Je to úchyl, nebo jen blb?

Od: Datum: 22.07.15 13:33 odpovědí: 11 změna: 22.07.15 20:07

Dobrý den, nedávno zde byla otázka týkající se vkusu redaktora (redaktorů) Super.cz ve spojitosti s titulky typu " XY ukázala kalhotky".

Dnes zase toto hejno vypotilo článek http://www.super.cz/366954-ma…zavidet-obri-dar-prirody.html , jsou soudruzi na Super cz úchylní, nebo jen hloupí?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.07.15 13:39
avatar
Ani jedno ani druhý lidi rádi čtou všelijaky nesmysly tak proč jim je nedopřát
Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 22.07.15 13:42
avatar

Domnívám se,že oni nejsou hloupí.Hloupí jsou ti lidé,kteří se nad tím vůbec pozastavují./Neberte to osobně/.Jsou toho plná média...Kde,kdo,jak,s kým...Koukají jí kalhotky,nebo podprsenka nebo přímo celá prsa...Ááá,ona je úplně nahá,skandál...Dívejte se,jak přibrala,hrozné...A jakou má celulitidu...Jééé a koukejte,z téhle se stala anorektička...No a Félix s Daliborem mají nadměrně naděleno co se týče genitálií...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.15 13:43
avatar

Tak to je fakt důležitý článek *smich*. No jo,bulvár vládne světem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.15 13:45
avatar
Mě taky ty jejich hlášky připadají myšlenkově na úrovni mírně retardovaného žáka osmé třídy. Holt jsou asi autoři placení od řádku a vypotit článek že už i Byonce ukázala dva milimetry čtvereční ze své levé bradavky dá nejmíň práce. Skvělý je taky výraz . . viděli jsme knoflíky lásky přes tričko a podprsenku. Než psát takové hovadiny, měli by si páni redaktoři svoji zastydlou pubertu jít ukájet na plovárnu.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: styxs
Datum: 22.07.15 13:45

Nějak se živit musí když se jim nechce..-No hlavně to je pro drbny.Pánové na velikosti nezáleží.Jsou i malé čiperky.Jinak jsou za to placení,aby fotily a dělali z komara vola.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.15 13:46
avatar

Co chcete? Je okurková sezóna. A taky je potřeba odvrátit pozornost čtenářů od závažnějších problémů.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.15 13:47

Toto je bohužel všeobecný problém, chyby ve výchově a nedostatek úcty a respektu k ostatním lidem.

Ti redaktoři pouze napíší takový titulek článku, aby titulkem nalákali co nejvíce "čtenářů".

Lidi na internetu zase hledají senzaci a tak když vidí takový nadpis, tak jsou zvědaví a článek si otevřou. Tím skočili na špek autorovi článku.

Jenomže co chcete čekat od bulvárního média. Výchova ke slušnosti a respektu k soukromí druhých to neude.

Takže jedinou možností je, že si naučíš vybírat si informace, které si na netu přečteš a budeš chodit na servery, které nemají bulvární povahu.

Až tohle udělá většina čtenářů bulváru, tak se možná zapyslí nad tím co dělají špatně.

Problém vidím v tom, že nástup bulváru proběhl přibližně během roku, ale úpadek bulváru bude trvat nejméně jednu generaci.

A ještě by bylo zajímavý, kdyby každý redaktor, co píše o tom jak někdo přibral, tak pod článek doplnil svoji fotku. Abysme věděli jestli ten redaktor nemá spíš začít hledat chyby u sebe než u druhých.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.15 13:55
avatar

Dobrý den. Redaktor, který píše takové články, a fotograf, který fotí fotky, jen dělají práci, kterou dostali za úkol. Čím úchylnější a blbší (redaktor, fotograf i článek), tím lepší. Není snad takový článek i odrazem výše intelektu jeho čtenářů? Kalhotky, rozkročky, prdelky - pardon vlastně zadečky, ptáčci - všechno se dá vyfotit tak,a by to bylo trapné a hloupé.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.15 14:07
avatar

Dotyčný časopis pouze uspokojuje poptávku. Nic víc v tom nehledejte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.15 16:22
avatar

Jaroslawe, není to blb ani úchyl. Je to člověk, který dělá svou práci. Výsledek jeho práce lidé chtějí, žádají, zaplatí za ni. Lidé zaplatí tak dobře, že všechny tyhle šílenosti živí celou výrobu (papír tiskařské stroje, tiskaře, ditribuci) a všechny zaměstnance, ředitelem počínaje, přes šéfredaktora, reportéry, až po uklízečku. Taková je pravda. Smutná pravda. Kdyby za to lidé nechtěli platit, nekupovali by to, výroba by nemohla existovat. *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.15 20:07

Ahoj. Myslím si, že se kolega Magdon mýlí. V téhle prdlé branži i na Streamu, nikdy okurková sezóna nebude. Tam se blbne furt. Je mi to líto. Co naděláme?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.