Jsou to boty na ples?

Od: Datum: 13.02.13 11:14 odpovědí: 17 změna: 13.02.13 23:58

Dobrý den,

chci se zeptat, jestli boty v odkazu jsou boty na ples či nikoliv, mockrát díky.

http://www.slevomat.cz/moda-a…ult&utm_campaign=ppc-agentura

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.02.13 11:17

No upřímě, já bych si je na ples nevzal, ale ano, i tyhle boty se na ples vzít můžou. Jsou ovšem lepší uvařené a lesklé polobotky..

Od: dery®
Datum: 13.02.13 11:17

Klidně bych si je na ples vzala... (tedy být chlap ...)

Od: jirbar*
Datum: 13.02.13 23:53

Proč ne pokud patříš mezi ty DÁMY co jdou tančit ve vysokých kozačkách. No a k těm polobotkám, jen trouba nebo ten co tančí připomínajíc šlapání zelí, by si vzal boty s vroubkovanou podrážkou. A to nemluvím o desingu svršku.

Datum: 13.02.13 11:20

No dneska se to tak neměří- pro mladého bych řekla ano.

Víc se mi ale líbí hladká obuv pro chlapa na tancování.

doplněno 13.02.13 12:26:

bude se v nich po parketu špatně klouzat - lepší je hladká podrážka

Datum: 13.02.13 11:25

Důležitá je podrážka u některých i mnohem hezčích a dražších se přilepíte k parketám. Sice o botách na ples mám jinou představu ale myslím, že i perforované, jako tyto, se hodí.

doplněno 13.02.13 12:00:

Děvčata, dnes ale mladí když už jdou na ples mají k obleku boty různé a někteří i tmavé tenisky což pokládám za hrůzné. Záleží co to za ples je, pokud vyloženě pro mladé kde tomu odpovídá i hudba tak by asi i v těchto, pro nás nevhodných, udělal parádu.Snad bych ještě dodala, že pokud boty má doma a ví, že z plesové sezóny jde na jeden, dva plesy nebála bych se je využít.

doplněno 13.02.13 12:02:

http://www.elegantne.cz/encyk…e-mody/panske-boty-obuv-ples/

Od: senior
Datum: 13.02.13 11:30

Ne toto nejsou typické boty na ples. Z mého pohledu jsou také příliš drahý. Když se jedna o občasný použití..

Od: ron*
Datum: 13.02.13 11:41

Dobrý den.

Přijde mi to spíše jako vycházková obuv, na ples bych volila hladké boty. Pokud už jste je ale koupil, na ples si je vezměte.

Datum: 13.02.13 11:48

Pokud se ptáte, zda jsou to boty na ples, tak odpověď zní NEJSOU. Na ples se nosí (protože to je společenská událost) lesklé černé boty. Ty na obrázku mají i sportovní podrážku, což se na tanec nehodí.

Když si zadáte do vyhledávače " pánské boty na ples"- tak tam hned uvidíte na obrázcích , jak mají vypadat.

Datum: 13.02.13 11:51

Jedním slovem ne:)

Datum: 13.02.13 12:04

spis ne , ale jde o to co to je za ples , jedine nekde v dedine maly ples , kde se to zas tak nedodrzuje kdo jak prijde tak proc ne. Pokud naky oficialni , kde se dodrzujou tradice plesu tak tam bych si koupil jine , klasiku

Datum: 13.02.13 13:01

Mě se tedy na ples nelíbí.

.

A navíc bych řekl že jsou i dost předražené, když vezmu jakou provizi si podobné "slevomaty" běžně berou tak bych se nedivil kdyby se daly při trošce hledání najít v normálním kamenném obchodě za cenu kolem tisícovky. Zkus si tuhle značku najít třeba na Heuréce nebo Zboží, zjistíš že jejich boty se běžně prodávají i za pětistovku.

Datum: 13.02.13 13:05

díky, za názory, já si taky myslím, že se na ples moc nehodí, na ples jedině hladké.

Datum: 13.02.13 13:07

1/ Jsou velmi pěkné, ale jedná se spíš o vycházkovou obuv. Mohu říci, že bych jimi vůbec nepohrdla ani jako žena, ke kalhotám by mi moc vyhovovaly.

2/ Na ples se ale příliš nehodí. Na ples se nosí spíš hladké boty, lvi salónů mají dokonce lakýrky.

3/Cena je přemrštěná, i po té slevě. Viděla jsem tyto - úplně ty samé v Globusu za 700 kč, bylo to ale po slevě. A Globus snad žádné čínské boty nemá, takže také snad musely být kvalitní. Jaga.

Datum: 13.02.13 14:24

Za 700 korun nekoupíte k v a l i t n í boty ani ve slevě,natož v Globusu.*smich*

Datum: 13.02.13 15:00

no to nejsou, vždyť jim tam naděláte černé čmouhy,a ples na hliněné podlaze to asi nebude?že?*smich*

Datum: 13.02.13 23:32

Nejsou a navíc je špatná i konstrukce boty.

Je to vycházková obuv, ve které se bude špatně chodit i tančit.

Od: jirbar*
Datum: 13.02.13 23:58

Vyber si u Bati. V popisu je materiál i podrážky. Boty asi nad 500 Kč pošle bez poštovného a do 14 dnů je zákazník může vrítit do nejbližší prodejny Baťa.

http://www.bata.cz/web/katego…jowLCJyZWN1cnNpdmUiOmZhbHNlfQ==

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.