Neznámé krásky :D

Od: Datum: 22.05.15 14:44 odpovědí: 7 změna: 22.05.15 18:23
Přišel jsem si pro názor od mužů a radu od holek :D jde o tohle : když jděte po ulici nebo jedete busem nebo tak něco a vidíte tu krásku jak tam stoji ... Chcete se s ní dat do řeči, ale jak? Uvedu příklad z dnešku. Nastoupim do autobusu a na konci stoji úžasná zrzka šel jsem si stoupnout vedle ní a porad jsem měl pocit že se na mě diva :D ale to je zase o něčem jiném :D no a měla pod sebou obrovskou kabelu ( jako cestovní) a tak jsem si říkal, že když vystoupime stejně tak bych se ji třeba mohl zeptat jestli nechce pomoct nebo tak ale pak jsem nad tím přemýšlel a přišlo mi to blbe ... A tak by mě zajimalo co si o tom mylsite vy holky? Jak by jste se zachovali kdybych tohle řekl? Nebo co mám říct aby jsme se začali bavit? A co vy hoši? Jak mluvite na neznámé holky vy? :D
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.05.15 15:02

"Chce mě odtáhnout do lesa a tam znásilnit a zabít" - tohle si myslí většina holek, když na ně kluci promlouvají na ulici (něco jiného je, když spolu jedou třeba vlakem, a někdo začne rozhovor, "aby řeč nestála").

Od: mmq®
Datum: 22.05.15 15:04
Přesně proto radši vždy mlčím :D
Od: anonym0
Datum: 22.05.15 15:16

Jeji nazor je jen jeden z mnoha.
Ciste statisticky, cim vic holek oslovis, tim vetsi mas sanci na uspech. Pokud tvoje sebevedomi nebude trpet tim, ze te odmitne, tak nemas co resit.

Od: jmlc®
Datum: 22.05.15 15:09

Všechno jde - názorně to dělají nezapomenutelní...

https://www.stream.cz/nezapom…u-s-oblicejem-spinavym-od-hna

Datum: 22.05.15 15:35

Říká se, že "líná huba holý neštěstí" ;)

Od: ben®
Datum: 22.05.15 15:40

Dobrý den, jenom taková drobná rada - nikdy neoslovujte slečnu, které září oči a usmívá se do svého mobilu. Je velká pravděpodobnost, že si právě vychutnává SMSku od chlapce, který ji oslovil dříve než Vy. Zdravím!

Datum: 22.05.15 18:23

Kdyby se kluci častěji osmělili, nebylo by tolik stydlivých osamělých holek ;) *smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.