Jezděme bezpečněji

Od: Datum: 06.07.15 09:59 odpovědí: 5 změna: 06.07.15 20:36

Dobrý den všem, tak jako každý rok jsem se opět rozhodl si projít vybraná ustanovení silničního zákona č. 361/2000Sb. v poslední aktualizaci+související předpisy. Není to o tom, že bych zákon neznal, ale člověk během roku všechna ustanovení nepoužívá a pak se prostě stane, že přemýšlí, jak že to bylo. Nesmíme ovšem zapomenout na další důležitou část, která se neustáleno mění a to zdravotní přípravu.

Pokud se máte zájem také sebevzdělávat v této velmi důležité oblasti, doporučuji následující odkaz (toto není reklama):

http://www.ibesip.cz/cz/legislativa/ . Pak dejte vědět, zda jste se dozvěděli něco nového.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jupiter*
Datum: 06.07.15 11:00

Přínosnou informací jsou pro mě bruslaři na kolečkách. Jsou to chodci stejně jako koloběžkaři. Pokud je neosvětlené srazím na silnici u pravé krajnice, tak jsem z obliga stejně tak, když je jako cyklista najdu na cyklostezkách, kde chodci chodit nesmí, tedy i bruslaři, roztahují cí se při jízdě v šířce přes 2m hrající si na Sáblíkovou.

Zamyslete se nad mím pojednáním, aby jste někteří hloupí jedinci nezplakali nad zákonem, až se budete odvolávat.

Především bych chtěl říct všem, buďte vidět a buďte osvětlení.

Rekapitulace:

Cyklisté stezky a pravý okraj silnice,... koloběžky, bruslaři, kárky, lidi se psy, apod levý okraj silnice (k autům čelem a ne zády) a chodníky.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.07.15 11:23
avatar

Tak nevím, ale stále dokola tady opakuju, že se to tu jmenuje "Poraďte.cz" Vaše informace je možná zajímavá, ale s čím potřebujete poradit?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.15 20:36

Kouknou, Magdon, je to ve volné diskuzi a oni stále dokola ze sebe dělají vola. Tak si již jednou dají říct a nerejou furt do toho. Mě třeba ten odkaz zaujal.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 06.07.15 11:33

Nesmíme ovšem zapomenout na další důležitou část, která se neustáleno mění a to zdravotní přípravu. Co myslíte, jsem povinen poskytnout pomoc fyzicky? Je pěkné, že se vzděláváte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.15 14:46
avatar
Hlavni vec je rychlost , na dalnici v zuzeni jsou nekteri prasata schopni jet v 80tce klidne 130cet. To je pro me nejvetsi hnus a jezdi kolem betonovych svodidel a vedle kamionu na mm. Pak se divme , ze je tolik bouracek... Lidi nepremysli a to , ze neocuraji fyziku jim dojde pozde.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.