Jak ji dostat z hlavy

Od: Datum: 29.07.15 17:56 odpovědí: 7 změna: 31.07.15 01:43

Dobrý den,

Chtěl bych poradit.Mám takovej problém. Nedávno jsem se opravdu hluboce zamiloval,ale bohužel láska je ku..a ,zamiloval jsem se do zadané ženy a ani jsem ji to neřekl,už se s ní radeji nevídam,protože bych jí nechtěl ublížit ,tím ,že ji to povím a ja bych to nejspíš udělal ,protože pro me moc znamená. Jenže ted jsem na tom psychicky špatně a nedokážu se s žadnou jinou seznámit. Myslím jen na ni.Od doby co jsem střetl onu ženu,tak vnímám krasu úplně jinak.Už mě nic neřikaj ty tupý p..e s pekným vzhldem,cením inteligenci a važím si žen,co mají úroven a to jsou asi velké požadavky. Možna ,že to zní od chlapa blbě ,že nalézá takové slova ,ale jinak to popsat neumím.Sám jsem nečekal ,že chlap dokáže kvůli žene i ukápnout slzu. Možná je to trochu zšenštilý,ale proste je to pro mě hodně silná emoce,nebo co je láska. Poradte mi prosím,jak se z toho mám dostat,jak ji mám vytlouct z hlavy.Je to delší doba,co se s ní nestýkám a pořad ji nemůžu dostat z hlavy. Bez ní mi připadá život bezcenej,bezvýznamý a neúplný.Často mě napadají černé mýšlenky a vidím je ,čím dál reálněji.Vím je to blbý to takhle psát nekam do poradny a možná si říkate at to řeším s blízkými,ale vím,že oni by me jen zkritizovali ,takže to v sobe dusím.

Děkuji za rozumné odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.07.15 18:27

Mě by hrozně zajímalo, jak jste starý a jaký život vedete. Ne že bych vám do toho chtěla plkat, ale opravdu by mě zajímalo, co celé dny děláte. Máte nějakou zálibu, lidi kolem sebe, zajímavou činnost, zajímavou práci, koníčka, příjemnost? Nezdá se mi, že máte v životě tak prázdno, že v tom prázdnu je pouze a jen Ona. Nepřemýšlíte, nesníte, neplánujete, neřešíte, jen ji stavíte na sokl, obcházíte a vzdycháte. To mi příjde jako obrovská, ani nevím co. *sok* Promiňte mi, ale tváříte se, jakoby ona kadila fialky nebo růže. *bzum*

Od: surp
Datum: 29.07.15 18:45

Jakej život vedu?Na p..u. Nonstop v práci soboty i neděle,celkově je velice prázdnej je jen pár lidi okolo mě. Moc lidi si k telu nepouštím.Jedna z mých zasad. Kolik mi je je podle me jedno,ale je me 25 ona je starší.No je pro me vším,nevím zda jste to zazila ,ale pro mě spřízněnou duší,skvěle si s ní rozumím,ale snažím se ji vytesnit i když se mi to nedaří.

Od: ben®
Datum: 29.07.15 18:40

Dobrý den, pokusím se být stručný - najděte si na té paní jednou špatnou vlastnost a myslete pouze na ní (tedy, na tu vlastnost). Potom najděte i další negativa a paní přestane být ideálem. Až si ji zhnusíte, tak se Vám zase uleví. Jo, je to tvrdé, ale pomůže to. Zdravím!

doplněno 29.07.15 19:04:

Nevíte, protože si to nechcete připustit. Ona je zadaná a Vás tzv. "tahá za čudlíka". Váš obdiv ji dělá dobře. Bude zřejmě falešná a prolhaná - dokázat to nemohu, ale Vy tímto začněte.

Od: surp
Datum: 29.07.15 18:46

to bude těžký o žadné nevím :(

Od: janm
Datum: 29.07.15 20:07

Nebo zkuste hledat "substituentku", tedy ženu "tak podobnou" až skoro "zaměnitelnou" nemusí a ani většinou nelze najít osobu téměř "stejnou" nicméně lidé jsou si "velmi velmi" podobní a to nejen vzhledem,ale i chováním způsoby, lidé se dají snadno "typizovat" (každý většinou představuje určitý "typ" vázaný na určitý "rys" nebo skupinu "rysů", jsou typy téměř úplně zaměnitelné pak podobné, méně podobné a tak dále, prakticky jsem se mnohokrát přesvědčil že tomu tak je, platí to jak pro muže tak pro ženy, dokonce to lze i očíslovat jednička je "nejbližší" dvojka méně blízký trojka 4, 5, 6,...) :)

Nevěšte hlavu a zkuste se hodně a pozorně "dívat dokola" a možná se budete divit co vše uvidíte, nejlépe je to tam kde je vždy větší akumulace lidí a kde se to rychle mění (hromadné dopr. prostředky, velké kult. akce atd.)

Datum: 29.07.15 19:33

Jen připomenu staré pravdy: pro jedno kvítí slunce nesvítí a čas je milosrdný lékař. Nejlíp ti ji vyžene z hlavy jiná, lepší. Jednou jsem po letech potkal starou lásku, co mě opustila a myslel jsem si tehdy, že svět pro mně končí. Jenže jsem po tom setkání děkoval světu jaké jsem měl štěstí...*bzum*

Od: inunka
Datum: 31.07.15 01:43

Ahojda Surpe,

domnívám se, že jsi hodně mladý, ale ani věk, není rozhodující. Stejně jako Ty jsi se zamiloval se zamiluje spousta lidí. Hlavně dělej všechno proto, aby jsi nezanevřel kvůli jedné ženě na ostatní. Musíš si říkat, jsem chlap a ne žádná třasořitka, pro jedno kvítí slunce nesvítí.Musíš se snažit nejlépe pohybem ať už sportem, prací odreagovát. Spolu s kamarády jít za zábavou, za kulturou apod. Hlavně se nelitovat. Třeba si jít něco pěkného koupit.Časem se zmírní až postupně zamilovanost vyprší.Za nějaký rok se tomu zasměješ, uvidíš.

Sama já ti zde dávám rady a nejednou jsem byla také zamilovaná až po uši.Věděla jsem, že nemohu "pálit mosty" a tak nakonec zdravý rozum zvítězil .

Přeji ti,ze srdce, aby jsi brzy našel děvče, aby to byla ta pravá láska osudová.:)

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.