Obsazení seriálu Vinaři 2

Od: Datum: 28.07.15 22:42 odpovědí: 6 změna: 29.07.15 20:21

Dobrý večer, nevíte, jaké bude obsazeníí Vinařů druhé série? Bude opět účinkovat Budy,Julie, Petra,Michal? Nepíšu jména herců, všichni je totiz neznají... doufám, že ano, dělají ten seriál ještě lepším :)

apropo, jaký máte názor na tento seriál? :) Dle mého názoru, po dlouhé době něco kvalitního :))


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 29.07.15 00:07

Dobrý večer, asi vás zklamu, ale vydrželi jsme se dívat pouze jediný díl. A to jsme se na seriál i docela těšili. K obsazení, myslím, že se měnit moc nebude, ti herci, kteří tam hráli, jsou asi jediný tahák seriálu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.15 10:08
avatar

Sledovala jsem 1 díl a pak nějaký jeden, ne, všechno vážně vidět nemusím, o kvalitním filmu (seriálu) mám jinou představu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.15 11:08

Dobrý den.

Po shlédnutí prvního dílu-zklamání.Není nad seriál Slovácko sa nesůdí a pod.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.15 14:19

Je úžasný. Zřejmě je určený mladší generaci, nemyslím to nijak urážlivě, jen že je tam nějaký ten rommánek a my mladší nemáme představu jak to má na Moravě vypadat. Ale mně to příjde jako hezky zpracovaný seriáll. Onoo se taky nedá soudit jen podle prvního dílu, ten bývá vždy nudnější :))

Od: vilik
Datum: 29.07.15 15:04

Budete možná překvapená, ale románky přitahují všechny generace. Naopak mi přijde, že čím je ženská starší, tím to víc prožívá. Jen je už naučená nedávat to najevo. Co se týká bodrého moravského lidu, je vidět, že to točil někdo, kdo se byl možná ožrat ve sklípku se zájezdem. Není to sice etnografický dokument, ale poradce zaplatit mohli. Děj je taky slabý. Třeba s filmem Bobule, na který seriál komerčně navazuje, se to srovnat nedá. Na takováhle "díla" nemám čas. To se raději na Kostkovou a spol. jdu podívat do dívadla.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lilek
Datum: 29.07.15 15:29

Dle mého názoru je v seriálu Kostková úžasná. Ale nejlépe dle mě vystihuje ´,,moraváka" Tomáš Materna alias Michal Tauš.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.