Mám se urazit?

Od: Datum: 18.08.14 13:23 odpovědí: 6 změna: 12.07.15 16:13

Tak nevím. Mám se urazit? Kamarádka mi poslala svůj seznam přání, kterej si vytvořila na Tomikup. Mně to ale přijde jako že snad nebyla spokojená s dárky, který jsem jí dřív koupila?

Anebo jsem zpátečnická a prostě mám jen jít dobou? Je fakt že třeba příteli se to líbí...

Díky za názory


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 18.08.14 14:00
avatar
Neurazet se,neni proc.A Vasi skrytou reklamu admin stejne smaze.Zdravim.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.14 14:10

neurážej se ...já to taky tak dělám - mám radši když si mohu vybrat - než mít doma nepotřebné věci

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.14 14:51
avatar

Nikdy jsem o tom neslyšela,ale hloupost to až tak, podle mě, není. Je lepší oznámit, co by mi doopravdy udělalo radost, než dávat na poličku už 159 vázičku, zvoneček, sošku apod. /já tomu říkám "činčurinky"/ , které nemám ráda.

Proč ne? Před svatbou si také budoucí manželé napíší seznam, co by do manželství potřebovali, dárci si vyberou a zaškrtnou, že to a to bude od nich. Je to lepší, než pak lomit rukama nad 4 budíky.

Já si letos napíšu: Alfu Romeo /červenou/, a když ne, tak aspoň starou Felicii z 60. let, tu s plátěnou střechou. Ty se mi strašně líbí. Potom dovolenou v Karibiku, šaty od Matragi /nejlépe několikery/ a diamantový náhrdelník.

Ale jak znám dědečka,koupí mi určitě zase pytel prášku na praní, nebo nový pekáč. Ale nakonec, i to je potřeba! *smich*

A neurážej se, zbytečně se s kamarádkou nepohodneš a nemá to cenu. Raději dělej jako by nic a příště jí kup dárek z jejího seznamu. A abys na tom nebyla škodná, vypracuj si zase seznam Ty pro ni. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.08.14 15:10
avatar

Vypadá to tak, že s dárky nemusela být spokojena. To však není důvodem, aby ses urazila. Spíše by ses měla zamyslet, jak své kamarádce nasloucháš, jak ji znáš, a jestli vždy volíš vhodný dárek.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: hm®
Datum: 18.08.14 16:25
avatar

Proto podle mne je nejlepší nikomu žádné dárky nedávat. Tím jednak nevznikne dárek nechtěný či zbytečný a zároveň to nezavazuje druhou stranu ke shánění dárku pro mne.

Ale abych odpověděl, neurážej se, když druhé straně přijde normální ti poslat seznam, tak se podle něj příště zařiď (pokud tam tedy nebudou jen dárky typu zmíněné červené Alfičky ).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aura*
Datum: 12.07.15 16:13

My Tomikup používáme v rodině normálně. Přítele sice znám a povídáme si spolu , ale v jeho elektronických hračkách se zas tolik nevyznám (natož tchýně). Takže takhle napíše na svůj wishlist konkrétní věci a modely, abychom o Vánocích nevyhodili peníze za něco co už třeba má...

Navíc díky rezervaci nic nedosane 2x...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.