Vše mi připadá jako stereotyp.. A jak vám?

Od: Datum: 18.07.15 23:56 odpovědí: 6 změna: 20.07.15 07:03

Zajímalo by mě, jestli takové pocity mám opravdu jenom já, nebo i někdo jiný.. Občas mi všechno připadá "nudné", nezáživné, neustálý cyklus, koloběh všech, a my jsme v něm uvězněni, jakožto otroci nýnějšího systému.. Všechno se mi v poslední době převrací - vytváří se mi nový obrázek na dané události/děje které se u mě dějí, no spíše neustále opakují v mém(ve všech, nejenom v mém) životě:). Nejsem z těch, co by plakali, nebo prahli po něčem víc, ale už delší dobou se tímhle zabývám.. A nejvíce mě udivují mé "stavy", že když jsem na veřejnosti, tak se v podstatě "zaseknu", a sleduju okolí, ty naše etapy toho života.. Od malých dětí v kočárku až po důchodce, nikoho se neusmívajícího, všichni jakoby byli uvnitř něčím zkažení, až znechucení.. Je to napsané docela po lopatě, ale zajímá mě, jestli se v tom někdo vidí, popřípadě to měl/má stejné.. a nevíte číím to je a především co stím? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.07.15 00:08
Je to tak , vse je drahe takze musite makat a makat a makat a nikoho to nebavi a ma o vikendu volno , ve ctvrtek vam reknou ze firma chce at jdete v sobotu na prescas ... takze misto uzivani si zivota opet prace ... jedino kdo si uziva slunicka a zadne starosti jsou kofoly. Pred barakem lavicka , ohnicek , kytara az do rana neb penize da stat a rano se nevstava...
Datum: 19.07.15 01:29

od 1:30

Datum: 19.07.15 12:16

Máte pravdu-koloběh života.Jsme naprogramovaní, takže se skoro nic nezmění.

Datum: 19.07.15 12:22

- neboj - na to přišel z nás už skoro každej - a každej to nějak přežil !

Datum: 20.07.15 06:15
Přežil. To je právě to slovo které mě trápí. Život se má užít a ne přežít.
Datum: 20.07.15 07:03

Právě život je jen o přežití. Otázka jen je, čemu to bude prospěšné. Užívání si života, to je jen moderní fráze, protože stále je to jen o tom přežívání. Něco trochu jiného je, jak kdo s tím životem zachází. Divím se lidem, že se honí za mamonem, za tím, aby toho v životě co nejvíc stihl a přitom stihne akorát tak ..svoji smrt a pak na smrtelné posteli ho bude mrzet, že se tak zbytečně celý život štval za bludem a přitom si ten život mohl spokojeně užívat bez toho, aniž by se stále za něčím štval.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.