Jak na šikanu, sousedské spory a jiné

Od: Datum: 17.07.15 18:53 odpovědí: 5 změna: 21.07.15 02:12

Vážení, nemám dotaz ale radu a dávám ji sem, aby si ji mohlo přečíst co nejvíc lidí. Dnes jsem na zastávce MHD v Praze viděla reklamu. Byla o pomoci s řešením sporů, šikany apod. Zajišťuje ji Bílý kruh bezpečí a to je nejlepší pomocník, jakého znám. Telefon 116006 a stránka www.linka-pomoci.cz. Přeji všem, kdo mají problém, aby se jim dobře vyřešil. S pozdravem marfuša.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 17.07.15 18:59

Dobrý den, budiž. Ale, víte, že tato organizace byla založena již v roce 1991? Zdravím!

Datum: 20.07.15 15:44

Děkuji za radu, já jsem o této možnosti třeba nevěděl, protože řešit šikanu apod. jsem dosud nemusel. Je nevěřitelné kolik zlounů na světě je...

Od: smaznout
Datum: 20.07.15 17:04

Já viděl zase reklamu na (můj) autoservis, tak bych to sem taky mohl vylepit, aby si to mohlo přečíst co nejvíc lidí... A popřát všem co mají problém s autem aby se jim rychle vyřešil. S pozdravem Vykuk

Datum: 21.07.15 02:12

Pro Vykuk: reklamu na svůj autoservis můžete umístit na jakékoliv inzertní stránce.

Datum: 20.07.15 18:54

Marfušo,případné spory nebo šikanu od kohokoliv si dovedu vyřešit i bez pomoci nějaké organizace. Ale i tak díky za info.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.