Definitivní rozchod

Od: Datum: 07.07.15 10:36 odpovědí: 6 změna: 07.07.15 11:24

Ahoj, před pár lety jsem zde psala, jak jsem nešťastná ze svého vztahu, tak konečně došlo k rozetnutí. Nejen, že můj přítel od začátku dost pil, denně byl v hospodě, chodil domů dost podnapilý, po půlnoci, měl i agresivní chování občas, ale také trávil čas jen v práci a na melouchách a na fotbale. Žil si vlastně svůj život a já mu doma navařila, naklidila, dokonce mu i přidržela :D..téměř celých 12 let..potkala jsem pár "chlapů", dvakrát přítele opustila, ale vždy se vrátila..jednou mi i vyčetl, že kvůli mě prochlastal 13 tisíc :D. Dopadlo to tak, že nejen ,že si mistr žil svůj život, ale našel si i jinou..co pracuje právě v hospodě, kam dochází :D..trvá to už přes rok..přišla jsem na to před týdnem a napsala mu, že mu tedy přeji hodně štěstí a odstěhovala jsem se. Neodepsal na to nic, jen jestli si beru i počítač..byl totiž ulítlý na erotická videa :D..to jediné ho zajímalo..je to týden, ale jsem docela v pohodě..doufám, že mě to ještě nějak nezlomí.. :) ale když vzpomínám..nemám pořádně na co..to že mě podvedl, by byla jedna věc..vztah byl opravdu přechozený..svatbu si plánoval sám nalitej, že jestli ho nechci, vezme si první, kterou potká..paní hospodská má tříletého syna, střídá se v hospodě se svoji tchýní,její přítel, se kterým má kluka dělá týden mimo domov, tak dojíždí na víkendy a ona pak na týden s mylým jezdí za ním, když má volno..naštvalo mě to, když mi ex volal mírně napitý, že přijde i s hospodskou, že bude u nás spát, jelikož hospodu předělávali - u toho se nejspíš dost sblížili, aby chudák nemusela jezdit domů..já jim nachystala večeři, povlékla jí postel, ráno ale šla dřív do práce...a co se doma dělo..dělo :) už to bylo neúnosný..potvrdilo se mi to, viděla jsem je líbat se..nevím teď jestli to mám říct tomu jejímu příteli, jelikož z něho dělají blbce dál..tleskám jim, jak to před námi hráli, dokonce se náš vztah doma i tak trochu zlepšil :D k narozenimám pugééét, sex na maximum..fakt paráda..ale asi ho rozparádila..chodil se uspokojovat i k internetu :D ale chodil domů až ve tři ráno když sloužila, říkal jak si rozumí, jako kamarádi..to byl i téměř střízlivý :) mě hend objal, no prostě síla..žil by se mnou dál, kdybych na to nepřišla..měla být i společná dovolená, kterou sjem navrhla jáá :D to by to dopadlo..mám to tomu příteli říct? je hrozně fajn, vždy jsme tam ve čtyřech dřepěli a smáli se..potkala jsem je po tom rozchodu na náměstí, jak šli ve třech na oběd, takže chudák vysmátej jim dělá vola.. :) nechci se mstít, ať se třeba zblázní..možná až mě přejde takový ten stres, bolest promarněného vztahu a těch let, že v 31 musím začít znova...půjdu jí i poděkovat, že mě ho zbavila..ale toho jejího chlapa je mi líto i toho malýho..tříletého..díky :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.07.15 10:53
avatar

Ne, neříkejte nikomu nic, ani nikomu neděkujte. Možná byste řekla více, než byste chtěla a mrzelo by Vás to. Nechte je, ať si to vyříkaj mezi sebou, a třeba se poperou. Lepší, když budete jenom z dáli pozorovatel.

Opravdu ten rozchod proběhl takhle klidně, nevím, nezdá se mi to. Aby ještě něco od přítele nepřišlo, nerozleželo se mu to v hlavě a nezačal vyčítat a mstít se. Počítejte s tím, že třeba v opilosti začne obtěžovat.

Vydržela jste to dost dlouho, bylo to přechozelý, správně píšete. Oklepete se z toho, nehledejte okamžitě novou náplast, Vám přeji hodně sil, buďte v klidu, nekontaktujte přítele sama, leda pokud nutně nebudete potřebovat nějaké oficiální věci.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 07.07.15 11:10

jste hodná.. :) díky..asi máte pravdu..no říct mu to, tak ho zabije.. :) už to málem asi dva měsíce zpět vyšlo najevo, když u ní spal, ten můj ex, že chtěli její mamince vybílit..řešila to i ta tchýně a její přítel..ale řekli, že já jsem o tom věděla, ať v tom nic nehledáme :) a kdyby se s ním chtěla někde scházet, tak si ho nebere domů, kde má malého. .:)u nás to bylo hlavně od začátku..takové "prochlastané"..nejsem svatá..taky jsem pak hledala útěchu jinde..ale buď jsem od ex odešla..nebo k sexu nedošlo..ale tohle byla kapka..aby pil a ještě měpodváděl a žil si v pohodě...už tenkrát mi neřekl nic..jenže..věděl, že se vrátím, vždyj sme to udělala..dala mu nůž na krk..on chlastal ještě víc..odešla a jááá se chodila udobřovat...blbá..teď mám všechny veci odvezené...budeme řešit telefony, internet..ale je v tom ta holka...tak nevím, co přijde později...jak říkáte..teď je "hrdina"...i já jakžtakž..ale nechci už to zpět! teď už nemůžu! chci rodinu a aby i mě někdo vyslechl, podpořil..nejen kamarádi a rodina...je mi 31 a dala jsem mu už dost...i tak se nezměnil..náplast nesmím hledat, vím..budu se teď věnovat sobě.. :) snad to brzy přejde :( nebudou žádné scény a zvládnu se znovu odpíchnout..někdy mě přepadne, že sice třeba potkám někoho..ale kdo bude chtít ženskou po třicítce...která chce dítě? :(

Datum: 07.07.15 11:07
avatar

Kuřátko, mohu vám něco poradit? Nevím, jestli vám to půjde, ale budete muset. Čím dříve, tím lépe. *hej* Přestaňte na něho myslet, litovat, řešit, dělat nějaké závěry. S nikým o něm nemluvte, nedovolte, aby vám kamarádi vykládali, co on dělá nebo nedělá. To všecko je mimo vás. Je to pryč. Vezměte ho jako sníh. Ten už je také pryč, nikdo na něho nemyslí, nikdo ho neřeší. Naučte se žít bez něho. Žijte sama se sebou nějakou dobu. Ukliďte si v hlavě i v srdíčku. Udělejte si nějakou radost příjemným relaxem, s jinými lidmi, než na které jste byla zvyklá. A hlavně NEMLUVTE O NĚM! Nic tím nevyřešíte, nic nezměníte, jen se novým kamarádům zprotivíte. Nechejte si udělat vlasy, kupte si na sebe něco hezkého, voňavého, ať se svět podívá, jaká je tady krásná ženská..;) I štěstí má rádo usměvavé lidi. *slunce*

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 07.07.15 11:17

úplně jste mě rozbrečela :))...díky za taková nakopnutí...myslím, že jsem už vnitřně právě rozhodnutá..byla jsem sama překvapená, jak sjem to dotáhla..odstěhovala...prostě šok i pro mě..dřív bych se hroutila..vracela se..litovala..sebe i jeho..byl by zase "geroj"...musela jsem k tomu dospět...sice to chvíli trvalo, ale je to tam :)...napsala jste to skvěle..budu si tady vaše rady všech denně číst..jsem překvapená, že i spím docela dobře..jídlo je mizernější..ale oběd s chutí..večeři tak nějak..tři dny po jsem vypila pár skleniček vína..byl to takový asi prvotní šok..chtěla jsem dobře spát..a ráno mi bylo fajn..což jsem měla strach..pak bez sklenky.. a v pohodě..jsem u své maminy, taky si prožila své s naším otcem..ten samý typ :D...tak budu užívat..jsem učitelka..tak prázdninuji...bude to chvíli trvat..ale snad i naštěstí, že těch světlých okamžiků tolik nebylo..tolik to neprožívám... :/ apíš asi lítost...nad ním...to jo, to ve mě pořád je..je mi ho líto.. :( :)

Datum: 07.07.15 11:16
avatar

Přesně tak, pohanka má 100% pravdu. Nikomu nic "na rozloučenou" neříkat, v klidu si začít žít svůj život. Všechno, co byste jim řekla, by se Vám pořád vracelo a mlelo v hlavě, jestli jste měla říct tamto a neříkat hento... Mám trochu podobnou ososbní zkušenost, moje první manželství trvalo 3,5 roku a skončilo nedobře a můj ex se do roka ženil s mojí nejlepší kamarádkou. Pak mě i mrzelo, že jsem s ní probírala to, jak se naše manželství bortí, protože měla v rukou dobrou munici... ale jsem moc ráda, že jsem se ovládla a neřekla jim, co si o kom z nich myslím, že jsem si dokázala odpustit takové ty ukřivděné projevy, abych jim to "vytmavila" a ublížila jim tak, jak ublížili oni mně. Vlastně mi neublížili, z bezvýchodného vztahu mi "kamarádka" otevřela dokořán dveře do nového spokojeného života a oni mají, co chtěli. Nechte je všechny, ať si žijí jak je libo a Vy udělejte totéž.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 07.07.15 11:24

asi to tak opravdu je..já ani nemám vztek..nebo nevím, jak to popsat..bolest mnou trochu projede..ale asi i ta msta.. :) jak píšete..jak ublížili oni mně..nejsem z toho zlomená až tak...tak snad se z toho brzy dostanu a pak ať se tam třeba zblázní. .:) ani jeho rodiče, a to bydleli hned vedle nás, potkali mě, jak se stěhuju na schodech a nic..otec jen, kdo ho bude chodit utěšovat, to řekl s humorem :) vždyj sem se i oně starala..hlavně v krizových situacích...a matka jen, to je věcí co? :D taky jsem si udělala obrázek...

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.