Kámoš gay možná

Od: Datum: 30.05.15 16:07 odpovědí: 10 změna: 01.06.15 00:21

Mám jednoho kámoše kterému je 12 let. Jednou v zimě mně řekl že chce zahřát a pak mi řekl po pár minutách že pujdem jako gejové. Téhož dne sem byl u něj doma a tam na neco koukal ( nebylo to porno) a blížil se ke mně nohama i pusou a otíral se o mně. Když sme ve škole říká mi uplny nesmysly opírá se o mně hladí mně a opírá se hlavou o rameno. Rodiče mi říkají že je to debil a že je takovej zženštilý.

Otázka zní co si myslíte že je gay?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vklus
Datum: 30.05.15 16:16

Když si o tobě budu myslet, že jsi gay bude to pravda? Takové hodnocení je hodno tvému věku. I kdyby byl je to nakažlivá nemoc? Třeba má navíc jen prostě blbé fóry. Taky mám blbé fóry i když mi tak občas nepřipadnou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.05.15 16:53
avatar

Mám kamaráda co dělal to samé v tom věku,ale taky se kamarádil s holkama a zpíval s nima ve sboru,takže jsme netušili jak to nakonec bude mít ...no a je gay.Ideální je počkat aspoň do 17let a potom se projeví sám jestli se mu líbí holky či kluci,ale taky to může trvat déle.Je to jen jeho věc a pokud s ním nechceš chodit.-)tak bych to nezkoumala a brala jej dál jako kamaráda a v takovém kamarádském vztahu je jedno jestli je gay či ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 30.05.15 17:03
avatar

Dobrý den, zřejmě to s ním začíná "mlátit", jde do puberty a hledá spřízněnou duši. Možná v rodině nepoznal dostatečně lásku a pomazlení, tak to zkouší jinde. Ale, Vy to můžete také odmítnout - nedělejte věci, které Vám nejsou příjemné. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.05.15 18:54
avatar

Možné to je. Ale jenom možné, ne jisté. To pozná později, až zjistí, jaké jsou holky, ženy. ;) To, co popisuješ, to asi fajn není. Pro tebe by nemělo být problémem, říci mu, že se ti to nelíbí, že nechceš, aby to dělal. Uhnout, odstrčit ho. Měl bys tohle odmítnout a nedovolit ničemu a nikomu, aby nějakým způsobem deformoval tvou osobnost, tvou sexualitu. Až budeš dospělý a vzpomeneš si na to, nebude ti dobře. Věř mi, poznamená tě to!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.05.15 19:55
avatar

na 99% ano, to mas ale fuk ne, akorat si v puberte s kamosem nepopovidas o holkach

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zul
Datum: 30.05.15 20:16

O holkách si nepopovídá, ale zase si už v brzkém věku s kámošem užije. Na druhou stranu, co si vzpomínám, tak tohle bylo běžné i před téměř 40ti let.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vklus
Datum: 30.05.15 20:44

Jsem si tak vzpomněl na český prototyp gayů a to Rychlé šípy. Ten Foglar musel být ale zvrhlík co. Každá věc má více pohledů.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.05.15 18:43

VKLUSI! K Jaroslavu Foglarovi máš nechutnou poznámku. Píšeš to jako BLB. Nelíbí se mi to! Máš sice na svůj názor právo, ale je to neomalené a hnusné. Zřejmě máš nějaký svůj problém. Co naděláme?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 01.06.15 00:21

Souhlas Humbuckere, prostě u Foglara bych tam za ničím nic nehledal. To prostě bylo takové dobře napsané dobrodružství pro kluky. Bohužel režimem zakázané, tak jsem se s komu tak nedostal. Sám si vzpomínám jen na ten stín, který hledali na půdě v určitou hodinu, v určitý den, aby našli tajemství. To je zajímavé, jak stejně každého ovlivní věcí, které se k němu první dostanou. Já jsem třeba odkojen Julesem Vernem, protože v naší prvorepublikové rodině jsem našel většinu svazků tohoto autora, které mě zaujaly. A taky jsem je za mlada přečetl.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pantofle
Datum: 31.05.15 22:58

By mě zajímalo, co pan Foglar těmi "rychlými šípy" vlastně myslel... ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.