zabití nutné, třeba při nutné sebeobraně, pokud není jiná možnost. A nebo také, když vládnou tyrani. Pokud bude panovat demokracie a nikdo mě nebude nijak omezovat, nebudu nikomu ubližovat ani já, protože neobhajitelné násilí absolutně neschvaluji. Komunisti jsou ale tyrani, kteří na začátku svého zrůdného panování omezovali svobodu a popravovali nevinné jako na běžícím pásu, takže Mašíni se dokážou zcela obhájit. Zabili všechny, kteří jim bránili ve svobodě, tedy zcela v pořádku. A onen účetní byl ozbrojen, takže není co řešit. Vinnu za smrt všech nesou komunisté (a jejich voliči), kteří tyranizovali celý národ, kdyby zde panovala demokracie, neumírali by lidé. Na západě Mašíni fungovali zcela normálně, žádní vrahové. Věřím, že pokud tento stát někdy opět sklouzne do totality, tak zde bude fungovat takových odbojových skupin daleko daleko více a já se přidám s velkou chutí. Demokracie ve mne probouzí humanismus a chuť po míru, totalita probouzí zvířecí pudy. Myslete na to při volbách.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 03.08.15 17:54

petr02:

Ale mašíni nezabíjeli jen ty co jim bránili ve svobodě, zabili zcela nevinný doprovod s penězi, a to je prostě loupežná vražda, v jakékoliv zemi, jakehokoliv zřízení.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 03.08.15 18:30

Ano a vinnu za smrt onoho ozbrojeného účetního nesou komunisté. Mašíni byli k tomuto donuceni. Odboj je chvályhodný a nutný a potřebovali na něj finance, stejně tak zcela chápu touhu po svobodě, která je u člověka vrozená. Bohužel létaly třísky, ale opět říkám, vinnu za tyto mrtvé maj na triku komouši.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 03.08.15 20:09

petr02:

Nezlob se na mě, ale tohle může napsat jen debil. Připomínáš mi publicistu Vránu, který se snažil stejným způsobem rehabilitovat únosce letadla vraha Adamicu, celý svět to tehdy odsoudil, byl to do té doby svou chladnokrevností nevídaný zločin, jen Vrána dnes tvrdí, že za to mohli komunisti a navíc že to zmanipulovali. Přitom vyšetřování vedli tehdejší západní němci. Ten pilot jednal podle předpisů plnit přikazy únosce a stejně byl chladnokrevně popraven. Myslím, že nejsi zcela vpořádku, jsi potenciální vrah, asi by si dokázal zabít jenom v hádce *haha*

avatar
Upozornění od sys inzinyrka 03. 08. 2015 21:27:21
!Pravidlo Z2: je zakázáno psát vulgárně, napadat, urážet uživatele, používat urážlivý nick. Prosím mírněte se ve výrazech.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 20:59
avatar

bmbx -

určité "uspokojení" ve mně probouzí představa, že se "petr02" a jemu podobní možná budou moci sami zúčastnit odboje proti islámu, jenom si nejsem jista, nebude-li jim chybět ta správná motivace, neboť za tuto situaci snad komouši nemůžou - anebo, že by ano?! - vždyť přece "zavinili" všechno zlo světa, jak je nám vtloukáno do hlavy dnes a denně !

Člověk, aby se styděl, že v té době vůbec žil ! - a že si dokonce "dovolil" být i spokojený !

- mimochodem - kdopak asi mohl za vraždy nevinných lidí, spáchané zločinci, vypuštěnými panem Havlem ve jménu "pravdy a lásky"?! - z takových "petrů" se mi zvedá žaludek !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 03.08.15 22:05

Každýmu se z někoho zvedá žaludek, mě třeba z komunistů a neonacistů a takových je nás naštěstí spousta. A jestli si myslíte, že jsem vysazenej speciálně na komunisty, tak se pletete, je to pro vás asi smutné zjištění, že jsem obecně proti veškerým formám totality, že ano? Islám je v ČR okrajovou záležitostí a během mého života stále bude, o nás opravdu zájem není, uprchlíci ani neví, že nějaké Česko existuje, hold nejsme tak bohatá krajina jako třeba Švédsko, vláda komoušů se prostě nějak podepsala. A případných pár tisíc přidělených uprchlíků není taková hrozba, aby se kvůli tomu musely zakládat odboje, pokud by stát chtěl, docela v pohodě by si tyhle lidi hned od začátku pohlídal. A mně je to srdečně jedno, klidně ať je k nám pošlou.
A určitě věřím tomu, že spousta lidí si ten komunismus užívala, stejně jako si spousta Němců užívala nacismus.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lugel
Datum: 05.08.15 22:20

petr02,

Myslíte, že si ty uprchlíky vláda pohlídat chce? Když jsou jim jedno cigáni, proč by se starali o černoušky? Dobrý, sice se Vám zvedá žaludek s komunismu a nacizmu a podobných, ale nedokážete rozlišit totalitu a demokracii, jestli si myslíte, že dnes vládne demokracie, tak asi neumíte rozlišit minulý a tento režim (bavím se o žití člověka, né o tom, jestli stál rohlík padesátník...). Máte pravdu, že uprchlíci ani neví, že nějaké Česko existuje, EU je sem tahá - Švédsko, mluvíte že Švédsko je bohatá krajina, jenže vláda tam natahala plno negrů a teď se i policie bojí vyjít na ulici, a proč? Protože je nehlídají i když o nebezpečnosti všichni dobře ví Švédové řekli, že je málo Švédů a že chtějí podpořit multikulti.

A to není můj názor, ale faktické tvrzení..

PS: Pokud se pokusíte všimnout, tak "uprchlíci" se valí většinou tam, kde je pořád nebezpečí nacizmu, fašismu, zkuste se podívat, kde jich prouadí nejvíc Ale je to jen mé všimnutí, nejspíš k tomu mají i důvod, co?)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lugel
Datum: 05.08.15 22:12

culdobuldo,

když komunisté po roce 89 přestoupili do pravicových stran a nic jim nebylo učiněno, tak si myslím, že nám v podstatě pořád vládnou, vidíte, komouš prezident, Babiš a mnoho dalších "bývalých" přivrhelů komoušství. Pozastavil bych se nad tím

A jinak s Vámi plně souhlasím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: komunista
Datum: 25.08.15 14:00

Já bych se zásadně ohradil proti tomu, aby přeběhlíci do jiných stran byli nazýváni komunistou. Pokud byli schopni přeběhnout, tak to nikdy nebyli komunisti. A jen to dokresluje, jaká sorta lidí se VŽDY, za každého režimu dostane k moci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 03.08.15 22:24

Já se zásadně s nikým nehádám, jsem slušnej a přátelskej, navíc jsem poměrně velkej flegmatik. Běžné konflikty řeším civilizovaným způsobem a pokud je někdo někým napaden, rád se ho zastanu.
Celým srdcem doufám, že nikdy nebudu muset nikoho zabíjet, protože pro mě je nejdůležitější prožít život v klidu a míru a při činnostech, který jsou mi nadevše a který mi poskytujou to největší uspokojení - tedy příroda a hudba. Nemám zapotřebí si kvůli někomu kazit život. Ovšem pokud se mi někdo pokusí sebrat svobodu, přepínám se do zvířecího módu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 03.08.15 23:19
Petr02:
Ti lidé prevážející výplaty pro zaměstnance nikoumu na svobodu nesahli, zato maší ni jim sahli na život a oloupili je, takže jsou to vrazi a žadní hrdinové, co dokázali kromě vlastního prospěchu? Pro mě je hrdina ten, co se dokáže obětovat pro druhé a mašíni nezabíjeli sebeobraně.
Inzenyrka:
Myslím že jsem se dost mírnil, nnesnášim obhajování svobody smrtí nevinných, čim se to liší od rosudkú ve jménu bránění totalitních režimů?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 03.08.15 23:45

Ano, stále dokola, vinnu za jeho smrt nesou komunisté, kdyby netyranizovali národ, nebylo by mrtvých. Tyranie vyvolává touhu po svobodě a kvůli svobodě mnoho lidí klidně i zabije. Už jsem to řekl, totalita vzbuzuje zvířecí pudy. Nemusím vůbec řešit nějaké Mašíny, protože obecně odboj zcela schvaluji a všichni, kdo se postaví na odpor a tím obhajují totalitu, musí být odstraněni. Za výjimečného stavu, jakým totalita je, prostě fungujou jiná pravidla. Ano, drsná a zvířecí. Prevence je jednoduchá, nevolte totalitu - nebudou mrtví. Pokud zvolíte, musíte počítat s tím, že se mnozí vzbouří, protože zatouží po svobodě a po pomstě a pokud budete ve špatnou chvíli na špatném místě, tak to můžete bohužel schytat. Třísky se nezohledňujou, jde se jen za jediným cílem. Komouši takto bezohledně popravili nespočet lidí a celých 40 let mohli popravit kohokoliv, stačilo se jim znelíbit a oni by se už postarali. Oni ale zabíjeli kvůli tomu, aby naopak totalitu upevnili.
Lítost nad smrtí účetního projevit můžu, nedělá mi to žádnej problém, stejně tak můžu projevit lítost nad smrtí kohokoliv jiného, třeba i Hitlera. Ano, je mi líto, že ze sebe udělal takového magora, mohl být třeba raději dobrým malířem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jentak
Datum: 25.08.15 14:03

petr02:

Takže když mě tenhle režim bere svobodu, mám právo ve jménu odboje zabít Vás, který s tím nemáte nic polečného? To je přece naprosto zvrhlé myšlení.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 04.08.15 06:03

petr02:

dnešní demokracie nutí taky lidi přepínat do zvířecího módu, jen silnější uspěje / přežije ;)

jinak s tvým příspěvkem na konci vlákna celkem souhlasím, jen s jednou výhradou, neslučuj život a civilizaci. Život jen tak nezanikne ani výbuchem Yelowstone, ale civilizace má už celkem na mále, bude nahrazena jinou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 21:18
avatar

Bratři Mašínové zdůvodňovali krádež peněz tím, že je chtěli použít pro podvratnou činnost. Jak je ve skutečnosti použili? Koupili si dva motocykly, z nichž jeden zničili při havárii pod vlivem alkoholu po cestě ze zábavy. Jejich komplic Švéda si za uloupené peníze pořídil nějaký nábytek a další částka byla použita na zřízení vodovodu. Zdroj: Jan Novák - Zatím dobrý.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.08.15 20:03
avatar

jak to to tu čtu ...i když je dnes několik týdnů co jste tu psali musím reagovat...je sice pravda že Mašínové se probíjeli na západ a důvody pro to měli-s tím souhlasím-ale podřezat svázaného účetniho to už nemá s touhou po svobodě nic společného,nemyslíte?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 10:12
avatar

mp. nebyla jsem a nejsem ale začínám o tom uvažovat. Bylo by to na dlouhou diskuzi a nejen o Mašínech, možná by se vám pak aspoň pootevřely oči, nevidím rozdíl mezi vraždou včera a dnes. Vy snad fandíte sebevražedným atentátníkům vraždícím nevinné lidi? Také si říkáte, že ten co vyhodil do luftu letadlo jen bojoval proti systému? Můj politický postoj je tu znám a měnila bych ho pouze na základě doložených faktů, nikoliv toho co chtějí abych si myslela.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 17:44

No...Rodiče, děti a manželka toho zavražděného pokladníka včetně mně asi nesouhlasí. Co kdyby Mašíni potkali při útěku třeba vašeho příbuzného a podřízli by ho jak podsvinče? Pořád by byli hrdinové? Ono jde o úhel pohledu. Co měl nějaký pokladník společného s tím, že nějací Mašíni prchají?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.15 17:47

Mimochodem, proč jsou protiprávně zadržováni? Demonstruje někdo za odstoupení právního nýmanda v čele vnitra?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nnikdo
Datum: 04.08.15 22:27

Ty to nevíš? Žádná protiprávnost. Zaprvé musíš vědět kdo je kdo. To znamená zjistit totožnost. Což nemusí být v případě nespolupráce z jejich strany, úplně snadné a rychlé. A za druhé, když je pustíš, a chytí je v Německu, Němci je vrátí nám, a náš stát ponese všechny náklady na jejich vrácení. Kdežto takto, toho peška pošoupneme na maďary, resp. na zemi kde byli před námi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.15 15:07

Samosebou, že jsou v těch koncentrácích zadržováni protiprávně. Až seženou právníka, vysoudí tolik, že budou za vodou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 06:05
Ohodnoceno: 0x
 
Od: blackys*
Datum: 03.08.15 08:11

Ty imiganti byly evropané "Španělé, Angličané, Francouzi, Nizozemci a v menší míře také Švédové a Rusové".

Takže ten obrázek mam pochopit tak že když jsme my->(evropané) kolonizovali svět, tak ostatní můžou kolonizovat nás-> (evropu)?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 10:31
avatar

Blacku, ale no tak! Z čeho mě to podezíráte?!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 03.08.15 11:24

Jo, musíme se smířit s tím, že karta se otočila *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 14:32
avatar

Nemusíme...a nemůžeme.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 03.08.15 14:42

martincakl:

obávám se, že to nikdo neovlivní i kdyby 1000x chtěl, to jsou události řízené víc přírodními zákony než lidským vědomím.

Takže pokud se budeme bránit, pokud to budeme chtít nějak zvrátit, tak se nám povede jen změnit průběh, ale konečný výsledek bude totožný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 14:47
avatar

bmbx:

Tak samozřejmě i při "naší" technologické vyspělosti se lze bránit jen do určité doby.

Je naprosto jasné, že od jisté hranice "infiltrace" to již nebude možné.

A ta hranice se blíží více a více.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 19:27
avatar

A z tech reservací zřizují v Praze hotely. :-P

doplněno 03.08.15 19:31:

Rozuměj, tohle není hlas pro ani proti , jen taková drobné zajímavost.. Jinak je to z jiné opery.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 11:56
avatar

K migracím docházelo vždy. U souseda je přece tráva zelenější... Co to ovšem udělá se strukturou společnosti, která bylá léta budována (k naší spokojenosti, že?)...kdo ví. A proč myslíte, že demolují zařízení? Protože jsou drženi tam, kde nechtějí být. Chtěli pokračovat právě na tu "zelenější trávu". Mona

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 03.08.15 14:48
avatar

http://www.novinky.cz/domaci/376563-nikdo-vas-nezval-vzkazal-zeman-uprchlikum.html#utm_source=search.seznam.cz&utm_medium=hint&utm_content=freshnews&utm_term=prezident%20zeman%20řekl%20když%20se%20vám%20tu

A pro takové výroky mám prezidenta Zemana rád. "Pokud se vám to nelíbí, běžte pryč", "Těmto lidem nelépe pomůžeme na JEJICH území"

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 18:45
avatar

Oni chtějí pryč. No ano...pomoc na jejich území už se jaksi zkouší pár let. Hromadná emigrace je jedním z důsledků...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 15:39
avatar

Možná by pomohlo snížit sociální podpory poskytované imigrantům. Např. "podle francouzských politiků podporuje úsilí migrantů dostat se do Británie také skutečnost, že tamní sociální systém vyplatí každému z nich 36 liber (1385 Kč) na den." To je měsíčně 41,6 - 42,9 tis. Kč čistého, aniž by hnuli prstem ! Zdroj: http://www.lidovky.cz/pocet-p…50801_143135_ln_zahranici_ELE

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 18:55
avatar

Musíte brát v potaz, že minimální mzda ve V.B. je přes 40tis. korun...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 17:39

Tak jedna věc je jejich agresivita, druhá věc je počet uprchlíků, třetí věc a to bych zdůraznil jsou rádoby humanisté, kteří se jich zastávají, místo aby se zastávali našich ohrožených lidí. O největším problému, který hrozí a to je ten, že sem přitáhnou nemoci, o kterých jsme dosud jen s vědomím, že nás to nemůže potkat jen četli. A zodpovědní lidé? Politická reprezentace? DISUTUJE A DISKUTUJE. A uprchlíci? První plavali po moři, potom překračovali hranice, potom se nezákonně vloupávali do kamionů aby mohli opět nezákonně odjet do VB, Ničí ploty, napadají policii, napadají se mezi sebou a hlavně! Těší se jak se budou mít dobře. My jim to zaplatíme. Vivat humanistům. Tohle bude ještě veliký problém. Možná pro Evropu a EU naprosto zničující.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 03.08.15 18:58
avatar

V jednom s vámi souhlasím - každému humanistovi vyhlašujícím do světa, že vláda, republika či někdo/něco jedná špatně - bych vrazil jednoho utečence do jeho domku - ať se stará !

doplněno 03.08.15 21:40:

hezky @klera *palec*

lepší takto než lidi hlídat PČR v ubytovně - ti policajti pak chybí na jiných místech :(

A co tak udělat to formou "náboru" nebo "adopce"? - nejprve ta registrace, ověření předem a následný "improt" do země?

Aktuální stav mi spíš připadne jako rabování. Utečenci (dle mých informací) jsou z více než 70% mladí kluci, dobře oblečení a živení. Přepadají kamiony a vloupávají se na korby, případně mají s sebou tisíce, které řidičům dávají za převoz.

Nenechte se mást - těch pár žen s dětmi ... to je hezká mediální bublinka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 21:22
avatar

A víte, že toto už funguje? Teda dobrovolně...nevím podrobnosti, ale na stránkách organizace Člověk v tísni jsem viděla odkazy, kde se lidé můžou dovědět další informace...a že tam psalo docela dost lidí ;) Je to samozřejmě s nějakým tím příspěvkem od státu.

Našla jsem jenom tenhle odkaz...jde o Německo- http://www.goethe.de/ins/cz/pra/kul/duc/dp/cs13884453.htm "Od spuštění iniciativy v zimě 2014 do brzkého léta přišlo více než 1.200 nabídek sdíleného bydlení a nabídek od soukromých domácností."

doplněno 03.08.15 22:51:

To s tím Člověkem v tísni se týkalo ČR, takže to už nějak funguje i u nás...nevim teda v jaké je to fázi.

Co jsem četla nějakou statistiku, tak je jich okolo těch 70%, to je fakt. Ale celkem chápu proč...Pročítala jsem nějaké konkrétní příběhy lidí. Třeba muž, měl asi 5 bratrů, ti všichni se mu složili na cestu, aby se sem vydal a vydělal si a nějak živil zbytek rodiny...těžko by na takovou cestu poslali matku, ženu nebo sestru...Ale dobře, tohle už není statistika ani nic ověřitelného.

Dělat to oficiální cestou přes nějaké registrace je celkem nereálné- ti lidé, kteří by tu dostali azyl, uprchlíci, prchají před politickým systémem, pronásledováním, válkou atd., tudíž je to zřejmě okamžitá reakce...vyřizování nějakých papírů by se třeba nedožili.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 19:14
avatar

Já bych se jen zeptal, jakí mají takové diskuze význam. Teď tím nemyslím, že z nich nevyplyne ýádné akce, ale to, ýe nejde o dialog, ale o serii souběžných monologů; některé jsou podobného vyznění, nicméně každý zde má svůj názor hotový a jiné názory prostě nebere.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 20:54

Musíme se smířit s tím, že Evropská civilizace jako taková zaniká. Je to smutné, ale je to tak. A nikdo s tím nic nenadělá. Souhlasím s tím, aby můj syn neměl děti. Byli by to otroci, vyhnanci ve vlastní zemi.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 03.08.15 23:15

Debata je jedna věc, ale nějak se zapomíná na to, že běženci neutíkají jen tak z bůh darma, chtějí také solidně bydlet a žít, je mi jasné, že se mezi nima také skovají i asociálové, tím vznikají nevole, vzpomeňte Anglii s přívalem našich Romů, jací jsme to byli špatní spoluobčané, vyvrcholením byly fronty na jejich ambasádě pro žádost pitomého turistického víza, obdoba Kanada. Ono se řekne tisíc lidí, ale už se neřekne, že všem dáme absolutní svobodu bez mantinelů. V tomto státě si neumíme najít páku na jednání skupiny stát sociánně zdírající, natož konsolidovat skupiny nám neznámé s jejich náboženstvím a zvyky, jak známo, co neznáme, toho se bojíme...Evropa se nebojí? Nás je evropské zrnko, bojíme se, zbytek světadílu má migrénu a jsou klidní? Politik chce vyjednávat,/dlouhé lokte/, občan chce žít důstojně a v klidu, když někdo řekne na plnou hubu co si myslí - je málem ukřižován, přitom by stačilo jen jasně používat zákon a né s ním kroutit. Co si víc povídat, bývalá Jugoslávie, jejich utečenci, o těch slušných nikdy nebyla řeč, jinak jeden velký průšvih s dosavadníma důsledkama. Souhrn, nepoznám na první pohled vychcance od solidního člověka, jsme ochotní a rádi dokážeme pomoci opravdu potřebným, jen jestli si politici na to nějak moc nezvyli, že prostě - To dáme.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 03.08.15 23:58

A co je to vlastně evropská civilizace? Co byla evropská civilizace před kristem? Zanikl snad někdy život v Evropě? Evropa se mění, tak jako se měnila, když sem vtrhli křesťané. Lidé zůstávají, kultura se mění, nic nového ve světě lidí. Civilizace nezaniká, zanikat začne až bouchne Yellowstone. A stále platí, že holocaustu v brutálním měřítku se dopustili Evropané, viz Amerika. Možná nám taky někdy někdo dá ochutnat vlastní medicínku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.15 08:38

Proc neutikaji treba do Ruska? Ze by prvni zimu neprezily? A co by s nima udelalo Rusko? Evropa jde do kopru-bohuzel!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: afroevropan
Datum: 04.08.15 13:21

Migranti nám prý pozvednou ekonomicky Evropu, páč stárneme))

Každý kdo bydlí na vsi ví, že v práci v místě jen tak nesežene, takže dojíždí. Vesměs je ubytovávají na vsích, to jako budou tu ekonomiku pozvedávat pouze tím, že vytvoří pracovní místa pro nás, jako zaměstnance neziskovek?

Nebo je v plánu je vozit přes pracovní agentury do firem, které i tak následně ve většině nejsou české a zisk vyvedou mimo ČR?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.15 13:52
avatar

Je to někým řízené. Někdo z toho bude mít dost velké peníze. Politici něco tuší, ale nesmí to říci.

Všimněte si, jak jsou dobře a kvalitně oblečení a obutí. Pokud se na člunu objeví nějaká žena, tak je v porovnání s nimi ubohá. Nemají doklady, protože si je při útěku nestihli vzít, tak to vysvětlují, ale moderní mobily stačili zabalit.

Proč si někteří ničí a odstraňují papilární linie?

Byla tady otázka, proč jsou protiprávně zadržováni?

Odpověď: Protože protiprávně překročili hranici-e.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.15 15:59
avatar
Víte, věci nebývají tak jednoduché, jak se je občas snažíme vidět. Já se v tomto příspěvku nehodlám nikoho zastávat, nebo neco vyvracet. na rozdíl od jiných si netrofnu říci. že mám dost informací, ale právě proto se nehodlám v takovýchto vláknech nějak razantě angažovat. ale zkusím aspoň naznačit semínko pochybností.Tak za prvé, "Je to někým řízené. Někdo z toho bude mít dost velké peníze". Tohle je typická úvodní preambule katastrofických scénářů, jaké obecně vyžadují kritický přístup. Kdo to řídí? Islám? Zednáři? Farmaceutická lobby? Islám rozhodně nic neřídí, to je náboženství a ne nějaký akce schopný subjekt. Řídit to mouhou nanejvýš muslimové, a pak se ptám, kteří? Šiité? Sunité? Saudi? "Islámský stát"? Nejpravděpodobnější je ta možnost poslední, ale i tam je mnoho otázek, třeba jaké peníze z toho budou mít, kde berou "provozní kapitál", proč tedy nezajistí "invazním jednotkám" bezpečnější přepravu než na lodích pašeráků... Neberte to tak, že tím chci vaši větu vyvracet, jen to, že otevírá víc otázek než odpovědí."Proč si někteří ničí a odstraňují papilární linie?" To víte odkud? Co je to "někteří"? jeden? desítky? většina? A když proč, to bu mne taky zajímalo. Jedním z axiomů daktyloskopie je fakt, že obrazce papilárních linií jsou trvale neodstranitelné, pokud není odstraněna zárodečná vrstva pokožky. A když už připustíme, že to jde (třepa dočasně), K čemu by to komu bylo? Možná při vloupání do banky, ale sotva něpříklad k oklamání policejní kontroly, které musí být běženec s odstraněnými papilárními liniemi okamžitě podezřelý. Proč jsou to samí muži? Jednu možnou odpověď už tu někto naznačil; zhruba řečeno, ta cesta není nic snadného ani pro ně, a co pro martky s dětmi? (Zase, nic tím nedokazuji, nevyvozuji žádnou hypotezu, jen kladu otázky.) A s tím protiprávním překročením hranic to taky není tak jednoznačné, v schengenském prostoru.Znovu, nehodlám se tady s vámi (či s jiným přispěvateli) hádat, jen dávám náměty k zamyšlení a taky naznačuji, proč si netroufnu fundovaně polemizovat.Příi té příležitosti bych se vrátil k tomu, co jsme si nedávno psali v souvislosti s kauzou Breivik. Tam jsme si možná trochu nerozuměli. Začel jsem tím, že mne nezajímá, čím se Breivik obhajuje, ale neměl jsem na mysli, že mě nezajímají takové věci jako přistěhovalectví či obavy z islamizace Evrolpy, K těm se jen netrofnu nějak fundovaně vyjadřovat, ale tak či tak, tyto věci ani jakékoli jiné nepokládám za Breivikovu omluvu. Jestli eventuálně mé odpovědi vyzněly vůči vám útočně, dodatečně se omlouvám.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.15 16:25
avatar

Není problém, chápu, každý má nějaký názor.

Ale je fakt, že my s tím na diskuzích nic nevyřešíme. Nemáme moc možností, nejsme ti, kdo mají možnost rozhodnout, něco změnit.

Četla jsem dějiny kriminalistiky. Odstranění p. linií je vratné, leda by si odřízli kůži hluboko. Ale pokud si je jenom vyhladili, objeví se znovu.

Samozřejmě, čerpám z internetu. Jestli jsou pravdivé info, nevím, není šprochu, aby na něm ...

Možná, že se vše vyjasní až za xxx let, ale to už bude současnost historie. Snad se to někdy odkryje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 04.08.15 22:55

Tazateli, co s tím budeš dělat TY! Už jsi třeba sepsal petici (kde se mohu vyjádřit), napsal politikům, s jakým výsledkem?


doplněno 10.08.15 13:08:

Ticho po pěšině.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.15 15:30
avatar

Je to asi pro někoho hnusný názor, ale já jsem pro to, hnát je sviňským krokem. HOWGH *cert*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: odpoved*
Datum: 05.08.15 15:47

Ví někdo, kolik k nám přišlo Vietnamců v roce 1965, 66, 67? Přiletěli letadlem, měli ještě slamáčky na hlavě. Je to padesát let a jsou již v každé vesnici. Někteří se živí poctivě, ale hodně jich také pěstuje marihuanu, jak vidíme ve zprávách.

Vietnamci rodí stále děti, hodně jejich žen vidím vozit kočárek, zajímalo by mně, jak se Vietnamci těší, či se bojí imigrantů, uprchlíků.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.15 16:24
avatar
Tak, já teda taky přidám svůj názor. Já osobně mám strach z lidí, kteří si z tohodle šílení kvůli uprchlíkům dělají byznys a ještě potom tu paranoiu živí. Typ Okamura a spol.
Neříkám, že ta uprchlická vlna není problém, ale musí se to řešit jiným způsobem než například provokativně vodit hromadně psy místy, kde bývá muslimská komunita -_- A tím problémem myslím celkově- nutnost udržení té vlny na uzdě, což bude taky zápřah pro ekonomiku...je potřeba dostatek prostředků pro organizaci, udržení pořádku, nějakou tu integraci, vyřizování formalit, deportace atd. Některé země na tohle všechno samy nestačí, tak je potřeba se nějak spojit, spolupracovat...
Jsem přesvědčená o tom, že je naší povinností nabídnout pomoc uprchlíkům. Co se týče ekonomických migrantů...chtělo by to najít páky na pašeráky...už se myslím realizuje potápění lodí. Potom zaměstnávání na černo...například ve VB už se myslím zavádí nějaká přísnější opatření. Atd. atd...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.15 11:55

A jaký si zrovna on z toho dělá byznys? možná se na tom zviditelnuje ale nadruhou stranu mi příjdou jeho názory vcelku rozumné...a on není zrovna ten typ, který jen má na hubě a skutek utekl... jinak spíš bych řekl že bysnys z toho budou mít organizace na podporu těchto lidí podobně jako u romu..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.08.15 12:27
avatar
Jaké jeho názory považujete za rozumné?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: odpoved*
Datum: 08.08.15 12:40

podle těch stránek:

Takže v 70% má Okamura ověřenou pravdu...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.08.15 13:15
avatar

To jsou fakta a základ k případné diskuzi, založené na objektivních názorech. Ale i fakta lze různě interpretovat; například váha pravdivého tvrzení "dnes jsem si dal k obědu spaghetti alla karbonara" je jistě jiná, než závažnost nepravdivého tvrzení "zabil jsem Einsteina, pánové!". To jen tak na okraj (když už odhlédnu od toho, ře ani server Gemagog nemusí být neomylný).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.08.15 23:59
avatar
Děkuju...zajímavé
Ohodnoceno: 0x
 
Od: strojar*
Datum: 07.08.15 21:53

Musím říci, že z někrerých názorů se mi dělá opravdu blbě!

Kecy, že evropská kultura potřebuje tu ismálnkou a že jsme už vyřízení, to je naprostý nesmysl! Představme si, že to samé by řekl Winston Churchill o demokracii, když měl Hitler obsazenou skoro celou Evropu a zbývala již pouze Anglie..

Zkuste se vcítit do situací lidí, kteří žijí vedle zařízení pro uprchlíky (Bělá pod Bezdězem, Gabčíkovo). Vždyť je to šílené! Musíme naší kulturu chránit, nemyslet jen na sebe, ale i na lidi kolem sebe a hlavně na své děti. Chceme pro ně přeci důstojný život a né, aby s takovými lidmi.

Važme si života, který nyní máme a bojujme za něj. Jsem ochoten se podílet na demonstraci a organizaci akcí proti této situaci, nechci jen nečině sedět a jen žvanit, potřebujeme aktivní lidi jako Winston Churchill potřeboval své vojáky.

Od: odpoved*
Datum: 08.08.15 11:55

článek z internetu:

Australský liberální premiér Tony Abbott ... "Jediný způsob, jak zastavit umírání, je zastavit čluny," ujistil.

http://www.novinky.cz/zahrani…zpadlych-barek-neprijima.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.08.15 13:02

ano budem stále přihlížet a plácat nesmysli nic jinýho neumějí*bzum*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: odpoved*
Datum: 10.08.15 11:10

Zde je názor českého lékaře v Británii:

"Tolerance nemůže být absolutní. Pokud tolerance toleruje netoleranci, jde o sebedestrukční mechanismus."

http://aeronet.cz/news/islams…sti-vaseho-osetrujiciho-leka/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lugel
Datum: 10.08.15 12:56

"Tolerance nemůže být absolutní. Pokud tolerance toleruje netoleranci, jde o sebedestrukční mechanismus."
Přesně takhle to dnes VŠUDE funguje, sebedestrukce je už skoro v cíli..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strach
Datum: 10.08.15 14:30

Muslimové v Praze na Letné:


Ohodnoceno: 0x
 
Od: starobrno
Datum: 10.08.15 14:58

Nechci tu islám, jedině že by dostali žlutou hvězdu na rukáv jako židi za protektorátu... to už bych viděl, že se "tím stát zabývá" a že to řeší.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: eec
Datum: 10.08.15 15:12

Můj názor na věc je, že měli příjmat ženy a děti a staré lidi, mladé muže až potom, co totiž vím já, tak právě ti mladí to tu demolují a pořád si na něco stěžují, ano mají právo na slušný život, ale ať se pak nechvají takhle, já bych je asi zavřela sedět.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strach
Datum: 10.08.15 17:08

článek:

"Je úchylné myslet si, že nás přistěhovalci milují. Vykřikují, že nás pobijí. Obohatí nás AIDSem..."

http://www.parlamentnilisty.c…nas-puvodnich-Evropanu-376952

doplněno 10.08.15 17:28:

článek:

Video vzbudilo obrovský rozruch: Britský ministr se tvrdě postavil proti uprchlíkům.

http://www.parlamentnilisty.c…chlikum-Mame-v-cestine-391614

Ohodnoceno: 0x
 
Od: feketecsc
Datum: 10.08.15 17:32

Přihlížet?

Ta atmosféra už je taková, že kdyby teď náhodou nějaký islámista zabil naše děcko, tak by se to právě rozjelo...dali bysme jim, ale oni by odpovídali bomb. atentáty...

to musí řešit naše vláda - a zavčas

Ohodnoceno: 0x
 
Od: islam
Datum: 10.08.15 19:09

Dejte na pána profesora


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.15 14:46

Ten,kdo se neumí chovat slušně,kdo si myslím,že jen on "jediný" má pravdu a sprostě napadá jiného,který mu to vytkne,ten nepatří do slušné společnosti.Jak může ten "PAN PROFESOR" vůbec fungovat mezi lidmi?Vždyť debata s ním se za pár vteřin zvrhne v napadání druhých a nadávání!S takovým člověkem bych se nechtěla setkat,to bych asi nezvládla a bojím se,že bych se neudržela a použila fyzicé násilí.S.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: odpoved*
Datum: 10.08.15 19:43

také článek

Muž v Dubaji nechal dceru utonout, aby ji dotyk záchranářů nezneuctil

http://www.novinky.cz/zahrani…yk-zachranaru-nezneuctil.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.15 19:55
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.15 21:40
avatar
To je šílené...ti Češi, to ani nejsou lidi.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nuda
Datum: 10.08.15 22:44

Jací Češi. To je již Havlova mládež. Všechny zájmové kluby zrušili, v tržním prostředí nemají šanci a tak se hoši jenom nuděj. Každý se nudí svým způsobem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strach
Datum: 11.08.15 08:18

Facka za to, že s ním nechtěla flirtovat...


doplněno 11.08.15 08:39:

za dobrotu, na žebrotu...ne na smrt...


Ohodnoceno: 0x
 
Od: lugel
Datum: 12.08.15 17:28

To video o zavražděném Italovi: typická propaganda médií, které kontrolují Židé - nevěřte tomu, nebo na to doplatíte (jak nadřazeně nezapomněli proti-izraelský kontakt, co? ). Je plno dohadů, jestli byl opravdu zavražděn, nebo to udělal někdo jiný, než Palestinští "radikálové" :-D Jojo, svět je svině.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jentak
Datum: 13.08.15 13:29

Tyhle imigranty bych bral...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.15 14:31

Já jsem určitě mírumilovný člověk.Ale pokud chci někde žít a rozhodnu se,bylo by pro mne samozřejmé,že se musím přizpůsobit jejich obyčejům,okolí,apod.Souhlasím s prohlášením australského předsedy vlády,které dnes 18.8. vyslovil:

Předseda vlády Kevin Rudd - Austrálie

Muslimové, kteří chtějí žít podle islámského práva Sharia, byli ve středu vyzváni, aby opustili Austrálii, čímž se vláda zaměřila na radikály ve snaze odvrátit možné teroristické útoky.

Rudd sám pak rozhněval některé australské muslimy prohlášením, že podporoval špionážní agentury ve sledování národních menšin. Cituji:

"Přistěhovalci, ne Australané, se musí přizpůsobit. Přijměte to, nebo odejděte. Jsem unavený obavami tohoto národa u toho, zda nejsme ohroženi nějakými jedinci či jejich kulturou. Od teroristického útoku na Bali jsme u většiny Australanů zaznamenali nárůst vlastenectví."

Naše kultura se vyvíjela během více než dvou století bojů, pokoušení a vítězství milionů mužů a žen, jež usilovali o svobodu. Mluvíme převážně anglicky, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakkoli jinak. Tudíž, pokud se chcete stát součástí naší společnosti, naučte se jazyk!

Většina Australanů věří v Boha. Není to žádný politický pravicový nátlak, ale prostý fakt, neboť právě křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských principech, což je jasně zdokumentováno. A je jistě vhodné, aby to bylo vyobrazeno na stěnách našich škol. Pokud vás bůh obtěžuje, navrhuji vám, abyste uvažovali o jiné části světa jako svém domově, neboť Bůh je součástí naší kultury.

Vaši víru můžeme akceptovat, a nebudeme se ptát proč. Vše, co žádáme, je aby jste vy akceptovali tu naši a žili s námi v souladu a pokojném soužití.

Tohle je naše země, naše půda a náš způsob života a dáme vám veškerou příležitost k tomu, abyste toho všeho mohli užívat. Ale jakmile jste si začali stěžovat, naříkat a remcat o naší vlajce, našich závazcích, naší křesťanské víře nebo našem způsobu života, velmi Vám doporučuji využít další přednosti naší skvělé australské svobody - právo odejít. Pokud jste nešťastní, odejděte. Nenutili jsme vás sem přijít. Požádali jste, abyste tu mohli být. Tak přijměte zemi, která přijala vás."

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.15 15:32
avatar

Tak toto by si měl každý ve vládě přečíst. A udělat vše pro to, aby to platilo i u nás.

Je mě moc smutno a zdá se mě, že naše krásné Čechy nebudou dlouho tak krásné. Každá země má svoje tradice, kulturu, svoje pracovité předky, kteří se snažili, aby každá další a další generace se měla lépe. Nyní to vypadá, že v co jsme se snažili, přijde vniveč.

Proč migranti nebojují doma o svoji vlast, o svoje matky a děti, o svoji kulturu, vzdělávání, lepší zdravotnictví? Proč nepracují a jejich země nevzkvétá? Všude není válka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.15 19:26

Kde? Kde není válka?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.15 15:37
avatar

- já pravidelně přispívám na organizaci "lékaři bez hranic " - má to vlastně ještě dneska smysl? - vždyť v té Africe asi "zbydou" už jen ti lékaři !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mekactevidi
Datum: 18.08.15 15:49

Taky bych to neviděla , tak černě. Díky této situaci, už blíže chápu řčení od Kuvajtu napadení a taky kdo všechno se na tomto výsadku může podílet...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.08.15 13:31
avatar

- tak mne napadlo - nebudeme nakonec muset utíkat před muslimy i my? .. a kam? - někdo tady někde hovořil o Sibiři ...

doplněno 19.08.15 14:05:

pohanka -

nakonec si ale stejně nějaké území bránit budou muset - ze Země neutečou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.08.15 13:38
avatar

My už ne, Culdo. My jsme staré, ale naše děti a vnoučata. Buďto přijmou jejich víru a budou na ně dělat, nebo budou bojovat, nebo utečou, jako oni utíkají k nám.

Pořád mě to nejde do hlavy, proč nebojují u nich doma a nebrání svoje území.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.15 10:26

Proti Američanům se těžko bojuje ...

Dají na armádu jako zbytek světa dohromady.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ajeto
Datum: 19.08.15 21:56

Asi už začíná ta ekonomická stránka migrace?... třeba na stránkách www pracovnicevdomacnosti.cz , tak ta je vysloveně jenom pro ně a pracovní smlouva má být prý v jazyce , kterému budou rozumět.(viz. přímo tam níže v doporučení.)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.15 10:22
avatar

Tak už konečně přestaňte přihlížet a jeďte do Sýrie a pomozte ukončit válku! No tak! *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.15 11:56

To klera: Proč bychom měli pomáhat ukončit válku v jejich zemi,když obyvatelé této země z ní raději utíkají?Oni nemají ten pocit,aby se snažili situaci ve své zemi řešit? Pokud ne,tak to by tedy měli.Pomozme jim,ale ne tak,abychom jim vytvářeli podmínky k životu tady a přizpůsobovali se jim.Je úplně jasné,že oni se nechtějí přizpůsobit našemu životu a nechovají se jako hosté,kteří jsou vděčni za pomoc.Naopak si ještě diktují,co by chtěli apod.Takhle se člověk,který je v nouzi nechová.A kdo zaručí,zda sem opravdu neprolínají ti vrazi,co řádí na obsazených územích blízkého východu?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.08.15 11:13
avatar
Vy máte asi obrovské zkušenosti s tím, jak se člověk chová v nouzi, že...už jste určitě prchal před válkou do nějaké země, pak vás chytili v jiné, zavřeli vás do izolovaného prostoru a určitě jste jim byl nesmírně vděčný. A za jakou stranu byste jim tak radil, aby se nechali zabít? Za Asada? Nebo snad za Islámský Stát? Nebo že by za Kurdy?
doplněno 23.08.15 11:18: Nehledě na to, že všechny tyto skupiny jsou někým podporovány zvenčí...Asad Čínou a spol., Kurdové USA a spol., milion podporovatelů mají bezpochyby i islamisté, protože svoje zbraně si nemůžou jen tak vyčarovat...a vy normálnímu člověku radíte- vyřeš si to! Jaká to geniální myšlenka.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.08.15 11:38
avatar

klera -

- zkušenosti s uprchlíky zatím nemá asi nikdo z obyčejných lidí - a těžko můžete někomu zazlívat, že se bojí, když vidí, co se kolem uprchlíků děje - a v tomto případě nejsou média asi jenom "zmanipulovaná" ! - alespoň ne v tom smyslu, že tato situace začíná být dost nepřehledná a nebezpečná. A každé zvíře si svoje území brání ! - to je úplně normální ... - ale situace je to blbá, to je pravda.

doplněno 23.08.15 11:47:

- a myslím, že se docela reálně nabízí otázka - kam budeme "prchat" my? ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.08.15 12:07
avatar
Já se nedivím...jenom jde taky o to si uvědomit, že média logicky ukazují hlavně to negativní...ne obyčejné, nudné věci, kterých je prostě víc.
Já netvrdím, že to není problém...je mi jasné, že se to musí řešit. Jenom mi vadí to věčné rozebírání něčeho, co je naprosto mimo mísu.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: janaa*
Datum: 21.08.15 14:55

A co byste řekli na to, až vás ti imigranti budou vyhazovat z vašich domovů? Dá se pomoci jednotlivcům, ale né stovkám tisíc.To je bohužel nad naše síly.

Co se týká ČR jsem pro, aby se ihned zavřeli hranice,ven ať si jde kdo chce dovnitř nikdo.

Proč se valí do Evropy? Proč nemíří např. do Alžíru, Maroka, proč do Evropy? Co tady proboha chtějí dělat?

Myslím si, že státy EU mají co dělat, aby se udržely ekonomicky nad vodou a tito lidé nás všechny potopí.

Co je nám do třetího světa? Co mi s nimi máme společného? Budou tady zakládat svoje geta, znečišťovat okolí a páchat trestnou činnost.

Jestli se k celé situaci budeme stavět laxně, důsledky brzy pocítíme.

Nelíbí se mi, že naše vláda uvolňuje peníze na tyto lidi na úkor nás občanů.Raději ty peníze pošlete do klokánku na dobrou věc.

Kdo to vlastně spustil, takovou valící se vlnu migrantů? Čí je to politika? Nad tím bychom se měli hluboce zamyslet.

Já osobně s takovou obrovskou valící se vlnou na Evropu zásadně nesouhlasím a jsem proti tomu.

Panu Sobotkovi vzkazuji, aby si je nastěhoval do baráku, jistě má na to prostory a velké srdce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: datlik3
Datum: 21.08.15 19:44

Jen k Tomu všemu dodám: Doufám, že letos bude tuhá zima a vymrznou nejen ty "Naši" slimáci, a věškerá havět co se tu přemnožila. Hezký zbytek dne a ničím nerušený, užívejte dokud to ješte JDE*tanec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.08.15 18:41
avatar

Já málem přejel na kole slimáka muslimáka! Najednou vběhl do silnice... *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 23.08.15 10:32
avatar

Zajímavá zpráva... http://zpravy.aktualne.cz/dom…ynamicleadbox&utm_term=link_1

Co jsme chtěli, to máme - že?

doplněno 23.08.15 19:34:

pardon - je to takové arogantně nepěkné..

Prostě ten paradox - my chceme vydělávat a zlepšovat ekonomiku, tak máme nejvyšší tržby v historii zbrojírenství a prodáváme zbraně do zemí, odkud utíkají běženci před válkou...

Kdybychom tam ty zbraně neposílali, ale prodávali tam obilí či pivo, asi by těch běženců moc nebylo...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.08.15 19:01
avatar

jmlc®, tuto větu, "co jsme chtěli, to máme" , z duše nenávidím a vůbec nechápu jak ji někdo takhle nesmyslně může použít. Co vy víte, co my jsme chtěli, co já jsem chtěla *zed* Proč bez rozumu opakujete tenhle non sens!?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radkapod*
Datum: 24.08.15 21:45


https://www.youtube.com/embed…pjEas?feature=player_embedded

Myslím že už je pozdě na záchranu...až bude v Německu, Francii a Anglii plno, zaberou i nás. Doufám že už tady nebudu... *sok* .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.15 14:48
avatar

Shlédla jsem toto video dvakrát a obestřela mne hrůza. Ani ve snách by mne nenapadlo, jak je to daleko v Belgii. Ten člověk tam mluví s naprosto chladnou, vědoucí přesvědčivostí. Ano, je to tak. Oni ovládnou Evropu. Jim stačí jen čekat. Nemají naspěch. Jejich ženy budou rodit děti jedno za druhým. Jen jedno je jednou možná zastaví. Bude to znít paradoxně, ale zamyslete se nad tím. Koho se muslimové bojí nejvíce? Svých vlastních žen. Proto je od nepaměti utlačují a drží v područí, protože si jsou odjakživa vědomi jejich síly. Takže jediná naděje pro lidstvo jsou jejich vlastní ženy. Protože až se přemnoží a ovládnou celou Evropu, přemnoží se zároveň s nimi i ženská část populace. Ta se jednoho dne vzbouří a emancipuje se. A budou to jejich ženy, které se semknou, nastolí pořádek a rozvrátí jejich systém zevnitř. Vznikne v jejich řadách odboj proti staletým ústrkům a nastane nová "dívčí" válka. To je jediná naděje, jak zničit tyto agresory. Chtěla bych se toho dožít.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.15 16:49

To jste pěkně naivní, pokud věříte, že muslimky budou schopny něco změnit. Jediná naše naděje je uvědomit si, že muslimské náboženství tak, jak je předepisuje Korán, je v rozporu s Listinou základních lidských práv a tudíž je nezákonné. Obdobně jako minulý totalitní komunistický režim byl naším parlamentem prohlášen za zločinný, tak i praktikování muslimské víry musí být prohlášeno za zločin a důsledně trestáno ! Při prvním proviněním vězení a při druhém deportace do země původu. I vynucování nosit šátek nebo dokonce búrku musí být trestné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.09.15 09:01
avatar
Takže i jeptiškám byste zakázal jejich šátky?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.15 06:18

Až zas přes naši zem pojedou bandité rozvracet nějakou zem, aby měli lidé odkud utíkat

- nezapomeňte jim zase jít nadšeně mávat !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.15 11:43
avatar

Po zhlédnutí videa ,,Vítejte zv Belgistánu,, tak jediná možnost, i za cenu velkých sankcí, je vystoupit z EU. Nic jiného nás - ČR nezachrání. Museli bychom všichni vyjít do ulic. Naši politici toho nejsou schopni.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jakoty
Datum: 28.08.15 15:22

Bohužel ani vystoupení z Unie nikomu nepomůže. Toto je nový druh války velmocí. Amerika versus Angela Merklová.Dnes již pomalu není potřeba zbraní, stačí pouze toto stěhování národů a vše se pomalu žene do záhuby. Vzpomínám na film Šílený Max nebo Mad, kde vlastně bojovali o pohonné hmoty a vodu. Stačí si ještě připomenout věštbu Nostradama.V našem dětství utopistické romány Julese Verna. Skutečnost je, že se vše plní.Bohužel je to skeptické ale pravdivé.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: voltaire
Datum: 28.08.15 16:29

Přesně tak.

Kohlovo děvče se rozčilovalo a pohoršovalo nad postojem bývalých východních němců k bežencům, Je to její věc, každý má právo na názor, ale na druhou stranu ji nění blbý od těch němců a nejenom od nic, inkasovat finance z daní a ty přerozdělovat s celým tím unijním eurokompletem na různé aktivity, kterýma podporuje vlnu migrantů. Mimo jiné i ten defaul projekt euromed. Takže na jednu stranu ty, ty! a na druhou penízky nesmrdí pro projekty...No, jo má mandát , takže se to nasilu, zuby, nehty ten celý cirkus dotáhne do konce...Snad místo rozčilování by měla pochválit všechny státy unie, že z jejich daní je toto financováno, že z jejich daní jdou peníze na provoz neziskovek, na jídlo, bydlení , ošacení, laty policie...takže pochválit a ne se pohoršovat. Je jak diktátor, jenom nařizuje, kritizuje, velí, vnucuje.

Budiž.

Ještě si dovolím citovat

Nesouhlasím s tím co říkáte, ale až do smrti budu hájit vaše právo to říct! Voltaire

Toliko k demokracii a svobodě slova, to si nenechme upřít!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radkapod*
Datum: 25.08.15 13:55

Miloš Hlaváček: Vařím pro azylanty, ale ti si ničeho neváží

http://www.jcted.cz/milos-hla…nevazi/#.VdsTBg36aMo.facebook

*zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.15 16:25

Tak to je síla ten článek pana Miloše Hlaváčka! Co s tím uděláme? Vždyť toto je opravdu pravda a to snad nemůžeme dopustit,aby se takhle chovali ti,kteří přicházejí a my jim dáváme najevo,že jsou pro nás chudáci,co potřebují pomoci?!Takoví "hosté",kteří si neváží pomoci tady přece nemusíme trpět.Ten,kdo se jich zastává tohle nevidí?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janaa*
Datum: 27.08.15 18:47

Co se týká uprchlíků dnes je mi jasné, že se v žádném případě nejedná o humanitární pomoc, někdo si na tom založil bysnys.Kdyby se jednalo o sužovaný lid, tak by si nestěžovali na poměry a vzali by za vděk cokoli se nabídne.

Tyto hladové duše ví kam a za čím jdou. Např. v Dánsku dostane rodina v přepočtu na našek koruny od 60-100.000,-Kč měsíčně. Četla jsem to dvakrát, abych tomu uvěřila.Moje pochyby, že se jedná o trpící občany se tímto nepotvrdily, ba naopak.Kolik rodin v ČR má takový to příjem?

Cožpak byste za takové peníze nerozbili ubytovnu, nepoprali se s policií a nepošlapali bližního svého?

Zachtělo se jim Země zaslíbené, kde bez práce budou pojídat koláče...:-P

V ČR zůstat nechtějí, protože by z našich sociálních dávek ..víte co?

Pro nezasvěcerné, životní minimum je 2200,-Kč , pro jednotlivce 3410,-Kč*ua*

Já osobně bych emigrovala, ale bohužel není kam.

Pociťuji účast s policií, a všemi státními úředníky, kteří jsou osobně do tohoto marastu vtaženi. Osobně bych dala hodinovou výpověď.

Lidi otevřete svoji mysl i oči a zamyslete se nad tím co se ve světě děje a jaký to bude mít na nás všechny dopad.

Otevřete jim bránu, hlavně ať tady nezůstávají... nemají dobré úmysly.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fram
Datum: 28.08.15 17:20

Uprchlíky "za lepším", "ekonomické", nebrat. Austrálie je dokáže do země nepustit, Somálsko něco takového řešilo potápěním lodí zločinců převaděčů už u břehů. US Army má určitě kopec účelných dronů a pod.- jenomže: Nepřivodil neuvážený čin politika válku? Známe z historie. Dost na tom, jak se sem vstřebali Ukrajinci, .. sebrali našim lidem práci. Ty muslimské ohábované dámy od nosu až k patě mi připadaly dřív jenom legrační, pod pravidly jejich zvyků - dokud jsou doma. Tady jsou nebezpečné, protože jsou úplně nejvíc nepřizpůsobivé a tudíž bez přínosu, i s dětmi.

Ohodnoceno: 0x
 
Od:
Datum: 02.09.15 19:02

Ilegální imigranti jsou přímo v zahraniční zváni do České republiky. Je k tomu dokonce zřízena speciální webová stránka v angličtině a v arabštině, podívejte se zde na tento odkaz https://emigratetoczechrepublic.wordpress.com/

Co tomu říkáte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.09.15 10:30
avatar

I když to je soukromý web, je to hodně nebezpečné. Zajímalo by mne, kdo to založil. Je to čím dál horší. Říkám, že se mi to nelíbí ani trochu, a hned bych to vymazala.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krasula
Datum: 02.09.15 21:01

A to je teprv začátek.Příval bude vytrvalý. Mělo by se udělat vše pro to, aby ze svých zemí nemuseli odcházet.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: procislam
Datum: 02.09.15 23:54

A to jako proč? To at si vyresi americti teroristi, co jim tu zemi celou roz*ebali.

Tady by se měly hlavn začít hlídat hranice. A né dělat ilegálům taxi, ale zacházet s nimi, jako se zločinci. Jsou to zločinci, takže klidně se samopalem v ruce. Jestli to nevyřeší vláda a armáda, bude občanská válka a lidi budou muset tuhle invazi odvrátit čím to půjde. JSME VE VÁLCE.

Nepomůže kecat. Začněte cvičit, běhat, utužovat zdraví a hlavně SE VYZBROJOVAT. Máme proti komu. Musíme si svou zemi uchránit. PRO NAŠE DĚTI.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ajeto
Datum: 03.09.15 10:00

Souhlas, rozvratílo jim to tam USA. My a běženci jsme jen oběživo. Je to veliká tragedie, která má viníka, ale o tom se veřejně nemluví. Jinak nesouhlasím s tím, že pořád někdo tvrdí, že vidí mladé muže ve značkových teniskách a s mobilama))no a? Já bych se naopak bála těch nevychovaných fanatiků v sandálech a v košilích-viz Ikea a eritejci v sandálech.

Že se emigrují někteří za ekonomickýma výhodama? No nadávejte vládě, celé EU, že si dělá reklamu a táha je sem. Program Euromed a plno jiných stránek, kde je sem láká.

Že jdou hlavně mladoši , lépe oháknutí? Vždyt jsou zmanipulování EU, že je zde prosperita, ale i kdyby, to naivně klaplo, tak je čeká práce přes PA za nuznou mzdu, říkám i kdyby . Většina jde spíše kvůli sociálním výhodám, které EU inzeruje z nějakého důvodu jako táhák do EU...Uvažujte komu tím slouží? Vyklidit celá strategicky položená místa s nerostnýma surovinama od civilistů až tam zbyde pouze střelnice mezi ISIS a kým?... A vítěz bere vše a to bez problémů, že by se časem to civilistům nezamlouvalo, že...však ti už jsou dávno v EU...Myslete, at víte kam obrátit hněv. My a běženci jsme jenom pěšáci. Chtějí nás postavit proti sobě.

Poslední dobou se začína objevovat i false flag? Co myslíte, že ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.09.15 09:37
avatar

- začíná to vypadat tak, že dlouho už jenom přihlížet nebudeme - vidím to tak max. na rok - a to se ještě pořádně nezapojilo Rusko .

doplněno 04.09.15 10:42:

- myslím vojensky - pak by musela reagovat i Amerika - a válka je tu !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.09.15 10:06

Kdo řekl, že se nezapojilo? Jsou tam dva miliony uprchlíků za necelé poslední dva roky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.09.15 12:26

Rusové chtějí bojovat proti Islámskému státu a USA jim začínají vyhrožovat. Jejich vazalové zakazují ruským letadlům přelety ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.09.15 12:20

Myslím,že toto stojí za přemýšlení.S.

Holandsko, které má 6 % muslimského obyvatelstva, je od ledna nuceno utlumit svůj program "multikulturalismu”.
Holandská vláda má po krk toho, jak je hanobena muslimy a proto opouští zmíněný model soužití. Po dlouhém období "multikulturalismu", které nepřineslo nic, kromě povzbuzení muslimské imigrace a vytvoření paralelní společnosti, která škodí zemi, objevuje se teď nový projekt, který předložil parlamentu ministr vnitra Piet Hein Donner 16. června loňského roku a říká:
«Vláda sdílí nespokojenost holandského lidu s modelem multikulturní společnosti v Nizozemsku a vyjadřuje svůj záměr zaměřit své priority na základní hodnoty holandského národa.
V novém systému integrace budou hrát holandské hodnoty hlavní roli a proto vláda nebude dále trvat na modelu multikulturní společnosti.
Následuje poznámka:
" Přísnější integrace je nyní naprosto oprávněná. Proto se musí říci vládě a všemu lidu, že taková orientace je absolutně nutná, protože holandská společnost je v bodu rozkladu holandské identity a holanďané se už necítí "jako ve vlastním domě”.
Nová integrační politika bude pro přistěhovalce mnohem náročnější.
Na příklad, přistěhovalci se povinně budou muset naučit holandsky a vláda bude mít účinné donucovací prostředky proti přistěhovalcům, kteří ignorují hodnoty země a neuposlechnou nizozemského práva "
Nizozemská vláda také zastaví poskytování zvláštních dotací pro integraci muslimů (kteří ji tak jak tak ignorují). Podle Donnera, "není možné, aby se vláda nebo lid přizpůsobovali imigrantům".
Tento projekt počítá s vytvořením dvou zákonů, které za prvé zamezí fingovaným sňatkům a za druhé zavedou přísná opatření k muslimským přistěhovalcům, kteří snižují možnost najít si práci tím, že nechtějí ustoupit do svých zvyků v oblékání.
Obzvláště se Vláda chystá zakázat používání všech druhů oblečení, které zakrývají tvář, jako jsou velo, burka a džiháb a to vše od ledna 2015.
Holandsko si uvědomilo, možná trochu pozdě, že by její multikulturní liberalismus mohl proměnit jejich zemi v teritorium "muslimských kmenů ", jejichž hlavním cílem je zničit národ, který jim poskytl přístřeší a jeho vlastní holandskou identitu.
Budoucnost světa, jak jej známe, je ve vážném nebezpečí a z tohoto důvodu je velmi žádoucí, aby Australie, Spojené Království, Kanada, Begie, Francie a USA přijaly tuto iniciativu a učinily konec světovému bujení muslimstva, které nerespektuje nic a nikoho. Toto opatření je velmi potřebné, jinak za dvacet let náš západní způsob života přestane existovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radkapod*
Datum: 16.09.15 14:06

A zrovna pro Holandsko už to bude "s křížkem po funusu". Nedávno jsem na Youtube viděla že 50% narozených dětí v Holandsku jsou muslimové a za 15 let bude polovina obyvatel muslimská (a bylo to z roku 2009!)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 16.09.15 13:48
avatar

Tak podobné cedulky dávat na každé hranice a třeba by se to uklidnilo :)

http://www.novinky.cz/zahrani…ruji-aktiviste-uprchliky.html

doplněno 16.09.15 14:11:

Ne - myslím, že by šli jedním vchodem, organizovaně a ne ilegálně.

Samozřejmě by to tak nebylo... Stále by se našli stovky lidí, kteří chtějí přejít hranice hned a bez čekání. Protože v Maďarsku, Slovensku, Česku... se jistě také válčí a nemůžou tam zůstat ani minutu, musí do Německa.

doplněno 16.09.15 14:30:

Německo si to časem rozmyslelo - přijme jen ty, co nejsou ekonomičtí migratni... no a najednou http://zpravy.aktualne.cz/zah…edium=newsbox&utm_term=link_2

takže je pozveme k nám, zpracujeme data, Německo je nepřijme za neprokázání důvodu migrace a nechá je v CZ...

doplněno 16.09.15 15:08:

Podívejte se.. můj otec pracoval ve firmě od školy - 37 let. Rok před důchodem ho vyhodili. Prý nadbytečnost. Poslední roky dělal školitele nováčků nebo speciální produkty. Dostal jen podporu na pár měsíců, než šel do předčasného (tj. za menší peníze).

Matka pracovala také od školy až do předčasného důchodu - bechtěrevova nemoc prokázána ve 22ti letech, přesto neměla inv. důchod - předčasným důchodem ze zdravotních důvodů přišla o část příjmu. (Mimochodem - jejich sousedi jsou dva invalidní důchodci, jejichž příjem je o 30% vyšší. Tito sousedé nikdy nepracovali...)

Rodiče se snaží s důchodem ještě něco ušetřit a pomoct svým dětem při splácení půjček či investicích do dětí.

NIKDO JIM NIC ZADARMO NIKDY NEDAL!

Bydleli s prababičkou do její smrti (98let), kterou opatrovali a nedostali ani příspěvek ...

Prababička, babičky a dědové - byly v ČR i přes válku, případně válčili.. Chránili svou zemi.

Nerozumím důvodu, proč by vlastizrádci dané země měli dostávat dávky a privilegia v zemi naší či jiné. Solidarita je jedna věc, zneužívání dobroty je věc druhá. Zneužívat se nesmí nechat ani křesťan.

Tuším jste právě vy uvedl nějaký příklad v zahraničí, kdy se rodiny nabídly k přijetí rodin přistěhovalců. Vy jste se už také nabídl? Jak jste pomohl těmto chudákům vy?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.09.15 13:51

Myslíte si, že reálné bomby i nich doma nejsou horší, než virtuální tady? A ještě k tomu chorvatsky ...

doplněno 16.09.15 14:25:

Německo prohlásilo, že je přijme. U nás je zavíráme do koncentráků. Proč by měli chtít k nám?

doplněno 16.09.15 15:24:

Oni jsou vlastizrádci, protože opustili svou zemi. A co jsou ti, kteří jejich zemi rozvracejí, případně rovnbou bombardují?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.09.15 14:51

A co jako? Oni pochodují přes půl světa a mají vědět, že se dnes šílená Merkela rozhodla změnit názor? A co jako mají dělat? Otočit se a pochodovat zpátky?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.15 21:11
avatar

Pro koho asi zásilka byla? Určitě pro nějaké belgické myslivce :-D

http://www.novinky.cz/zahrani…okovnic-mirily-do-belgie.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radkapod*
Datum: 27.11.15 14:19

Prý je přemnožený holub *smich*

No, dost srandy...mě by zajímalo kolik procent asi zachytí. Myslím že někdy v září se psalo o zbraních které našli v Řecku - prý nábytek pro humanitární účely. Ani nechci vědět kolik zbraní pro uprchlíky a jejich humanitární účely, už je v Evropě *zed*.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 27.11.15 14:38

Budeme jen přïhlížet? Co s tím uděláte VY? Proč to chcete po jiných? Budete něco organizovat? Jste toho schopen? Každý máme odpovědnost za sebe, rodinu, neškodit jiným.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: soo
Datum: 28.02.16 07:32

Není divu , že kriminalita těchto idividuí razantně narůstá . Stačí když se člověk podívá na zástupy těch co stojí na hranicích a shlédne jejich tváře , ve kterých se více , či méně , ale převážně více zračí jednoduchost , primitivismus a nesoudnost . Není divu , že utíkají ze své země , nebo snad ještě někdo věří tomu , že tato individua by byla schopna vzdělat svou zemi a řádně o ni pečovat? Jdou prý za lepším , ano , co si tam nadrobili , to řešit neumějí a nechtějí . A tady jim snad bude lépe? Věří snad někdo tomu , že ti , co se umí podepsat jen několika křížky , že ti , co dosud tam u nich pásli jen ovce a jiný dobytek , že se tady vlastním úsilím snad ekonomicky aklimatizují? Mají na to snad IQ? Je stále více vidět , že jejich IQ má pouze na to , aby se dopouštěli kriminality a mysleli si přitom , že to mají od Angoly Mrkvelové vlastně oficiálně dovolené . Jejich IQ se umí pouze dožadovat násilnou a nátlakovou formou toho , co chtějí , na víc nemají .Takhle na úřadech vždycky jednali pokud vím cikáni , kteří šli vychytrale po vlastním blahobytu , aniž by museli jakkoliv pracovat a přičinit se k tomu svou aktivitou . A co by tak vlastně nejednali že , když jim to tak bylo umožněno a umožňuje se i nadále . Migranti pro státy nebudou nikdy přínosem , spíše zátěží a problémem . Brzy to vlády poznají , ale přizná pak z nich někdo svůj fatální omyl a bude se z toho zpovídat , co svou pasivitou a přivíráním očí lidem doma zůsobili? Viděl bych to na soudní tribunál v Haagu !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 28.02.16 20:55

Mně stačí vidět Ukrajince a kolik jich tady je... Jezdím z noční metrem a jezdí jich v metru spoustu. Určitě víc než Čechů. Naproti mě sedí, vedle mě, za mnou. Jsou všude. Jako v horroru Ptáci, ptáci. A jsou to "krasavci", jen co je pohledět. Jsou v obličeji červení z alkoholu. Jeden hezčí než druhý*smich*. Tupě zírají, jednoduchost a primitivismus z nich taky vyzařuje. A jak musí krásně vonět...To je ženichů pro naše ženy:-D. Nedivím se, že v tu dobu revizoři raději ani nejezdí. Kdo mi nevěří, ať se kolem páté ráno projede metrem. Migranti jsou hezčí a opálení. Proč nejsou pohlední Ukrajinci, to ať mi někdo vysvětlí, když Ukrajinky jsou některé i hezké. Obáváme se migrantů, ale z Ukrajinců mám taky někdy strach. Kor, když je jich několik ve skupině.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 29.02.16 09:56

nikc:

Ti ukrajinci tady pracují, vykonávají práci do které se našim vůbec nechce, ale někdo to dělat musí. To od muslimských migrantů očekávat nelze a až jich zde bude víc, tak z nějaké skupinky kterou potkáš budeš mít vždy zaručeně strach, z ukrajinců máš ten strach jen někdy ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: soo
Datum: 28.02.16 07:41

Co jsem zde viděl na videu toho smrada špinavýho negra , co dal facku té holce...Zradikalizuji se proti těmto šmejdům a rozkopu jim jejich smradlavej ksicht do červena ! Divím se, že tomu hajzlovi někdo neprokopnul na místě žebra naopačnou stranu jejich zablešenýho hrudníku !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: soo
Datum: 28.02.16 07:43

Pověsit a to rychle !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janapovysilova
Datum: 13.08.16 20:20

vyjadřuji svůj a manželův názor - uprchlíky tu v naší republice nechceme !

myslíme na budoucnost našich dětí, vnuků !

i naši předci vždy bojovali proti nájezdům cizích kmenů, islám se neslučuje s naším náboženstvím !

nebuďte slepí a konečně se postavte pevně proti všem migrantům ! vezměte rozum do hrstí !

chci se zůčastnit protestní akce proti merkelové migrační politice - silně nesouhlasím s jejím postojem !

přijede 25.8. do prahy ! zúčastněte se jejího příjezdu a vyjádřete transparenty svůj názor - nesouhlas

s její politikou ! To EU řídí jen Merkel?! Ne ! nesouhlasím, nepřeji si migranty v Evropě !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.08.16 21:59

Nikdy jsem nebyla rasista,cikani me nikdy nevadili,ale tyhle uprchlici me hodne vadi.Neprisli se schovat pred valkou,to by byli vdecny za cokoliv.Tyhle prisli skodit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.16 11:26
avatar

otázka je rok stará - a přesto pořád jenom přihlížíme - co chcete dělat? - jsem zvědava kolik přijmeme dalších "chudáků" po očekávané "přátelské návštěvě" p. Merkelové !


doplněno 14.08.16 13:34:

v podstatě jsme v podobné situaci jako v r. 1968


doplněno 14.08.16 18:36:

v roce 68 jsme dostali "na držku" od SSSR a nyní nás zase "brání" EU a NATO .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.16 18:24
avatar

Jen tak ze zvědavosti, co je podobné, jako v osmašedesátem? Coi mají ty dvě doby společného? *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.16 21:50

Ano je rozhodnuto budeme muset jen přihlížet, Anglie vycouvala, Francie je nespoleh a podrazák, Němec je němec, možná dojde i na jejich jazyk náhradu za angl. Velký bratr za velkou louží strýček Sam je zadlužen až po uši u té protivné nebezpečné Číny, tudíž potřebuje bohatou Evropu trochu zeslabyt za pomocí Arab šejků. Rovněž Evropanky a jejich mužíčkové nemají zájem o potomky průměr je jeden kousek, kdežto ti opálení mají průměr 5 i více kousků, tudíž vážená Angelka má pravdu, že národy počtem chudnou a je zapotřebí doplnit zamíchat multi-kulti a poté se stádéčko lépe ovládá..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.