Uprchlíci od nás utíkají

Od: Datum: 31.07.15 16:08 odpovědí: 5 změna: 31.07.15 18:16

Sledujete ty uprchlické tábory? například Bělá pod Bezdězem. Jsou tam pětimetrové ostnaté ploty, oni se snaží utéct a Evropská unie si bude asi myslet, jak jsme solidární, že je tady živíme. to je konec...XD My je tady ale musíme potřebovat XD...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 31.07.15 16:10
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.15 16:10
avatar

Budou utíkat jenom do té doby, než se kapacitně vyčerpají státy, které poskytují štědré dávky. Pak bude i dobrá naše zemička.

doplněno 31.07.15 16:21:

Jejda, a už je v Bělé opět vzpoura, po vrátkách rozbíjejí okna a vybavení. jak jich je hodně pohromadě, tak je síla davu. Chovanec je napomenul, že musí dodržovat naše zákony, oni chtějí do Německa.

Jsem pro vystoupení z EU a ochranu a kontrolu hranic.

Přeji krásný víkend, pěkné počasí, na grilu vepřovou, šťavnatou krkovičku a basičku piva.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strait
Datum: 31.07.15 16:20

No tak to je od nich pěkné, že jim chce někdo dávat štědré dávky, už vidím sebe jak přijdu na úřad v Německu a zeptám se jestli by náhodou neměli pár milionů.

Datum: 31.07.15 17:54

Proboha, to nevidíte co se v Evropě děje? Už kdysi Kaddáfí prohlásil něco jako: my vás neporazíme, my vás osídlíme. V některých státech je každé druhé narozené dítě muslim. Teď se do Evropy tlačí pod záminkou útěku před válkou, to je kravina. nejradši by všichni do Británie. Tudíž jde o ekonomické uprchlíky. Za svoji blbost, válečnictví a neschopnost pracovat si můžou sami. Přece nepotřebujeme další cikány. Ti, i další černí jsou jen přítěží, co jen čekají, co jim darujeme. Co vy na to?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.15 18:16

JDe o to, že když utečou a v třeba v německu je chytnou, tak se jich už nezbavíme! Pošlou nám je zpět a tady už zůstanou! Poté, co se dokončí správní vyhoštění pošupajdí tam, odkud sem přitáhli!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.