Reparex na sediny

Od: Datum: 30.05.15 20:05 odpovědí: 3 změna: 31.05.15 16:10
Dobry den.Meli jste nekdo reparex na sediny?Jak by jste ho hodnotily,popr.poradte prosim neco jineho Dekuji.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.05.15 11:01

Podívala jsem se na internet na recenze a nic moc, hodně uživatelé píší o tom, že vlasy zčervenaly, ale původní barva se jaksi nedostavuje.

Datum: 31.05.15 12:10

*smich* Já se domnívala, že se tazatelka ptá na něco na prde...l *smich* No, četla jsem na SEDINY ! A sedina (sedinka) se u nás říká zadku *zed*

Datum: 31.05.15 16:10

Sebodko, měla jsem stejnou myšlenku: Reparex na SEDINY = Reparex na zadnice. Sedinka je zadnička a sedina, no to už je p...pořádná! Proto jsem si myslela, že je to něco na strie, na pomerančovou kůži, či na nějakou vyrážku na zadku. A ejhle, ono na vlasy! *ee* Takže, žádné SEDINY, ale obyčejné ŠEDINY!

Člověk se učí pořád. Zvlášť, když je to tak hloupě neurčitě napsané, záměna je možná na to šup. *smich* Jaga.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.