Jaký seriál sledovat v angličtině?

Od: Datum: 24.06.15 16:45 odpovědí: 8 změna: 05.07.15 10:31

Ahojte, jak se těšítě na léto? Já moc, ale rozhodl jsem se trochu pracovat na mojí angličtině, chci začít koukat na seriály v angličtině s ang. titulky, moje úroveň je asi tak B1-začátek B2. Nemáte tip na seriál, jako jsou třeba Friends, HIMYM, který by pasoval na tuhle úroveň? :) Doufám, že se máte dobře a užívejte slunka! ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.07.15 15:15

Gossip girl

Od: radd
Datum: 03.07.15 15:35

How Not To Live Your Live

Supernatural

FlashForward

Breaking Bad

Dexter

Heroes

Datum: 03.07.15 15:39

Já sleduji Arrow, nejdřív s dabingem abych zjistil, jestli mě to vůbec baví, pak anglicky s českýma titulkama, potom anglicky s anglickýma titulkama a teď na poslední sérii koukám bez titulků;)

Datum: 03.07.15 15:40

new girl (se tomu nejvic blizi z mene znamych serialu)

the big bang theory

two and half men

the middle

suburgatory

Od: lak
Datum: 04.07.15 09:25

South Park

Od: zerve
Datum: 04.07.15 09:39

Plebs, Derek, Kancl-britská verze, Komparz-vše britcom. Ajtáci jsou taky bezva v britské verzi, ale tam je už i dabing...

Datum: 04.07.15 18:01

IT Crowd, Black Books, Red Dwarf, Archer (prvnich par sezon), South Park, etc... serialu je spousta, ale nemuzu doporucit, zadny ve vztazich se patlajici paskvil jako Friends, HIMYM a TBBT (az na prvni sezonu)

Od: petrxx
Datum: 05.07.15 10:31
The walking dead, zarucene zabavi a celkem s obsahlymi ang. titulky. Jinak asi to, co ti radili kolegove.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.