Vadí vám průjezd Nočních vlků?

Od: Datum: 16.04.15 20:50 odpovědí: 26 změna: 29.04.15 09:20

Jako Zaorálkovi? Co je na to tom provokatIvního? Proč se pak jezdí do Normandie aj.? Většinu našeho území osvobodila RA. Co si kdysi domluvili my nezměníme, prostě to takové je. Nebýt jí, kde jsme?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.04.15 21:02

U nás zatím noční vlci nejsou...*jasne*

Od: ben®
Datum: 16.04.15 21:25

Dobrý den, problém je, že ti hoši nemají dobrou pověst (a zřejmě ani chování). Otázkou je, jak snadno přejedou přes Polsko. A Berlín jim zakázal průjezd městem. Jak to bude u nás se teprve uvidí, ale když celou trasu pojedou na sovětských nebo ruských motorkách, tak to bude zajímavé poznání i po technické stránce. Zdravím!

doplněno 16.04.15 22:31:

humba - já to vím, že mají americké stroje. To je na tom právě to až komické.

Od: humba
Datum: 16.04.15 22:29

No, oni pojedou převážně na motorkách amerických.Mě to také vadí, protože oni se prostě jedou do světa ožrat a dělat bordel a jako záminku do toho motají jakousi oslavu konce 2. světové války.

Datum: 16.04.15 22:39

Jistě, jsou z agresivního Ruska a tedy je to provokace a tedy škodí tím světu.

A teď vážně. Ne nevadí mi to. Pokud jedou do světa a nebudou nikde porušovat zákony, proč by nemohli tímto projevit vzpomínku na konec 2.sv.války.

Datum: 16.04.15 23:14

Co má motorkářský (a zřejmě i zločinecký) gang společného s tím, že většinu našeho území osvobodila Rudá armáda?

(A byli jsme po tom osvobození opravdu svobodná země?)

Od: buss®
Datum: 16.04.15 23:25

Na to by bylo dobré se zeptat Beneše (který z republiky zmizel) a Londýnské vlády. Ostatně kdo ji volil aby za Protektorát mluvila?

doplněno 28.04.15 14:09:

Jethro, osvobodili, byli, Rusi na podzim odjeli. Měl se národ postavit, že mu bylo za PBuM fajn. Co si zasrali naši pak ve volbách a později je jejich věc, ale já je chápu, monarchie, I. republika nic moc, válka... Nemá se z jízdy dělat politikum.

Od: mp
Datum: 16.04.15 23:38

To snad nemyslíte vážně. To měl Beneš čekat, až ho tady fašouni popraví. Nakonec Londýnskou vládu uznaly všechny mocnosti a Beneš je dokázal přesvědčit, aby anulovali Mnichovskou dohodu. Dosáhl obnovení Československa, zlikvidoval významného představitele třetí říše, odsunu Němců (což byla možná chyba, protože po válce byli Němci zpacifikovaní, krotcí jak beránci a možná, kdyby u nás zůstali, tak tady udělají kus práce, na rozdíl od českých zlatokopů). Benešova tragédie ale byla, že po válce vsadil na SSSR. Jak to dopadlo, tak to víme všichni.

doplněno 16.04.15 23:43:

A jinak k otázce. Vadí, nevadí. Jsme demokrati? Jsme! Tak pokud budou mít víza, budou dodržovat naše zvyklosti a pravidla, tak proč ne. To víte každý totalitní stát by si s tímto poradil raz, dva. (Koukali jste v pondělí na film Vyšší princip?)

Od: vojevudce
Datum: 17.04.15 01:07

No on se Beneš taky zasloužil o popravu Tuchačevského v roce 1937. Třeba to potom chtěl odčinit.

Od: ju®
Datum: 17.04.15 13:51

A copak ta odnož amerického klanu motorkářů u nás - která je i podle američanů zločineckou tlupou? Jejich srazy vám každoročně v Praze nevadí?

Začíná to pošťuchováním mocných a končí to neúčastí na olympiádě - politika kvůli které zblbne celej stát...at si jedou kam chtějí, jedou za své prachy a jaký tomu dají podtext je úplně fuk, pokud nebudou dodržovat zákon tak máme chrániče a pomahače!

Datum: 16.04.15 23:38

Jak jsem už dneska unavenej, tak jsem si nejprve četl překlep na téma průjezd nočních vlaků před barákem :-D

Jinak mi to nevadí.

Datum: 17.04.15 06:56

Asi přes část Ostravy, kde žiji, nepojedou, takže to neřeším. Ale jsem zvědavá. Ráda bych to viděla. Ráda bych viděla, jak vypadá ruský motorkář v jednadvacátém století. Pořád pamatuji ty, ze šedesátého osmého.

Datum: 17.04.15 12:01
Nevadí mi to, nemám důvod k tomu, aby mě to nějak pobuřovalo, pokud dodrží základní prvky dobrého chování ;)
Od: ivanadamcova*
Datum: 17.04.15 12:19

U nás zatím nejsou :)

Od: ssamurraj
Datum: 17.04.15 12:25

Mě je to úplně jedno, ať si jedou kudy chtějí, pokud budou dodržovat zákony a pořádek nevidím důvod proč by měli vadit.

Datum: 17.04.15 12:43

Nevadí,když nebudou porušovat zákony.

Od: sos®
Datum: 17.04.15 13:20

Nevadí, mám vlastní mozek a nemusím poslouchat pokyny jiných

Od: jendad
Datum: 17.04.15 13:42

Nevadí . Motorkářství je o svobodě . A pokud nebudou omezovat a obtěžovat , tak s nimi nemám problém . Problém z toho dělají media . Pokud se chcou podívat po stopách svých dědu muže to být zajimavá jízda. Chce to vcelku odvahu jet takovou dálku jen na motorce . V autě je to jiná pohodička

Od: buss®
Datum: 19.04.15 12:21

Jizda Porsche Prahou není provokace? ... V zajetí Porsche. Když Porsche stavěl auta Hitlerovi?

Datum: 19.04.15 15:45

Pokud ty poršáky budou mít rozvinuté říšské prapory a organizovat to budou neonacisti nebo někdo podobný, tak ano, bude to provokace. Pokud to projedou milovníci aut této značky, bude to bezva akce. Když dva dělají totéž, nemusí to být totéž.

Datum: 20.04.15 15:01

Nebýt RA, tak žijeme v úplně jiném světě, né tak zpustošeném (samozřejmě RA byl jen prostředek, který bezmocně musel bojovat a poslouchat). Jinak mi nevadí zatím a ani to neřeším, není to můj problém i kdyby zde dělali virvál a nepořádek. Ostatně v "demokratickém" státě bychom měli být rádi, že k nám jede něco takového Nebo se pletu?

Datum: 28.04.15 13:23

Nedávno tady projížděli američtí vojáci, lidé se rozdělili na dva tábory a dštili proti sobě oheň. No a tak teď zase pojedou Rusové. Silnice jsou od toho, aby se po nich jezdilo.

Nevadí mi to, pokud se budou chovat v souladu se zákony naší země. Projet může přece každý, kdo se chová slušně. A docela ráda bych je i viděla. Což se mi asi nepovede. Znala jsem jen ty vyholené ušaté "Ivany" ve vybledlých uniformách. Ale ruského motorkáře jsem ještě neviděla. Tak bych chtěla porovnat. Jinak motorky mám ráda a potěšilo by mě, kdybych si ty jejich mohla prohlédnout. ;) Jaga.

Datum: 28.04.15 20:46

Nevadí mi Noční vlci a je to ostuda, že se vůbec mluví o tom zda se jejich průjezd povolí.

doplněno 28.04.15 22:07:

Komanč, vám hrabe, být vámi jdu se léčit.

Datum: 28.04.15 20:57

pokud budou dodržovat zákon - nebudou vraždit / znásilňovat / krást / poškozovat apod. tak ne nevadí mi to - proč by nemohli? Hranice jsou otevřené a projet smí každý kdo nemá v plánu porušovat zákony dané země - nevadí mi to. Ono mediální nadzvyžení a použítí slova "gang" může u někoho vyvolat negativní pocity.

Od: komanc
Datum: 28.04.15 21:53

Nebýt jí, kde jsme? *smich*

Si děláš srandu? Byli bysme v Rajchu...jezdili v Meďourech...

To nevíš, že bys teď měl 50 až 100 tisíc Kč netto?

Takle máš hold jako u rusáků *smich*

Datum: 28.04.15 22:32
Rexono, to je v tom rajchu vazne takova nuda?
Od: miro®
Datum: 29.04.15 09:20

To nevíš, že bys teď měl 50 až 100 tisíc Kč netto? Nedovedu si představit, kde by se pro všechny, těch 50 až 100 tisíc Kč netto sehnalo. Chce-li někdo mít víc, nebo má víc, je to zpravidla vždy na úkor toho kdo má méně . Může se rozdělit jen to co se vyprodukuje - vyrobí. To je ta hromada která se může rozdělit. Měla by se rozdělovat spravedlivě, podle podílu na vyrobených hodnotách. Shromážděné bohatství jiným způsobem než podílem na produkci hodnot je škodlivé a nepřijatelné. Aby někdo měl těch 50 až 100 tisíc Kč netto, musí být vedle několik z nás, kdo máme jen 10 000 Kč netto. -miro

doplněno 29.04.15 09:33:

Nestačilo by podle konkrétních zásluh všem, kteří se podílejí na produkci, "jen" npř. 25 až 35 000 Kč netto?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.