Co za dárek?

Od: Datum: 29.06.15 20:49 odpovědí: 6 změna: 30.06.15 16:40
Dobrý den.Chci se zeptat? Moje fakt dobrá kamarádka má narozeniny a já nevim co bych ji mohla dát. Neni na tom psychicky dobře tak bych ji chtěla udelat ohromnou radost. Je to nejky človek na svete pac si hodne pomahame a jako jedina my rozumi . Nekolikrat jsem ji to rekla a ona to moc dobre vi.
K vanocum sem ji dala privesek nejlepsi kamaradka. Chtela jsem ji dat neco s hasickou tematikou ale ted odesla od hasicu kuli psychice takze ted nevim neco originalniho? Jinak je ji 16 .

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.06.15 22:23

Medvídku, že bys nevěděla,

co má tvá fakt dobrá kamarádka ráda, co ji zajímá,

co ráda čte, jakou hudbu ráda poslouchá, ...?

Nebo že by to s tím "nejky" nebylo až tak žhavé?

Od: medvidek
Datum: 29.06.15 23:59
Ona má už hodně knížek a zajímali ji hasiči ale ted se ji rozplynul sen pac ma problemy s kolektivem
Od: mjj
Datum: 30.06.15 00:29

Co kdyby jste spolu někam zašli nebo tak něco

Datum: 30.06.15 07:48

Kup předplatné časovisu, kup dva lístky do kina, na koncert, na výstavu a udělejte si spolu hezký večer. Dárek, to nemusí být jen věc.

Datum: 30.06.15 14:35

ahoj,

kup ji nejaký voucher v akci na SPA, masaž :)

Od: host
Datum: 30.06.15 16:40

Píšťalku. Pronikavou píšťalku jako přívešek na krk nebo na náramek. Může na ní pískat jen pro radost, nebo kdyby snad šla večer z kina potmě a zdálo by se jí, že není v bezpečí, může si být jistá, že pronikavou píšťalku by bylo slyšet široko daleko. Není to legrace, například v armyšopech se prodává náramek z padákové šňůry s přivěšenou píšťalkou pro pískání signálů, nebo tak nějak, asi. S pronikavým zvukem. Lepší je asi s kuličkou, jako mají rozhodčí, hladké bez kuličky jsou pro pískání na psíka, nebo jen tak pro radost.

Házecí kostku - na hraní, nebo tři kostky. Dá s s ní házet jen tak, nebo hrát kostky, třeba když prší, nebo se dlouho čeká na vlak, nebo jen tak pro štěstí, jestli padne šestka, nebo nějaké jiné milé číslo.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.