Vztahy mezi dětmi ve třídě

Od: Datum: 15.07.15 09:15 odpovědí: 5 změna: 21.07.15 16:41

Už jsem zažil hodně incidentů ve škole. Mlátili mě,uřízli mi tkaničku,nastřihli mi sešit,nadávali mi a dokonce si troufl jeden zlý žák,který nás již opustil pomně v lese hodit kamenem,věřím,že ho to mrzí.Bál jsem se sdělit někomu pravdu,ale teď se mi naštěstí podařilo najít určitou pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.07.15 09:40

...a proč to dělali?a po nás chceš radu?nebo nám povíš jakou pomoc jsi našel?

Datum: 15.07.15 16:44

Nechceš radši místo nesmyslných otázek poradit s tvým skutečným problémem?

Proč teď řešíš školu? Proč sedíš u PC? Nemáš co dělat, nemáš kamarády nebo máš tak malý smysl pro humor že se snažíš tímhle pobavit?

Od: wamp®
Datum: 15.07.15 09:49

Chlapče,jsou prázdniny.Tak si je užívej plnými doušky !

Neseď celé dny u compu a nepiš nám nesmyslné bláboly,jen proto,že se nudíš.

Včera tos byl také ty,jednoznačně... https://www.poradte.cz/volna-…-nevyzpytatelny-spoluzak.html

Datum: 15.07.15 16:42

Vamp *palec*

Datum: 21.07.15 16:41

Tak vidíš, pravdu jsi nám sdělil a zjistil jsi, že se nemáš čeho bát. Ale my Ti s tímhle asi moc nepomůžeme, tu pravdu musíš sdělit rodičům, nebo třídnímu učiteli, nebo školnímu psychologovi (to by bylo úplně nejlepší).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.