Jsem blázen do kamarádky

Od: Datum: 21.07.15 08:38 odpovědí: 5 změna: 21.07.15 15:07

Jsem už 1,5 roku dost zamilovaný do pro mě nejlepší kamarádky, ale je to marné, sice nikoho nemá ale vím že na ní nemám , nejsem její typ a chovám se celou dobu jako až moc hodný kamarád a na nějakou změnu v tomhle už je pozdě, ale i tak jsem rád za to že ji mám aspoň jako kamarádku protože ona je prostě nejlepší. Nejhorší pro mě je když někam jdeme třeba na párty a ona se tam s někým sblíží začnou se líbat atd v tu chvíli je mi nejhůř a zažil jsem to za tu dobu už víckrát. Všichni to na mě vidí a i ona to určitě ví. Pak mi jen lidi říkají že co mi je a že vypadám smutně a to i jinde , asi to jde na mě poznat i normálně v běžném životě. Ale rady jako zapomenout na ni a kašlat na to nehodlám využít ,na to ji mám moc rád. Vím že mi takhle utíká čas možná marně ale co už.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.15 08:52
avatar
A ona si mozna rika: Ja uz nevim, jak mam toho troubu vyprovokovat, aby se k necemu rozhoupal.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ahoj5
Datum: 21.07.15 09:35
To určitě ne, znám ji moc dobře.
Od: buss
Datum: 21.07.15 09:03

Chce to slézt z pece!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.15 10:15
avatar

Pokusil ses jí to říci? Když už se trápíš tak dlouho, tak vsaď všecko na jednu kartu a řekni jí to. Třeba jako otázku: Vadilo by ti, kdybych ti řekl, že tě mám rád už skoro 2 roky? ;) Když to bude jako otázka, máš otevřený zadní východ k úniku. Můžeš to obrátit ve srandu. Řekni a uvidíš. Třeba tě opravdu provokuje a ty stále nic!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.15 15:07
avatar

Dobrý den. No jste trdlo co jiného. Jestli něco v životě chcete, tak musíte za tím jít. Samo vám to do klína nespadne. Když vyznáte kamarádce lásku, případně i jinak se budete o ni snažit, tak co ztratíte? Její náklonnost ve formě kamarádství, o které stejně ale nestojíte, protože chcete něco více? Takto chcete prožít svůj život? Jen čekáním ... na co vlastně?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.