Jak najít kluka, o kterém nic nevím?

Od: Datum: 12.05.15 22:30 odpovědí: 7 změna: 14.05.15 21:56

Ahoj, potřebuju se zeptat. Když jsem na jedné akci potkala kluka, ale nemam na nej zadny kontakt, nic o něm nevim, den potom jsem ho zahlídla ve měste, jinak jsem si ho nikdy předtím nevšimla, víte jak zjistit něco o něm? Nějaky kontakt, cokoli, abych ho vypátrala :D Děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.15 22:33

Zkuste si najmout soukromého detektiva a povězte mu, že hledáte kluka, o kterém vůbec nic nevíte. On už možná bude vědět jak na to.

Od: blaa
Datum: 14.05.15 21:56

Jojo, mohla bych být detektiv :)

Od: pierdole
Datum: 12.05.15 23:17

Ahoj,

treba ta akce mela "udalost na facebooku", treba tam dal ten kluk "zucastnit se" .. Tak ho zkus pohledat tam, jestli ta akce je na fb, ony vetsinou jsou. Zalezi co to bylo.. Nebo si vybav, o cem jsi se s nim bavila, treba si vzpomenes na nejake klicove slova..

Nebo jsem to zrovna ja *haha*

Od: natalkastastna
Datum: 14.05.15 21:56

Vyřešeno, díky všem, našla jsem ho:)

Od: buss®
Datum: 12.05.15 23:56

Nějaky kontakt, cokoli, abych ho vypátrala ... Kontakt o cizím člověku? Proč jsi ho neoslovila? Choď po městě a hledej a oslov. Ptej se těch, co byli na té akci!m Já tam nebyl a zřejmě ani zde čtoucí.

.

Datum: 13.05.15 06:55
Teda já tam byl, ale všem holkám jsem na sebe nechával číslo, takže jestli jsi ho ztratila, tak máš smůlu.
Od: jjjjjjjj
Datum: 13.05.15 07:27

Zkuste zajít tam kde jste jej zahlédla byla by to sice velká náhoda, ale zkuste se tam na něho pozeptat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.