Dárek k padesátinám

Od: Datum: 25.06.15 22:38 odpovědí: 16 změna: 26.06.15 21:51

Sháním něco pro bráchu, bude mu padesát. Cítí se pořád na míň, ale je maličko hyponchodr. Napadá mne nějaký "superlék" či něco podobného v tomto smyslu. Likér, ženšen, něco takového, prostě co? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.15 23:01

Plácačku slivovice ;)

Od: wamp®
Datum: 26.06.15 07:23
http://produkty.topkontakt.id…-o-vase-zdravi-a-krasu/46879/
doplněno 26.06.15 07:25: To je mňamka panečku,a ještě uděláte dozajista panu bratru velikou radost.To mu jistě nekoupí nikdo,co říkáte ;)
doplněno 26.06.15 08:26: Ukázkový superlék.
Datum: 26.06.15 08:33

:-D Trošku zlomyslná odpověď. Poklikejte a zežeňte knihu Repetitorim všeobecného lékařství. Tam je všecko, na cigaretovém papíře! :-D

Datum: 26.06.15 08:34

Likér pro chlapa určitě nee. To chce nějaké pořádné chlapské pití - třeba kvalitní irskou nebo skotskou whisky.

Datum: 26.06.15 08:57

Kupte mu MMS. Nebudu tady líčit co to je, to si najděte na netu, ale mě to zbavilo alergie o které doktoři tvrdili, že je nevyléčitelná. Už to baštím 6 let a jsem zdravím prolezlá jak poleno... :o)

Datum: 26.06.15 09:23

20g skanku a velke papirky :)

Od: paw®
Datum: 26.06.15 10:26

Kup mu kustovnici v likeru

Datum: 26.06.15 12:00

O MMS vím, ale pořád tomu nějak nevěřím...

Datum: 26.06.15 13:16
A chces mu davat darek k narozeninam nebo nebo cemu veris ty. Pokud se on temto metodam lecby nebrani, tak kde je problem.
hlavne by to melo byt trochu originalni, aby se mu nesesly 3 stejne baleni Zensenu
Datum: 26.06.15 11:58

nejlepší superlék je mladá milenka *frajer*

Datum: 26.06.15 17:13

Ahoj. Moje, dnes už bývalá drahá polovička pro souseda, když mu bylo 60 let, umotala kytici. A to takovou, která se dala sníst. Na dlouhé klacíky jsem jí přidělal klobásky, papriky, cigára a tak. Mělo to docela úspěch. I to po letech párkrát připomněl. Taky dostal dortík. Takové poctivé lidské vytlačené. Vypadalo neskutečně jako skutečné. Měli ten dort v lednici asi týden a nějak se jim do něj nechtělo. Až jsem ho vyndal a dloubl jsem do něj a okusil, tak se taky osmělili ho ochutnat.

doplněno 26.06.15 18:15:

Ahoj Luisi. Někdo to před 12 lety určitě fotil. Ale od té doby jsem je nikdy neviděl. Představ si nějaké řazané kytky na dlouhém stonku, k tomu nějakou tu zeleninu a mezi to pak přidat přidrátované věci podle chuti obdarovaného, případně podle dostupnosti něčeho zajímavého k výzdobě oné. Nějaký návod na toho hovňajze asi nemusí být. Okopčit se dá vlastní výrobek. I obarvit. Těsto chutnalo jako tělo cukroví: včelí úly na vánoce. Tak že, mňamka.

doplněno 26.06.15 20:25:

Hm. Hezký obrázky. Jak je dobře vidět, méně je více. Málem nestačil nočníček. Ty kytky jdou udělat skoro zadarmo. Když vytvoříte něco podobného, sice nepůjde o nic drahého, ale radost to způsobí určitě. A co je taky dobrý, bude na co vzpomínat.

Od: lujs®
Datum: 26.06.15 17:38

Humbucker: nebyl by nějakej obrázek pro inspiraci?.?.?

Kámoš má za měsíc 50tiny a my furt nemůžem přijít na to co mu dát.

doplněno 26.06.15 19:14:

Paw: díky moc. *palec*

Datum: 26.06.15 18:36

Kytice pro muze se normalne prodavaji. inspiraci lze cerpat od kvetinaru. ALe je to ranec od nich.

i ty dorty ;)

Od: xy
Datum: 26.06.15 20:37

dávali jsme před časem strejdovi k 50tinám ( on je trochu dobrodruh ) krásný nůž , měl čepel z takové té " damascénské " oceli. byl drahý, ale velký úspěch to mělo

Datum: 26.06.15 21:47

Plácačka slivovice je málo, chce to aspoň půlčák a také se dá koupit lihovina s hadem je zaručeně léčivá (podle prodejce), nebo ve zdravé výživě CHIA to beru prý je to dobré na všecko, nejvíc by ho ale mohla potěšit mladá, polonahá masérka a nejlépe v nějaké koupeli.

Od: mate59
Datum: 26.06.15 21:51

Kup mu knihu Návod na přežití pro muže od Dr.Bukovského.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.